Skocz do zawartości

Jaka nazwa na nowy kanał youtube o grach? Nagroda!


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

@zuckerfrei no ale co proponujesz, żebym zrezygnował z tego co mi wpadło do głowy i się podoba, a wziął Twoje (skądinąd fajne) propozycje które podobają mi się troszkę mniej?

 

A jak wybiorę Twoje, to niezadowoleni będą inni... i tak źle i tak niedobrze, zawsze ktoś jest wkurwiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Marek Kotoński napisał:

zrezygnował z tego co mi wpadło do głowy

Fakt. Też poczułem się deko wydymany mając genialną propozycję, ale teraz już jestem w pełni pocieszony udostępnieniem wczorajszjego lajwa, z którego szybko musiałem się niestety zmywać. Takzę nadrobię sobie z przyjemnością na mp3jce. Świetna robota Marku.?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Marek Kotoński napisał:

no ale co proponujesz, żebym zrezygnował z tego co mi wpadło do głowy

W żadnym wypadku, jeżeli tak czujesz to tak zrobić należy! 

 

9 godzin temu, Marek Kotoński napisał:

a wziął Twoje (skądinąd fajne) propozycje które

Gdzie napisałem, że moje jest "najmojsze"? I TYLKO moje należy brać pod uwagę?  To duże nadużycie z Twojej Strony.

 

9 godzin temu, Marek Kotoński napisał:

A jak wybiorę Twoje, to niezadowoleni będą inni...

Przecież to konkurs!!! Czy ja czegoś nie kumam, a może nie wiem co to jest konkurs? Rozumiem, że to tak na luźno... nie było regulaminu itd... 

Jeżeli coś rozpoczynasz, a potem to odwołujesz/zmienasz zadnie... to albo się szanujemy albo nie...  Są wygrani, są przegrani, to normalne.

Zdecydowałeś, że zostaniesz przy swojej nazwie, jako Big Boss masz takie prawo, ale na Twoim miejscu - wybieram najlepszą nazwę i wysyłam nagrody do tego użytkownika i ogłaszam go jako pierwsze/drugie miejsce... albo słowo się liczy albo nie. To jak to jest?

9 godzin temu, Marek Kotoński napisał:

i tak źle i tak niedobrze, zawsze ktoś jest wkurwiony.

Mi nie chodzi o wkurwienie ( bo o to u mnie ciężko) jestem zażenowany, takim obrotem spawy, ludzie piszą, wczuwają się... A na koniec.... eeeee zapomnijcie chuj z tym. Krzywa akcja po chuju... 

 

Osobiście braku tu "dobrego samku" - przemyśl chłopaku.

Tak się po prostu nie robi.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, zuckerfrei napisał:

Gdzie napisałem, że moje jest "najmojsze"? I TYLKO moje należy brać pod uwagę?  To duże nadużycie z Twojej Strony.

Tylko Ty zgłosiłeś rozczarowanie faktem, że żadna z propozycji mi się nie spodobała, dlatego spytałem o Twoje - to chyba logiczne, prawda? Jakoś nikt inny tego nie napisał. 

6 minut temu, zuckerfrei napisał:

 

Przecież to konkurs!!! Czy ja czegoś nie kumam, a może nie wiem co to jest konkurs? Rozumiem, że to tak na luźno... nie było regulaminu itd... 

No raczej czegoś nie kumasz, jesteś widzę mocno rozżalony, dlatego wkleję tekst z 1 strony:

 

Cytat

Na szybciutko wymyśliłem nazwę Samiec Game, ale chłopaki słusznie obśmiali że kojarzy się z gejami ? 

 

 Kto wymyśli fajną nazwę której użyję, wygrywa dowolną książkę (ebook) oprócz poradników prawnych oraz oczywiście moją wdzięczność i podziw w naszej społeczności ?

 

Czy tu jest napisane, że MUSZĘ wybrać jakąś nazwę? Wyraźnie piszę, że jak ktoś trafi coś co MI SIĘ SPODOBA, to dostaje nagrodę. A Ty jakieś 1 i 2 miejsce, że tak się nie robi czyli co miałem zrobić?

