Skocz do zawartości

Awięc/Dominik Bos i jego naśmiewanie się z umierających ludzi


tomekbat

Rekomendowane odpowiedzi

Jedna rzecz mi się przypomniała która mnie ostro wkurwia. Pochowałem w tym roku dziadka który walczył z rakiem jąder. Jedyny mój archetyp ojca. Marek rzucił słuszną uwagę o tym że nie ma w Polsce "jądrobusów" które pozwoliłby się badać facetom na możliwość wystąpienia nowotworu, choć panie na brak takich busów nie narzekają. Składał na swoim streamie model jądrobusa, jakby to było coś zabawnego, śmiertelna choroba. Kurwa, ja się pytam, co to miało być? Mógł szydzić z czegokolwiek i wyciągać argumenty z tyłka, ale jak ktoś tak mainstreamowy, który wykonuje materiały na zlecenie Radia Czwórka, może kpić z osób śmiertelnie chorób, a co za tym idzie ich cierpiących rodzin, bo rozbawiła go nazwa pomysłu? Co jest kurwa śmiesznego w tym, że mężczyzni, dziadkowie, ojcowie, mężowie, i synowie umierają w męczarniach na raka jąder? To jest temat do żartów? 

 

Strzeliłbym mu za to z liścia, jak przypominam sobie stanie przy łóżku śp. dziadka. Jak zaczął się naśmiewać z pomysłu jądrobusa to ogarnął mnie dziki szał.

 

Ja nie zamierzam brać udziału w wojence Dominika z Markiem, ale zastanawiam się czy by tego jakoś nie nagłośnić. Nie by mu dowalić, bo mnie gość nie interesuje, ale po to by pokazać ludziom że są tematy z których się nie śmieje. Są tematy które są ważne i to skandal, że nie ma na to rozwiązań, a młody chłopak z wyżelowaną fryzurą w nowoczesnym mieszkaniu wyremontowanym a'la współczesny koncumpcjonizm instragramowy, lży z ludzi którzy umierali w nędzy i męczarniach. To mi się kurwa nie podoba. 

 

Mam nadzieje Dominiku, że czytasz teraz te wiadomośc, bo na pewno tu zaglądasz. I mam nadzieje, że chociaż w minimalnym stopniu masz ludzkie odruchy, i chociaż ruszy Cię sumienie. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.09.2019 o 18:16, tomekbat napisał:

Marek rzucił słuszną uwagę o tym że nie ma w Polsce "jądrobusów" które pozwoliłby się badać facetom na możliwość wystąpienia nowotworu, choć panie na brak takich busów nie narzekają.

Składał na swoim streamie model jądrobusa, jakby to było coś zabawnego, śmiertelna choroba. Kurwa, ja się pytam, co to miało być?

O czym my, kurwa, mówimy?
Cyrk wokół nowotworów damskich otwiera mi nóż w kieszeni.

 

Rozbierzmy więc temat króciutko ?

 

Klik NAJBARDZIEJ OBIEKTYWNE źródło danych.

http://onkologia.org.pl/nowotwory-zlosliwe-ogolem-2/
 

Kurwa, mężczyźni CZĘŚCIEJ chorują na nowotwory złośliwe, a gdy już zachorują, to ich współczynniki przeżywalności są dramatycznie niższe (20 punktów procentowych!!!)
 

Co najciekawsze:
Gigantyczna rzeka pieniędzy, jaką pompuje się w damską onkologię NIE PRZEKŁADA SIĘ NA SPADEK ZACHOROWAŃ (czyli wczesną diagnostykę/prewencję)!!!

Damska onkologia mierzona skalą umieralności/przeżywalności w grupach najwyższego ryzyka jest na stałym poziomie od lat 50-tych ubiegłego stulecia!!!!

Męska umieralność do lat 80 ROSŁA. Dopiero w ostatnich latach faceci ogarnęli dupska (spadek "popularności" palenia? Moda na fitness?) i ich wskaźniki spadły o ok 1/3.

Pomimo realnego BRAKU MĘSKICH AKCJI PREWENCYJNYCH!!!

