Skocz do zawartości

Krzysztof Gonciarz - szkoda chłopaka


Ignac

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, Jaśnie Wielmożny said:

Wyprzedawanie swojej prywaty jest następstwem ogólnego wyrzygu pana Gonciarza, co jest jego contentem. A te explainer videos straszna żenada, już któryś z tych gwiazdorów youtuba doszedł do swojej ściany białorycerstwa. Obejrzałem minute i starczy.

Dokładnie tak. Żałosne jest tłumaczenie sie przed tysiącami ludzi ze swoich prywatnych spraw na youtube dla wyświetleń. Jest w tym coś ze sprzedajnej ekhm... 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co jest najlepsze?

On dalej chce ciągnąć 'koegzystencję' zawodową z tą Panią. Dobry agentos. :D

Musi jeszcze swoje dostać w dupę żeby zmądrzeć.

 

Oby się tylko nie wyhuśtał jak kiedy przypadkiem zobaczy ukryte nagranie swojej 'ex' z jakiegoś tureckiego hotelu podczas pompowania jej przez dziesięciu mokebe w kolejarza. 

Edytowane przez Feniks8x
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się mi wydaje, że to ona bardziej chciała to nagrać i obwieścić wszem i wobec, że jest gotowa na następnego.  A Krzysiu się zgodził bo jeszcze ją kocha i może jak sobie razem powspominają to ona wróci... aż mnie zemdliło.

 

Każdy z nas kiedyś był frajerem ale po co do kamery i ryk. Krzysiu szanuj się i nie daj się wykożystywać.

  • Like 8
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Króciutko. 

Ultra BekA z typa. 

 

Ja pierdole, ile razu się sam zachowałem się jak skończony baran. Ale żeby to nagrać i wrzucić w świat? Jak trochę syanie na nogi to mam nadzieję, że to skasuje. On jej dobrze nawet nie wydymał, pewno platki róż jej sypał na pościel. A ona na czole ma napisane, że lubi...

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, misUszatek napisał:

Się mi wydaje, że to ona bardziej chciała to nagrać i obwieścić wszem i wobec, że jest gotowa na następnego. 

 

Każdy z nas kiedyś był frajerem ale po co do kamery i ryk. Krzysiu szanuj się i nie daj się wykożystywać.

True that, następny plus kolejny ewentualny biznes, mam hajpa, nie ma zobowiązań natury biznesowej take me and me follow, obrzydliwe. NIestety pan Gonciarz już się obnażał, że ma depresje i prosi o wsparcie plus łzy. Będą wzloty, upadki wyjaśnienia, q&a bagno i bzdury, robi sobie krzywdę ale na niej zarabia i to już o wielu lat.

 

*wykorzystywać @misUszatek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gonciarz to romantyczny introwertyk. Nie chcę generalizować, ale tacy faceci często mają skłonności do białorycerstwa. Ale każdy musi się nauczyć, życzę mu by też się nauczył. Dominik Bos również odrobi te lekcję, i będzie mu głupio za akcje z Markiem, ale na to trzeba czasu. Sami widzicie jak wygląda różnica zdań w internecie. 40 letni facet mówi rzeczy ze swojego doświadczenia, a 20 latek mu odpowiada filmikiem wyśmiewającym z wiedzą teoretyczną, wmówioną przez kobiety. Na wszystko przyjdzie czas, i nasze będzie na wierzchu, spokojnie. Poczekamy, a forum będzie coraz większe. 

 

Choć Gonciarza bym się tu nie spodziewał. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długa jeszcze droga przed KG.To co odpierdolił na tym filmie woła o pomstę do nieba. Takie inby to może facet odwalać jak ma 17 lat a nie dorosły facet. Panie Gonciarz kop w dupę tej Pani i wracaj do swojej roboty bo dobry jesteś w tym co robisz. Laski i to lepsze będą się same podkładały. A laska widać jaki typ. Każdy z tego forum w mig rozpoznaje. To unikanie kontaktu z kamerą mówi wszystko. Pruje się poza terytorium od dawna. Czy potrzebuje chada w mojej opini nie, tylko faceta co ją ustawi do pionu dobrze zeszmaci i będzie trzymał krótko. TO laska nie dla białorycerza jakim jest gonciarz tylko dla typa co jej pozwoli być przy sobie a ona będzie skamlała o jego atencje. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, typiarz napisał:

Kurde, ja rozumiem dramat rozstania, bo to dramat dla wielu, przykra sprawa. Ale w mojej opinii jednak nie wypada płakać przy kamerze. Chcę co się ryczeć, to do domu, w poduszkę. Tak moim zdaniem chłopak stracił resztki godności. 

