Skocz do zawartości

Roller do masażu.


self-aware

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Turop napisał:

Nie będę podważał twoich kompetencji, bo Cię nie znam prywatnie, nie wiem jakie prowadzisz terapię, ale byłem u takiej jednej physio, głowa wyżej nic lekarz, a przyszło co do czego to nie wiedziała jak mobilizacja kręgosłupa mi zrobić, do manipulacji wolała kolegę bo nie wiedziała co ma robić. A jak to profesjonalnie wyglądało jak po korytarzu przechsdzajac się dawała rady matka z dziećmi to ło Jesu. Za parę lat pewnie zbiorowe pozwy bo z ludzi kaleki zrobi. 

Dzięki, że automatycznie nie podważasz, tylko dlatego, że jestem kobietą:) Akurat powięź mnie fascynuje, ale manipulacji kręgosłupa też bym nie zrobiła. Jest mnóstwo rzeczy, których nie wiem i nigdy nie ogarnę. Fizjo jest jak specjalizacje w medycynie. Jest mnóstwo kursów dokształcających z różnych dziedzin, i tak np wg samej terapii manualnej (w którą właśnie wliczają się manipulacje i mobilizacje) mobilizację kręgosłupa można zrobić różnymi sposobami - w zależności od szkoły/skończonego kursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@a.jolieByłem u 10 fizjo 10! 2 z nich jerry ogarniętych, jeden na mega minus osteopata bo nie daje ćwiczeń żadnych, drugi jest kompletny, nawet wykłada na uczelni, taki neo wśród fizjoterapeutów. U całej reszty dostałem ćwiczenia gorsze niż znalazłem w internecie, nie wiedzieli nawet jak postępować z okrągłymi plecami, jakie mięśnie są przykurczone, które rozciąganiete i co wogole z tym zrobić. To po co im te studia? Żebym sam się więcej dowiedział z netu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z wypustkami, najtańszy z decathlonu.

Kiedy pierwszy raz używałam do rolowania powiezi szerokiej uda, myślałam, że umrę. Ale nie.

Nie wyobrażam sobie teraz porządnego rozciągania bez tego.

Na odcinek lędźwiowy też daje radę.

Kręgosłup szyjny i piersiowy: ten się sprawdza https://32m2treningu.pl/roller-do-masazu-kregoslupa-2.html

Edytowane przez Helena K.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Sceptyczny? napisał:

Weź silikonem wypełnij to co nie będzie zagospodarowane i będzie cyk fuch.

Daj jakiś namiar bo ja 3 centy tylko. 

Teraz, Helena K. napisał:

Ja mam z wypustkami

No kurwa "klasyg".

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, zuckerfrei napisał:

W wieku tak 26 lat rozważałem zakup, teraz mam ultra bekę z samego siebie.  

Każdy z nas ma coś na sumieniu w tym temacie....

 

https://www.youtube.com/watch?v=nNEB_b5hY9U

 

W ogóle co to kurła za ucieczka z rezerwatu?!

Edytowane przez Sceptyczny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.