Skocz do zawartości

A. Holland chciałaby odebrać nam prawo głosu


Garrett

Rekomendowane odpowiedzi

Pani Agnieszka Holland mówi w wywiadzie dla "gaz-wybu" że chciała by zabrać mężczyznom w PL prawa wyborcze na 3 kadencje. Żeby tylko panie mogły głosować, a faceci ewentualnie mogli być wybrani... Nie wiem czy śmiać sie czy płakać -_-

Ja nie jestem ani prawak ani lewak, ale lubie poważne dyskusje o poważnych sprawach a nie takie pomysły od czapy.

Ciekawe kogo by nasze panie wybrały wtedy? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dla mnie niepojęte. Nie chodzi mi o wypociny pani Holland. Tylko o ogólne zjawisko udzialania głosu i przede wszystkim posłuchu tzw. celebrytom w sprawach, które ich nie dotyczą, na których się nie znają. Ja rozumiem jeszcze media, które chcą sobie widownię zwiększyć zapraszając znane twarze, ale to jest kuriozum jakieś. Swojego czasu dużo było analogicznych nagłówków że Kora to, Kora tamto... Pani Jackowska wypowiadała się i była cytowana w tematach np politycznych. Tymczasem była po prostu znaną wokalistką, współtworzyła kiedyś niezła muzykę, a prywatnie była dość paskudną osobą. Tyle. Nawet dochodzi do tego, że w mediach wszędzie pełno wypowiedzi Kim Kardashian, której wkład w rozwój i kulturę zachodniej cywilizacji ogranicza się w zasadzie do tego, że ma dość soektakularną dupę. 

 

"że co? Żeby prawa mężczyznom odebrać? Aaa pani ładne filmy kręciła? To proszę, tam jest kamera, Pani coś nakręci, nie? To do kuchni, jak będziemy robić materiał o kreceniu ładnych filmow, to zadzwonimy" 

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej to kobiety powinny być pozbawione praw wyborczych, bo w wyborze polityków kierują się tym jak dany polityk wygląda, jak mówi i jaką fryzurę ma, jak jest ubrany a nie tym co może realnie zrobić dla państwa.

 

''Dlaczego Pani głosowała Pani na Trzaskowskiego?'

 

A on taki przystojny, elegancki, ładnie się wypowiada, to zagłosowałam.

 

Dlaczego Pani głosowała na Komorowskiego?

 

-No bo tak ładnie wygląda, taki wujek z niego, spokojny, opanowany.

 

Nie ważne ze Komor wyprowadził z Polski miliardy złotych, i ma parę osób na sumieniu, ważne że ma wygląd fajnego wujka :) .

 

Nie ważne że mogą to być agenci obcego państwa, którzy działają na jej niekorzyść, a taka białogłowa, wyblakła na umyśle osóbka, dostanie po dupie i po kieszeni za decyzje które taki polityk podejmuję, ale Pani na niego zagłosuję bo Pan jest przystojny, szczupły ma ładnie zrobioną fryzurę, no kurwa ręce opadają.

 

Demokracja :) .

 

16 minut temu, Bonhart napisał:

Naród wybrany wspiera walkę klasową w cudzych krajach...? Historia kołem się toczy

Otóż to.

Edytowane przez The Motha
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Analconda napisał:

A dlaczego nie? Po pierwszej kadencji wszystko jebnie, no może po drugiej i się opamiętają feministki.

To tak nie zadziała ? Jak jebnie to powiedzą że przez tysiąclecia patriarchatu zniszczyliśmy kobiety i one teraz są jeszcze w traumie, i dlatego wszystko jebło. Wina mężczyzn, jak mądrze zauważył @Patton

  • Like 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Garrett napisał:

Ciekawe kogo by nasze panie wybrały wtedy? :P

Samca alfa:). Zresztą po wyborach w USA panie redaktorki bardzo się zdziwiły że większość kobiet głosowała na Trumpa:). Dlatego zawsze powtarzam że jeśli chodzi o politykę to dla mężczyzn są programy a dla kobiet emocję.

Edytowane przez Baca1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz wyobraźcie sobie co by się działo gdyby zamiast Agnieszki Holland wywiadu udzielał np. Roman Polański i powiedziałby to samo, ale o kobietach:D

 

PS: Pani Holland musiała zostać kiedyś bardzo skrzywdzona przez jakiegoś "menszczyznę" i ma z nimi teraz jakiś problem.

Edytowane przez Krugerrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Garrett napisał:

Pani Agnieszka Holland mówi w wywiadzie dla "gaz-wybu" że chciała by zabrać mężczyznom w PL prawa wyborcze na 3 kadencje. Żeby tylko panie mogły głosować, a faceci ewentualnie mogli być wybrani... Nie wiem czy śmiać sie czy płakać -_-

Ja nie jestem ani prawak ani lewak, ale lubie poważne dyskusje o poważnych sprawach a nie takie pomysły od czapy.

Ciekawe kogo by nasze panie wybrały wtedy? :P

To właśnie owa lewicowa tolerancja i wrażliwość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.