Skocz do zawartości

Wybory 2019


ewelina

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście wstzymuje się od głosu gdyż nie interesuję się polityką na tyle by z większym przekonaniem na kogoś zagłosować. Często się to spotyka z krytyką że jak to trzeba głosować aby coś w końcu zmienić w tym kraju, ale ja nie wierzę w obietnice bez pokrycia. Nikt nie rozlicza władz z ich postulatów dlaczego więc mam tracić swój cenny czas skoro i tak rządząca partia może pozniej robić co chce?

Do tego gdy widzę tych wszystkich omamionych, walczących między sobą rodaków napędzanych na siebie przez partyjniaków ( którzy mają za to płacone ) to mi się żygać chce.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów” Albert Einstein. 

Głosując wciąż na te same partie/osoby, nie można niczego zmienić. Dając szansę osobom spoza układu, istnieje taka możliwość. Konfederacja jest taką opcją, gdyż grupuje w swoich szeregach ludzi, którzy mają dość obecnej sytuacji w kraju, dodajmy, że ludzi z wielu środowisk.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosowanie na bandę czworga najlepiej "skomentował" Stanisław Kisielewski tekstem - 

"To, że jesteśmy w dupie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać."
 

Konfederacja też w żadnym wypadku nie jest pewna, zwłaszcza po sprawie ze sporą ilością szurów.

Edytowane przez FranciscoFranco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około połowa Polaków głosuje na "mam to w dupie" więc nie wiem czego dobrego oczekują?

Osoby, którym obecny układ (mniejsza o partie) jest na rękę jest dość liczna - strzelam, że przynajmniej 1-2 miliony - i oni wszyscy głosować będą wraz ze swoimi rodzinami najczęściej.

Nie głosujesz? Nie narzekaj. Imo brak głosu = głos poparcia obecnego układu, dla nich lepiej.

Zainteresowanie polityką jest kwestią drugorzędną, podejmowane decyzje i tak będą Ciebie dotyczyć.

Chyba, że opuścisz kraj posiadając inne obywatelstwo :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym kraju odkąd pamiętam, głosuje się na byle kogo, więc co za różnica, tym bardziej jeśli się na tym nie zna. Decyduje większość, a głupich jest więcej niż mądrych.

 

@ewelinaale po co pytasz skoro jako kobieta wiesz wszystko najlepiej?:P

Zagłosuj jak typowa kobieta. Na tego co Ci się podoba w garniaku lub tego co ma Twoim zdaniem najładniejszy uśmiech:D

Edytowane przez Krugerrand
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ewelina napisał:

Mam pytanie. Czy nie znając się na polityce lepiej nie głosować wcale czy zagłosować na byle kogo? 

To proszę nie głosować na tych co juz rządzili, każda z tych partii miała swoja kadencję i co dobrego zrobiły dla Polski, najlepiej zagłosować na kogoś kogo nie ma albo na kogoś, komu knebluje się usta, czyli konfederacja, mają naprawdę dużo bardzo fajnych Kandydatów :) Berkowicz, Fabisiak, Braun , Korwin Mikke, Wilk, Kulesza, Mentzen , Dobromir Sośnierz no i oczywiście Winnicki :) Polecam

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ewelina napisał:

 jest poza moim zasięgiem:D.

To głosuj na kogoś z twojego okręgu co jest z Konfederacji, zobacz co rządzący robią, kneblują im usta za mówienie prawdy.

5 minut temu, ewelina napisał:

To jest jedyna partia, która mówi o szkodliwości technologii 5G, ustawie 447 że musimy zapłacić Żydom 300 miliardów dolarów za mienie bespadkowe, o szkodliwości podpisanego przez PiS pakietu klimatycznego, chcą go anulować , przeprowadzić repolonizację Polskich mediów, żądają reparacji wojennych od Niemiec, sprzeciwiają się masowej emigracji zarobkowej do Polski z Państwa 3 świata na masową skale, chcą uproszczenia podatków dla Polskich firm i przedsiębiorców, zmniejszenie biurokracji, wprowadzenie prawdziwego równouprawnienia, nie dla LGBT w Polsce i chorej poprawności politycznej. Podczas gdy pozostałe partię , jeśli chodzi o te tematy chowają głowę w piasek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konfederacja w ławach sejmowych jest przynajmniej gwarancją jednego, mianowicie tego, że do opinii publicznej, będą się przedostawały wszystkie te rzeczy, o których tak usilnie, rząd woli milczeć, bo są mocno niewygodne dla obywateli. Jak chociażby sprawa 447... 

25 minut temu, Krugerrand napisał:

W tym kraju odkąd pamiętam, głosuje się na byle kogo, więc co za różnica, tym bardziej jeśli się na tym nie zna. Decyduje większość, a głupich jest więcej niż mądrych.

 

@ewelinaale po co pytasz skoro jako kobieta wiesz wszystko najlepiej?:P

Zagłosuj jak typowa kobieta. Na tego co Ci się podoba w garniaku lub tego co ma Twoim zdaniem najładniejszy uśmiech:D

Nic dodać, nic ująć. Decyduje większość, a większość nie ma pojęcia np. o ekonomii. Skoro emeryci i beneficjenci 500+ zostali przekupieni własnymi pieniędzmi, to ciężko z tak liczną grupą konkurować, bo PiS im przecież "dał";)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ewelina napisał:

sama podjąć decyzję

Moherowa Armia a zwłaszcza Batalion Emerytów "Trwam" też sama wybiera.
Jak się na czymś nie zna to się nie miesza.

7 minut temu, ewelina napisał:

(nawet nie wiem kto jest teraz premierem)

Jarosław Kaczyński, tak samo jak prezydentem, prokuratorem generalnym i trybunałem konstytucyjnym.

  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.