 

Poprosić kogoś w tajemnicy, żeby powiedział to co mi wpadło do głowy, i mu dać nagrodę? Miałem wikłać się w oszukiwanie Braci, jakieś chachmęcenie i kombinowanie? Myślałem że tu są sami dorośli ludzie, którzy takie rzeczy rozumieją.

 

Nazwy podane przez chłopaków są świetne - ale mi nie podeszły, rzecz gustu. Pisanie że robię tak bo jestem jakimś Bossem jest manipulacją - robię tak, bo co niby mam zrobić? Zrezygnować ze swojej nazwy która - może jest hujowa - ale mi się obecnie podoba?

 

Ale OK, zrobię tak żeby ktoś wygrał, wybiorę jeszcze jedną nazwę zapasową więc konkurs nadal trwa. Obecnym faworytem jest "Samcze Granie".

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Kotoński może inni nie mają odwagi, ja tego nie wiem. Moim zadaniem pokazałeś brak szacunku i tyle. 

8 minut temu, Marek Kotoński napisał:

mocno rozżalony, dlatego wkleję tekst z 1 strony:

Beka z Typa. Ja mydlo Ty powidło. Jeszcze raz podkreślam w mojej ocenie takim czymś straciłeś w moich oczach. I żadnych maniupalacji proszę mi nie wciskać. Napisałem jak to widzę. 

To po co tytule słowo konkurs? Gdyby było propozycje.... No o inny temat.

Przepraszam zajebalem babola zamiast słowa "konkurs" miało być "Nagroda!" 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 7
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei grzecznie Ci odpowiedziałem, wyłożyłem swoje racje, żeby uspokoić sytuację wznowiłem konkurs chociaż nie czuję potrzeby i nie jestem Ci nic winien, a Ty do mnie piszesz "beka z typa"?

 

Publicznie mnie obraziłeś i na co liczysz? Udam że nic się nie stało, obrażać mnie będzie więcej ludzi - bo skoro można pojechać właściciela forum na jego forum, skoro sobie na to pozwala, to tym większa satysfakcja. Dostaniesz warna, to będzie że jestem małostkowy, brak mi dystansu (bo nie pozwalam się obrazić na własnym forum) i nawet może pójdziesz do hejterów, zrozumiesz jak wielką mieli rację.

 

Masz 20 ostrzeżeń. Obrażałeś ludzi, atakowałeś ich, ale że jesteś z nami ponad trzy lata i cenimy takich ludzi, przymykaliśmy na to oko. Powinno być nie 20 - a 50 ostrzeżeń. Teraz widzę jednak, że to był błąd. Pewni ludzie doceniają i szanują to, że się ich dobrze traktuje i szanuje, a inni uznają to za słabość i atakują. Byłeś wiele razy proszony o zaprzestanie agresywnych działań (mam listę ostrzeżeń z adnotacjami za co) i jednak stale wraca Twoja agresja.

 

Nie pozostawiasz mi wyboru, niestety. Pozwoliłbym się skopać jakby nikt nie widział, ale nie na moim podwórku. Miesiąc urlopu i tylko dlatego, że poza okresami gdzie dostajesz agresa jesteś w porządku gościem. Warna dam Ci za godzinę, półtorej, możesz się wypowiedzieć spokojnie przez ten czas, żeby znowu nie było że niszczę demokrację na forum.

 

@Sceptyczny? lajkujesz obrażanie mnie przez Z., zamiast się chować za lajkami otwarcie się wypowiedz. Chcę żeby była jasna sytuacja.

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Marek Kotoński napisał:

lajkujesz obrażanie mnie przez Z., zamiast się chować za lajkami otwarcie się wypowiedz. Chcę żeby była jasna sytuacja.

Skoro lajkuję jego wypowiedzi to znaczy, że się z nimi zgadzam. Tak jest chyba wystarczająco jasno.

