Skocz do zawartości

Teściowa... Wygląda na to że ważniejsza od męża


Rekomendowane odpowiedzi

To tak po krótce. Mam kilkudniowy urlop, żona obecnie nie pracuje bo zajmowała się synem. Udało się dostać do żlobko-przedszkola, bo trafiła się okazja dobrej pracy obok domu. Syn akurat rozpoczyna przedszkole i kilka dni chodzi po 2 godziny by się przyzwyczaić. No i dwie godzinki sami razem. Wszystko zaplanowane, wspólna kąpiel, namiętny sex którego ostatniego czasu jest bardzo mało. Iiii? Telefon od teściowej bo coś tam w pracy nie tak. Mówię że później pogadasz. No ale nie 15 minut rozmowy. Cholera jasna. Jak się zdenerwowałem, że wszystkiego mi się nagle odechciało. Sam staram zawsze powylaczac telefony żeby nikt nie przeszkadzał. Kuźwa no mama na pierwszym miejscu! I nie jest to niestety pierwszy raz. Już kiedyś powiedziałem. Gadaj ile chcesz ale jak mnie w domu nie ma. Oczywiście żona problemu nie widzi. Na tą chwilę wkroczyła stopa wojenna. A miało być tak pięknie.... 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teściowie ważniejsi od męża i dzieci ważniejsze od męża. To chyba norma, tylko kwestia tego jakie są proporcje. Znam takie związki, gdzie facet jest traktowany jak kundel i wszystko zależy od teściów tym bardziej, że są bogaci, więc u Ciebie chyba jeszcze aż tak źle nie ma.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Dokker napisał:

Kuźwa no mama na pierwszym miejscu!

Chcesz dobrej rady?
Szykuj spadochron i spierdalaj z tej relacji.

 

Gdyby pani CHCIAŁA, to waliłaby Cię jak dzika, a mamusia czekałaby w kolejce. Albo odebrałaby nie przerywając tematu i miałbyś level perwers.

A tak? "Masz dwie rączki, to se zrób". Doskonała "wymówka" i "usprawiedliwienie".

Zasadniczo - pozamiatane.

 

Zresztą - jakby pani miała faktyczną ochotę i ciągotę, to... Uwierz mi, żadna logistyka nie stałaby na przeszkodzie, żadne "żłobko-przedszkola" itp. to tylko preteksty, żebyś "bardziej się starał, miś", to może w nagrodę dostaniesz... perspektywę zwiedzania jaskinii rozkoszy

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.