Skocz do zawartości

Krzysztof Gonciarz - szkoda chłopaka


Ignac

Rekomendowane odpowiedzi

Laska przed poznaniem tego typa nic nie znaczyła. Wypropomała się, suby hajs jest więc można się w spokoju rozejrzeć za jakimś chadem. Albo wszystko jest ustawione pod to, żeby dużo się o nich teraz mówiło bo z tego idą wyświetlenia itd.

Edytowane przez somsiad
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprzedawanie swojej prywaty jest następstwem ogólnego wyrzygu pana Gonciarza, co jest jego contentem. A te explainer videos straszna żenada, już któryś z tych gwiazdorów youtuba doszedł do swojej ściany białorycerstwa. Obejrzałem minute i starczy.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmatchowało mnie kiedyś z nią na Tinderze.

 

Wiedziałem, kim jest, więc wyskoczyłem do niej z wiadomością, czy Krzysiek wie, że się po Tinderze buja.

 

Wyjebała mnie z par. 

 

Iks.

 

De.

 

EDIT:

@Jaśnie Wielmożny, nie było w jej profilu żadnej informacji na temat internetowej działalności, więc raczej była tam prywatnie. ;) 

Edytowane przez Ważniak
  • Like 3
  • Dzięki 2
  • Haha 13
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

Wyprzedawanie swojej prywaty jest następstwem ogólnego wyrzygu pana Gonciarza, co jest jego contentem. A te explainer videos straszna żenada, już któryś z tych gwiazdorów youtuba doszedł do swojej ściany białorycerstwa. Obejrzałem minute i starczy.

Potwierdzam. Nie da się tego oglądać i człowiek się zastanawia o co chodzi. Suby spadły?  laska oględnie nie do wzięcia. a chłopak spaniel. O co kaman?

o atencje?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdole...

Ale skomlenie.

Posluchałem tego 5 minut i wyłączyłem.

Ale publika lubi takie ckliwe historyjki, lubią gdy wcześniej szanowany i ceniony koleś publicznie robi z siebie żenadę, przyznaje się że udawał, robił na pokaz a teraz skomli o atencje i nie wiem o co, wybaczenie, współczucie.

Tak to jest jak facet swoje całe życie uzależni od kobiety.

Osobiście nic do niego nie mam, Gońciarz to wręcz już legenda. Niech się bierze w garść i zacznie na nowo a tą Panią definitywnie zostawić samej sobie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, somsiad napisał:

aska przed poznaniem tego typa nic nie znaczyła. Wypropomała się, suby hajs jest więc można się w spokoju rozejrzeć za jakimś chadem. Albo wszystko jest ustawione pod to, żeby dużo się o nich teraz mówiło bo z tego idą wyświetlenia itd.

Wiesz gonciarz w sumie też przed wyjazdem nie był tak rozpoznawalny jak teraz nagrywał śmieszne filmiki dla gimbazy i chyba też nie miał firmy.

 

Śmieszne jest to że gonciarz gdyby nie był tak zaprogramowany na przegrywa(stulejarza) mógłby bez większych problemów spotykać się z modelkami moje odczucie po obejrzeniu filmu było jasne Ona nie traktuje go jako faceta tylko coś w rodzaju eunucha widać ukrywaną pogardę.

 

Popaczcie na tą Kasie laska jest niewiele ładniejsza od gonciarza oboje są niezbyt wysoko na skali a jednak to gonciarz jest w tej relacji przegrywem. Jeszcze na koniec filmu się  popłakał czy można zrobić coś jeszcze bardziej żałosnego , a ona kułła zero emocji plus ten sztuczny uśmiech nie wspominając o ciągłym braku kontaktu z kamerą ewidentnie widać brak zaangażowania emocjonalnego. Jakby była szczęśliwa uwalniając się od przegrywa teraz będzie mogła desperacko szukać swojego chada.

  • Like 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona wygląda na typową intencjonalną zimną sucz. Milion takich spotkałem. Szkoda zachodu bracia. Ja już widzę po tym filmiku jaki tam był klimat w tej "relacji". 

Zobaczycie że Dominik Bos i Sohayo skończą identycznie. Widać borderline w oczach Sohayo, aż za bardzo, a Dominik to też biały rycerz. Oj będzie ich wszystkich bolało... ale może zmądrzeją. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.