 

Popadasz w paranoję z tym lżeniem ludzi. Każdy kto się wypowiada niezgodnie z Twoją koncepcją, to albo lży ludzi albo jest hejterem. Nie ma nic pośrodku. To nie jest poważne zachowanie.

 

A tak poza tym zarzucasz @zuckerfrei manipulację, podczas gdy to Ty manipulujesz jego wypowiedzią.

 

Teraz też lżę ludzi, bo piszę co myślę (zresztą na Twoje życzenie)?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Marek Kotoński napisał:

 

Poprosić kogoś w tajemnicy, żeby powiedział to co mi wpadło do głowy, i mu dać nagrodę? Miałem wikłać się w oszukiwanie Braci, jakieś chachmęcenie i kombinowanie? Myślałem że tu są sami dorośli ludzie, którzy takie rzeczy rozumieją.

+ teoria spiskowa do tematu prostego jak drut....

 

 

 

 

Bez nas, użytkowników nie ma forum... Więc Marku kiedy mówisz A to, dotrzymuj słowa... Tyle w temacie.

13 minut temu, Marek Kotoński napisał:

Publicznie mnie obraziłeś i na co liczysz? 

Gdzie i kiedy? 

 

Ja rozżalony byłem jak mi chomik zdechł...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tym forum dość "świeży" i nie wszystko rozumiem. Ale wydaję mi się, że mogę wnieść do sprawy swoje trzy grosze jakby "z zewnątrz".

 

Rozumiem, Panie Marku, że jest Pan tu big bossem, spoko - Pana forum to może Pan robić co chce. I get that. Kilka dni temu zobaczyłem temat o grafice na jutubowy kanał o grach. I dwie rzeczy rzuciły mi się w oczy. Po co rzucać temat grafiki, skoro nie wybrał Pan jeszcze nazwy ? Na moją chłopską logikę to jak podcierać się zanim się postawi kloca. A dwa - rozumiem, że to tylko grafika na kanał, nic specjalnego, ale za nawet proste projekty grafik płaci się grube hajcy i z całym szacunkiem do Pana twórczości - oferowanie orzeszków za taką robotę to conajmniej splunięcie w twarz.

 

Zgadzam się też z Braćmi @zuckerfrei i @Sceptyczny? - może wulgarnie, acz dosadnie i w punkt wytknęli Panu błędy. Owszem - zasad co do konkursu nie było żadnych, ale wypadałoby chociaż podziękować za pomysły, zamiast szukać dziury w całym i szukać sobie kolejnych "internetowych wrogów".

 

Apropo - skoro tekst "beka z typa" wyzwala w Panu takie obronne reakcje, to ja się nie dziwie, że ma Pan tylu hejterów.

 

Edytowane przez Spartan
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, moja wina że nie zamieściłem dokładnego regulaminu, rozumiem że ludzie biorący udział w konkursie mogli poczuć się urażeni. Myślałem że to jest jasne, że jak na coś wpadnę to kończę konkurs ale widocznie za dużo założyłem sobie w głowie.

 

Proponuję takie rozwiązanie - trzy miejsca za trzy najlepsze hasła, zasady bez zmian, hasła wybiorę ja, będę miał "zapasówki".

 

Konkurs trwa dalej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Spartan napisał:

nawet proste projekty grafik płaci się grube hajcy i z całym szacunkiem do Pana twórczości - oferowanie orzeszków za taką robotę to conajmniej splunięcie w twarz.

@Spartan Tylko z tego co widzę, to konkursy są dla osób chętnych, innymi słowy - jeśli nie interesuje Cię nagroda w konkursie czy też jego wygranie, to nie bierzesz w nim udziału.

 

1 godzinę temu, Spartan napisał:

Apropo - skoro tekst "beka z typa" wyzwala w Panu takie obronne reakcje, to ja się nie dziwie, że ma Pan tylu hejterów.

@Spartan No "trochę" nie na miejscu taki komentarz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.