Skocz do zawartości

Co do twarzy na zmarszczki?


arko15

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, już któryś raz matka mi mowi, że sie starzeje. Ciągle mi dogaduje, że jak sie smieje robią mi sie straszne zmarszczki,(szczegolnie w okolicach oczu i skroni), ze wyglądam staro, zebym cos z tym zrobil itd.

Troche mnie to dołuje, bo mam prawie 26 lat, wiec jeszcze nie jestem stary. Poza tym a jeszcze sobie dziewczyny nie znalazłem, wiec wypada jakos wyglądać. Moja skora faktycznie sie marszczy az za bardzo, gdy sie usmiecham i czasem mam wrażenie, że wygląda jak bibuła.

Musze cos z tym zrobić, chociaż ją jakoś ujędrnić. Możecie polecić jakiś krem do twarzy dla mężczyzn?

Edytowane przez arko15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

Nawadnianie przede wszystkim

Właśnie badania naukowe obaliły ten często powtarzany mit. Sam zauważyłem to po sobie, że nawet pijąc znaczne ilości wody dziennie moja cera wygląda tak samo.

Nawadnianie nie ma wpływu na stan skóry. https://theconversation.com/seven-myths-and-truths-about-healthy-skin-111706

 

Od siebie poleciłbym zapoznać się z marką kosmetyków The Ordinary (chyba najlepsze co można znaleźć na rynku) i kanałem pewnego youtubera - James Welsh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, arko15 said:

Poza tym a jeszcze sobie dziewczyny nie znalazłem, wiec wypada jakos wyglądać.

?? a gdzie ją zgubiłeś, że szukasz?

1 hour ago, arko15 said:

Musze cos z tym zrobić, chociaż ją jakoś ujędrnić. Możecie polecić jakiś krem do twarzy dla mężczyzn?

No nie jestem pewien czy na właściwe forum trafiłeś ?

Edytowane przez azagoth
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, arko15 napisał:

Możecie polecić jakiś krem do twarzy dla mężczyzn?

https://www.leroymerlin.pl/narzedzia-reczne/materialy-scierne-szczotki-druciane/materialy-scierne-ciete-i-w-arkuszach/papier-scierny-wodny-230x280mm-t44x-p600-norton,p24648,l810.html?gclid=Cj0KCQjw5rbsBRCFARIsAGEYRwfxQ3HXBCUynFXcbje_PFGYP0NX3413Lkq253VajuG-rA1BV08b9KMaAteDEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

 

Temat z dupy. Sam Zacząłem łysieć w wieku 15 lat. I od tego momentu golę się na łyso. A "starcze" zmarszczki traktuję jak rozstępy na bicepsie czyli blizny po walce. Jedyne co mogę poradzić to częściej się uśmiechać. Aby na starość nie mieć ryja w odwróconą podkówkę:). No i w sumie zmarszczki u mężczyzn dla kobiet są seksowne.

 

@arko15 Prawie wpędziłeś mnie w kompleksy. Bo poszedłem sobie sprawdzić w lustro Swoje kaprawe lico. Hmm..... ch..ujnia.:). Tak na marginesie jutro muszę kupić nowe lustro.

Edytowane przez Baca1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dzięki kochana Mamo za chujowe geny, wszyscy  mówią, że ryj mam po Tobie. I nie patrz w lustro".

 

Bardzo odżyłem, jak wyzwoliłem się spod wpływu matki, która pozwalała sobie często na oceny i mędrkowanie. Dzisiaj gaszę ją szybko.

Problem jest z matką, nie z twarzą.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Ja często występuję przed ludźmi, więc dbam o twarz. Używam kremów przeciwzmarszczkowych dla kobiet z przedziału 40 lat. Dla mężczyzn nie ma chyba takich konkretnych kremów, zwykle są nawilżające, czyli małoskuteczne. 

Czy coś konkretnego polecić mogę? Często zmieniam. Może być firmy Bielenda. Generalnie z kwasem hialuronowym lub peptydami. Na widoczne zmarszczki są dobre korektory. Skuteczność do 80 procent wygładzenia zmarszczek. 

Dodatkowo suplementy Doppelherz Lifting. Kapsułki. 

Poza tym plastry oczyszczające nos i twarz, można kupić elektryczną szczotkę do twarzy, kupić urządzenie do parowania twarzy. Kupić płyny do oczyszczania twarzy na bazie węgla. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.