 

W tej sytuacji, gdy RZEKA pieniędzy idzie do pań, a panowie, to się samoorganizują w wyśmiewanych zwykle akcyjkach typu "movember" i są zakwikiwani "różowymi wstążkami" p.t. "mao pinioszkuw dla pańć", próba dissowania przez faceta JAKIEJKOLWIEK akcji mającej charakter profilaktyczny i zwracający uwagę na problem kompletnego ignorowania męskiej onkologii, gdzie kolo jest rzec można głównym zainteresowanym i beneficjentem to strzał w stopę i raźne piłowanie gałęzi, na której się siedzi.

 

JPRDL, co za elementarne braki w wiedzy...

 

Ja bym jeszcze rozumiał kręcenie dram wokół jakichś mało istotnych tematów, ale obracanie w żart i dezawuowanie problemu jawnego bezskutecznego przepalanie gigantycznego hajsu na zabawę w damską onkologię (przypominam - KOMPLETNY BRAK PRZEŁOŻENIA NA TWARDE DANE EPIDEMIOLOGICZNE!!!) kosztem bardziej zagrożonej grupy, to jest kurwamać skandal.

 

Coś jak "kobiety stanowią aż 23% spośród bezdomnych, należy natychmiast utworzyć dla nich programy pomocowe".

Noszkurwa...

  • Like 4
  • Dzięki 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Awięc/Dominik Bos i jego naśmiewanie się z umierających ludzi
11 minut temu, Meg4tron napisał:

I jak na ironię, często te środowiska walczą o równość i tolerancję. 

Takich wartości jak równość i tolerancja to by nie zauważyli nawet gdyby walcem przejechały im po stopach ;)  

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, LiderMen napisał:

Dominiś na jednym strimie dostał pytanie wraz donejtem

- "Dominik, co sądzisz o białych heteroseksualnych mężczyznach?"

- Dominik odp: "pozabijałbym białych heteroseksualnych mężczyzn"

Sami widzicie jest przyzwolenie na hejt w jednym kierunku.

Skoro on jest biały i do tego hetero to zgodnie z takim rozumowaniem powinien popełnić seppuku. Biczowanie się za winy innych to jest durnota bo co taki Polak może być winny Murzynowi z Nigerii albo Metysowi z Meksyku?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LiderMen napisał:

@Shambler On to w fornie niby takiej żartobliwej powiedział. :)

Jeśli promuje się i to między wierszami narrację tzw "białej winy" za kolonializm, niewolnictwo i inne niegodziwości związane z imperializmem to nic dziwnego że tacy ludzie zaczynają w to wierzyć i gadać farmazony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.09.2019 o 18:16, tomekbat napisał:

Składał na swoim streamie model jądrobusa, jakby to było coś zabawnego, śmiertelna choroba. Kurwa, ja się pytam, co to miało być?

Jest to element rewolucji komunistycznej według szkoły Frankfurckiej tzn. trzeba obalić wszystkie fundamenty ideologiczne Zachodniej cywilizacji, żeby na jej gruzach odbudować "Nowy Wspaniały Świat". Jednym z głównych filarów Cywilizacji Zachodu jest autorytet białego heteroseksualnego mężczyzny najlepiej konserwatywnego chrześcijanina, trzeba więc w niego napierdalać z każdej możliwej strony. Jednocześnie pompuje się do granic absurdu ruch feministyczny z założenia modernistyczny, ateistyczny, lewacki (tj. ideowi komuniści).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
W dniu 28.09.2019 o 18:16, tomekbat napisał:

asz ludzkie odruchy, i chociaż ruszy Cię sumienie. 

Wątpię.  Awięc nic nie stworzył poza wyszydzaniem, nikomu  nie pomógł, zaatakował niszowy kanał radio samiec, a po ataku już skasowany przypadek ? Dla mnie ten człowiek jest kłamliwy i dwulicowy.

W dniu 28.09.2019 o 18:16, tomekbat napisał:

To mi się kurwa nie podoba. 

Nie zdziwię się, jak pójdzie o krok dalej i będzie się śmiał z kobiet, które mają raka szyjki macicy, albo z innych dolegliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.