Skocz do zawartości

Konkurs - grafika za książkę i nagranie.


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Krótko - uruchomiłem nowy kanał na youtube, gdzie będę umieszczał swoje gry, żeby nie zaśmiecać głównych kanałów. Potrzebuję grafiki na niego, odwołującej się do samczej społeczności, najlepiej coś a,la GTA taka grafa i żeby było git majonez.

 

W nagrodę za najlepszą pracę oferuję wybrane nagranie audio i jeden z ebooków (oprócz poradników prawnych).

 

Tak ma wyglądać grafa:

 

youtube-cover-template.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nazwy kanału, tak lekko zasugeruje a może coś w stylu: SamiecGra lub Samiec Gra byłoby lepsze? Wtedy ma to w pewien sposób podwójny wydźwięk/ znaczenie, taka gra słowna. Po angielsku natomiast trzeba się zastanowić czy wypowiadać samiecgejm czy samiecgame.

 

Do tego Radio Samiec 2 na yt jest z dużych liter i oddzielnie. A nazwa forum jest braciasamcy zamiast samcybrothers. Stąd moje wnioski.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Marek Kotoński napisał:

najlepiej coś a,la GTA

Grafika jest wyrazem artystycznym autora i nie ma na celu nikogo obrażać, poniżać i dyskryminować, szczególnie ze względu na płeć (nie daj Panie dobry Boże płeć piękną, samowystarczalną i lepiej wykształconą). Twórca nie bierze odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystywanie jego dzieła.

 

h7mRw8P.jpg

  • Like 7
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł zajebisty, mam jednak poważne wątpliwości co do wykorzystania wizerunku pewnych osób, proponuję zastąpić je postaciami fikcyjnymi.

 

Dodatkowo wyświetlany obszar grafiki to 2120 x 350 (nawet mniejsza szerokość, w zależności od typu monitora/ urządzenia dla typowego monitora będzie to 1665 x 275).

 

Więc sam projekt banera ma się mieścić na środkowym pasku szablonu, który Marek zamieścił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Mosze Red napisał:

Pomysł zajebisty, mam jednak poważne wątpliwości co do wykorzystania wizerunku pewnych osób, proponuję zastąpić je postaciami fikcyjnymi.

Może tę Panią feministkę po prawej bym zostawił, bo jednak ona jest z USA i nie pozwie jutubera z Polski za zdjęcie, na którym po prostu jest. "Klaudiusza" chyba też można zostawić. Panią Spurek mogę kimś zastąpić, muszę się zastanowić kim, bo już mi wena na twórczość odeszła.

33 minuty temu, Mosze Red napisał:

Dodatkowo wyświetlany obszar grafiki to 2120 x 350 (nawet mniejsza szerokość, w zależności od typu monitora/ urządzenia dla typowego monitora będzie to 1665 x 275).

Grafika jest 2120px x 1192 px, tak jak w pierwszym poście Youtube Cover template. Chyba chodzi Tobie o safe area: 1280x350? Ten rozmiar 2120 x 350 jest bardzo nieproporcjonalnie rozszerzony.  Nie jestem grafikiem, nie prowadzę żadnego kanału to nie wiem jak będzie pasowało. Podajcie jakieś konkretne rozmiary to już dopasuję.

 

38 minut temu, Marek Kotoński napisał:

Tylko mógłbyś mnie upiększyć jeszcze, w końcu to marketing ?

Problem taki, że nie znam się na męskiej urodzie ?

 

Edit: @Mosze Red ogarnąłem już jak to wygląda, rzeczywiście te 2120 x 350. Spróbuję dostosować, może ktoś podeśle inne pracki w międzyczasie.

Edytowane przez armin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że dodatkową wygraną może być osobiste spotkanie, w celu przekazania praw. Z tego co się orientuję umowę taką trzeba podpisać w formie fizycznej (Mosze Red?).  Jakby to nie miało wyglądać trzeba tego dopilnować.

Edytowane przez Piter_1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosze Red @Marek Kotoński

Dobra, to take zrobiłem i to chyba jest jakiś konsensus prawny i rozmiarowy na monitor i telefon

https://imgur.com/xrTkkEM

 

edit: Jak się przyjmie, to nazwę kanału można zmienić na grafice. Tak to wygląda: https://imgur.com/EqEN2bd

Edytowane przez armin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Kotoński Okulary jak z GTA, można usunąć.

Moja wizja w tym: po prawej świat niebieskiej pigułki: uroczy Klaudiusz, księżniczki i biali rycerze; po lewej czerwona pigułka: feminizm, wojna. Taka wizja zawarta w grze. Nie wiem, jak poprzednie jest okej to można spłaszczyć, tylko niech ktoś podpowie co w zamian za Spurek, bo nie mam pomysłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samiec game raczej trzeba zmienić. Z racji wymowy, dla hejterów zaraz będzie coś typu "samiec gej". Wymyślenie nazwy oczywiście do łatwych nie należy. Może samiec gracz? Albo bracia gracze, chociaż to jakoś bez sensu?

 

Kurde no nie wiem... Może po wiejsku i chuj, "samcy grajo!"

Edytowane przez self-aware
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@armin - przy ostatnim się proporcje zepsuły. 

 

Proporcje powinny być zachowane i powinno być tak: 

 

V8ck6Fu.jpg

 

Zwyczajnie trzeba dobudować więcej obrazków po obu stronach, żeby była odpowiednia szerokość. 

 

I oczywiście Pani S. wypada z bannera :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosze Red Ok, jeśli ta grafika odpowiada: https://imgur.com/WJnCWVO to dostosuję rozmiarowo do potrzeb youtube'owych. Zmiana nazwy jak sugerują forumowicze, czy jakieś tam szczegóły do zmiany to bez problemu można wprowadzić. https://imgur.com/AYu5xuG

Edytowane przez armin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, armin napisał:

To już w sumie moja ostateczna propozycja

Mnie się podoba zarys.

Kreska trochę za gruba.

 

NAJWIĘKSZĄ obawę mam co do image przypominające wstawki w filmie 'Tank girl'.

 

......coby o copierstwio ktoś się niet dojebatsa......

https://images.app.goo.gl/XJsLMbsUMHsTukW16

Edytowane przez Tornado
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.