dla mnie też słabo to wyszło. No chyba że to zabieg zamierzony pod publikę i dla atencji. Kurwa koleś z takim potencjałem i zdolnościami płaszczy sie przed babą która nim gardzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Obliteraror napisał:

Dziwne. Gonciarz wg. mojej wiedzy ma taką pozycję, doświadczenie i fundusze, że bez problemu mógłby mieć obecnie bezkosztowo haremik fanek. Kwestia mindsetu, + jego politycznie poprawne poglądy, niestety. 

też tak myślę. Chyba tutaj mamy doczynienia z rasowym białorycerstwem. Chłopak się zakochał bez pamięci. Będzie na klęczkach do niej chodził. Psycha mu chyba siada. Nie ma facet dystansu do siebie i obiektywnego spojrzenia. Tutaj są ludzie świadomi. Większość z nas też takie rzeczy robiła i przez to przeszła. Ważne by pojąć że nie warto tego robić. W jego przypadku, no król świata tylko korzystać. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, tomekbat napisał:

 Dominik Bos również odrobi te lekcję, i będzie mu głupio za akcje z Markiem, ale na to trzeba czasu.

Dominik to cwaniak. Wydaje mi się że on doskonale wie jak wygląda rzeczywistość. Nie raz pewnie zauważył że laski lecą na niego, chociaż on nawet palcem nie kiwnął, a brzydsi koledzy którzy się uganiają za dziewczynami odchodzą z niczym. Potrafię odczytywać ludzkie emocje z twarzy i wiem jedno. Pan Dominik dobrze się maskuje i jest bardziej przebiegły niż się wszystkim wydaje. Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Ignac napisał:

W jego przypadku, no król świata tylko korzystać. 

Dokładnie. Może niekoniecznie od razu promiskuityzm uskuteczniać, bo nie każdego to musi pociągać, ale to taki juz poziom, że naprawdę on nie musi inicjować znajomości, tylko wybierać : ) Ja Gonciarza jeszcze pamiętam z przed youtubowych czasów, jak pracował w Grach Online i pisał naprawdę dobre teksty. Ma łeb i talent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Obliteraror napisał:

Dokładnie. Może niekoniecznie od razu promiskuityzm uskuteczniać, bo nie każdego to musi pociągać, ale to taki juz poziom, że naprawdę on nie musi inicjować znajomości, tylko wybierać : ) Ja Gonciarza jeszcze pamiętam z przed youtubowych czasów, jak pracował w Grach Online i pisał naprawdę dobre teksty. Ma łeb i talent.

nie znam gościa z wcześniej. Podziwiam jego obecną twórczość. naprawdę facet ma drygo do tego co robi. Choćby jego wystawa w Mandze gruba rzecz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie oparł jej o ten pieprzony blat.

 

Pan Gonciarz na insta oczywiście w całej swojej rozkładającej go depresji nie zapomniał oznaczyć Pani na insta. Zajrzałem na ich profile

 

Pan Gonciarz - Białorycerz i pizdeliusz ale bądź co bądź sam tworzy swoje bzdety (nie traktuje tego jako pełnowartościowego produktu ani wartościowego źródła wiedzy, szczególnie jak się kupczy prywatą) i sam kręci ten biznes od zarania i nikt mu tego nie zabierze, ponad 300k follow. 

 

Pani Modliszka jedyne co zrobiła w swym żywocie to dołączyła się do Pana Gonciarza ponad 120k follow, jak patrzę po profilu content - ja -ewentualnie -ja gotowa na nowe "wyzwania". 

https://www.instagram.com/kasianski/

Edytowane przez Jaśnie Wielmożny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to za ludzie, i o ile to nie było zagrane pod publiczkę z chęci zwrócenia na siebie uwagi, to wielkie XD Nie oglądałem całego filmu - no bądźmy poważni - tylko końcówkę mi ktoś polecił. Nie dziwię się typiarze, że nie chce być z takim beciakiem. Nie wiem ile koleś ma lat, ale zachowuje się jak egzaltowana nastolatka. Że tacy spermiarze wrzucają filmiki na yt i ludzie to oglądają... Dziwny jest ten świat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Kapitan_ZZ napisał:

jest bardziej przebiegły niż się wszystkim wydaje.

Pomijając że nie jestem w stanie patrzeć na jego filmy dłużej niż 30 sekund, to jak zobaczyłem go pierwszy raz, to od razu w jego wyrazie twarzy zauważyłem coś niepokojącego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.