Skocz do zawartości

Krzysztof Gonciarz - szkoda chłopaka


Ignac

Rekomendowane odpowiedzi

Co do Dominika Bosa, kiedyś widziałem filmik w którym pijany opowiada o tym jak w czasach szkolnych był białym rycerzem i ktoś mu złamał serduszko. Także ja nie byłbym taki pewien że gra pod publiczkę. Widzę w nim 100% rycerza z którego zasoby emocjonalne (i pewnie też internetowe) czerpie pani Sohayo, która przejawia cechy osoby borderline. Co gorsze, na początku rzucałem oko na Sohayo, wydawała mi się równą dziewczyną z dystansem do siebie, była na swój sposób urocza. A teraz? Nie mogę na nią patrzeć bo widzę w niej typową alternatywką z wahaniami nastrojów. Właściwie ile ten Dominik ma lat? Bo wygląda na maks. 25. Gonciarz ma 34 lata jakoś, ale co tu wiek ma do rzeczy, Matrix nie ma kategorii metrycznej w katalogowaniu swoich owieczek. Niestety. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamietam jak Krzysiu sie z taka czerwonowłosą hipsterówa bujał jeszcze po Korei.

 

Swoją drogą, ta panna w okularach go wyruchała bez mydła. Przestroga dla nas wszystkich.

Widze dwie opcje:

kalkulacja, wybije sie na nim. wcale go nie kocham.

potrzebny chad chujogrzmot bo krzysiu nie chce bobo albo ma puste dżondra a ja mam kurwice macicy.

 

Zal mi go bo to łebski typ ale nigdy nie podejrzewałem, że jest AZ TAK MIĘKKĄ FAJA. Slabo wyglada bo on teraz bieganie trenuje z tego co wiem, dlatego jest takim szczurem.

Edytowane przez Vortex of Destruction
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

Pani Modliszka jedyne co zrobiła w swym żywocie to dołączyła się do Pana Gonciarza ponad 120k follow, jak patrzę po profilu content - ja -ewentualnie -ja gotowa na nowe "wyzwania". 

https://www.instagram.com/kasianski/

Obejrzałem jej profil. Jak mnie to śmieszy.

Ona: wyemancypowana, silna kobieta, walcząca o to, by świat nie był opresyjny, feminizm i lgbtqwerty.

Także ona: wzrok podążający za wielkimi bolcami, badboyami, odrzucający beciaka z całą bezwzględnością jaka dała jej matka natura.

 

Dlatego właśnie feminizm to farsa. To jedynie przywileje dla kobiet, a dyskusje o feminizmie nie mają żadnej wagi intelektualnej. Im bardziej kobieta jest wyemancypowana, nowoczesna, tym bardziej bazuje na pierwotnych instynktach, atawistyczne zachowania stają się u niej normą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerwali ale nadal się widywali co jest niesamowitym błędem ze strony Krzysia. Teraz nadal w to brnie zamiast całkiem się odciąć.

 

No biedny pogubiony chłopak.

 

To było oczywiste że byli ze sobą bo mieli jedno duże łóżko. A jak nie chcieli się wypowiedzieć czy są razem czy nie to wiadomo było, że coś nie idzie - w razie jakby nie wypaliło to by powiedzieli, że nie byli razem. No ale ta laska widocznie czuła, że inni faceci mają do niej dystans bo myślą, że jest z Krzysiem. Więc musiała nagrać filmik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sceptyczny? W tym związku to ona oglądała wiecej filmów xxx niż bohater tego odcinka. 

2 godziny temu, tomekbat napisał:

Gonciarz ma 34

Ten typ ma poważnie 34 lata? I takie rzeczy...

 

 

Jak mu kurwa nie wstyd. 

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, zuckerfrei napisał:

 W tym związku to ona oglądała wiecej filmów xxx niż bohater tego odcinka

I chyba nie tylko ona, razem z chadami, a Krzysiu myślał jak nagrać film pożegnalny, żeby dobrze wyszło wszytsko w tym czasie. Patrzcie jak on mówi o retrospeckji z przeszłości, z żalem, emocjami, myśli typu, ale było fajnie. A ona ma tak wyjabane, że w niektórych momentach brakuje tylko ziewnięć. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu ma fame, prawdopodobnie jakieś tam zasoby, ogarnięty gościu i tak kończy to ja nie mam pytań.

 

Ten pożegnalny film to strzał w kolano. 

Zerwali rok temu i się widywali ? Drugi strzał w kolano. 

 

Dajcie go na forum bo to sympatyczny gość jest, naprawdę szkoda mi go.

 

Dziękuje Jahwe że mnie tu naprowadził??.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie ogarniam typa - mimo średniego wyglądu jego SMV jest wysokie (rozpoznawalność, fame, kasa) dodatkowo mieszka w Japonii zna chyba język - wyrwanie jakieś lokalnej laski pewnie prędzej czy później by mu się udało i ostatecznie byłoby to znacznie ciekawsze doświadczenie niż związek z jakąś podrzędną p0lką. Dodatkowo tym filmek tylko zrobił z siebie błazna a trzeba pamiętać, że jak coś się dostaje do internetu to jest już w nim na zawsze. Patologiczny, nieuleczalny biały rycerz.

Pytanie kto z youtuberów będzie następmy? Chętnie bym zobaczył zapłakanego awięca przybijającego piątkę z Markiem :D

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, Awiec będzie zapłakany. To nie ulega wątpliwości. A po tym jak zostanie puszczony kantem, przez swoją królową dwubiegunową, oby jakiś chory na raka jąder gość dał mu po gębie za wyśmiewanie się z jego cierpienia, to może pojmie jak wygląda życie poza blaskiem kamer. 

Edytowane przez tomekbat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomekbat Za bardzo przeżywasz te jutubowe bzdety. Każdy może wejść, nagrać film i wrzucić go w neta.

 

Myślisz, że po co oni nagrywają jakieś kontrowersyjne gówno? Dlatego, że to przyciąga ludzi.

 

Sam powinieneś widzieć po sobie, że się wkurwiasz na typa, którego nie znasz. Oglądasz jego filmy, piszesz na jego temat i mimowolnie go promujesz. To jest woda na jego młyn, a Ty robisz dokładnie to co on chce żebyś zrobił. Masochizm XXI wieku.

 

Przeżywacie ten jutubowy melodramat jak mrówka okres. Ciągle tylko hejterzy, gównoburze itp.

 

Jak dzieci.

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.