Skocz do zawartości

Jaka nazwa na nowy kanał youtube o grach? Nagroda!


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego nie wziąłem w tym udziału, raz, że nie jestem grafikiem, a dwa - gdybym był, to nie zrobiłbym tego za wątpliwej jakości barter, z całym szacunkiem dla Pana Marka i jego twórczości, z którą się utożsamiam, choć w coraz mniejszym stopniu.

 

Na miejscu lub nie - jeżeli to ja bym był na miejscu Pana Marka, i czytałbym po raz kolejny ten sam komentarz, który się po raz kolejny powtarza w wypowiedziach @zuckerfrei, w cynicznych aczkolwiek humorystycznych wypowiedziach - to jedyną słuszną według mnie reakcją jest po prostu równie cyniczny uśmiech, który nie niesie ze sobą absolutnie żadnych innych reakcji czy emocji. I co chciałem przez to przekazać jest to, że skoro ów cyniczna i humorystyczna wstawka wyzwala prawdziwe emocje i zachowania - czytaj - grożenie warnem czy jakimiś innymi "konsekwencjami", to ja się pytam kiedy i ja dostanę warna za wygłaszanie  swoich sprzecznych jak się okazuje przekonań :D Trochę mi to trąci komunistyczną propagandą - nie jesteś z nami, to jesteś przeciwko. A zdanie inne niż nasze jest złe.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Spartan napisał:

jeżeli to ja bym był na miejscu Pana Marka

Sęk w tym, że nie umiesz się na tym miejscu postawić, ponieważ patrzysz na wycinek całości :)

Uwierz mi, że gdybyś był Ty lub ktoś inny na miejscu Marka, to nie było by forum ani żadnej społeczności.

14 minut temu, Spartan napisał:

Dlatego nie wziąłem w tym udziału, raz, że nie jestem grafikiem, a dwa - gdybym był, to nie zrobiłbym tego za wątpliwej jakości barter, z całym szacunkiem dla Pana Marka i jego twórczości, z którą się utożsamiam, choć w coraz mniejszym stopniu.

Właśnie - nakazu nie było, a to czy to jest wątpliwej jakości barter?

W dniu 14.08.2019 o 11:04, Spartan napisał:

Czołem Bracia Samcy !

 

Jest mi niezmiernie miło dołączyć do elitarnego grona Samców, jak większość z Nas, trafiłem tu po lekturze publikacji Ojca Założyciela, pragnąc więcej. Bez cienia wątpliwości i z otwartą przyłbicą przyznaję, że przez młodzieńcze lata zaliczałem się do grona białych rycerzy i śmiem twierdzić, że przez lata pracy nad sobą jestem na ostatniej prostej do przeobrażenia się w mrocznego rycerza :)

Coś mi się tu nie zgadza :) 

 

19 minut temu, Spartan napisał:

to ja się pytam kiedy i ja dostanę warna za wygłaszanie  swoich sprzecznych jak się okazuje przekonań :D

Nie manipuluj. Warn nie był za wygłaszanie sprzecznych przekonań a za formę w jakiej zostały one wygłoszone.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spartan nie prowokuj, chcesz doprowadzić uszczypliwościami do tego, żeby ktoś dał ci bana i będziesz eskalował.

 

Chcesz potwierdzenia własnej tezy, że tu jest terror i warny "za nic" lecą..

 

Sprawa jest zakończona, problem rozwiązany, koniec offtopu. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quo Vadis? - nie zgadza się jak cholera :D Jeżeli masz faktycznie zamiar ciągnąć mnie za język i za słówka, żeby dowieść na siłę swojej racji, to ja w tym momencie zakończę udział w tej "światłej" konwersacji z szerokim uśmiechem na mojej gębie :D

 

@Mosze Red - bynajmniej, nie szukam terroru tylko ludzi, którzy myślą w sposób zbliżony do mojego, koniec offtopu it is :D

Edytowane przez Spartan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zażegnać nieprzyjemną sytuację, nie odzywać się, ale wypada bym jednak odpowiedział na - dość poważne - zarzuty.

 

Nigdy nie chciałem by mi "czapkowano", ale uważam, że człowiek który zorganizował forum dla ludzi w problemach, człowiek który ciężko codziennie pracuje by nie tylko utrzymać kilka portali ale i nagrywa audycje, pomagające w problemach, zasługuje na MINIMUM SZACUNKU. Tak zresztą jak inni Bracia.

 

Uważam że jeśli zachowałem się niezręcznie, to powinno się do mnie napisać na priv albo grzecznie napisać swoje zdanie. Tak komunikują się dorośli ludzie. Jednak pisanie do właściciela forum "beka z typa", o braku szacunku i tym podobnych tekstów, to jest właśnie BRAK SZACUNKU zwłaszcza że chłosta słowna była PUBLICZNIE.

 

Czy ja tak do kogoś piszę z forum? Nie. Tego też wymagam od ludzi, by normalnie komunikowali swoje potrzeby, grzecznie.

 

Pisanie że za ostro reaguję i stąd wiadomo skąd się wzięli moi hejterzy, jest zwykłym draństwem. Czym niby sobie zasłużyłem na groźby śmierci, pomówienia i oszczerstwa od TRZYNASTU LAT? Co to za pisanie że na forum jest terror bo reaguję warnami? A niby jak mam zareagować na obrażanie mnie, bo pisanie komuś beka z typa jest obrażeniem go - i nie wstawiajcie kitu że nie jest.

 

Powiecie tak w realu do kogoś? Wątpię... ale do mnie, właściciela forum można?

 

Sprawa wygląda tak, że @zuckerfrei zachował się agresywnie, dostał za to 30 dni warna, a reszta dołączyła się, WYCZUWAJĄC niezręczną sytuację i żeby mi dowalić, a teraz kręcicie jak się tylko da, by wyszło że ja - zły, forum - terror, a gość obrażający właściciela forum jest spoko, bo jest demokracja i można. Otóż nie można.

47 minut temu, Spartan napisał:

że skoro ów cyniczna i humorystyczna wstawka wyzwala prawdziwe emocje i zachowania - czytaj - grożenie warnem czy jakimiś innymi "konsekwencjami", to ja się pytam kiedy i ja dostanę warna za wygłaszanie  swoich sprzecznych jak się okazuje przekonań :D Trochę mi to trąci komunistyczną propagandą - nie jesteś z nami, to jesteś przeciwko. A zdanie inne niż nasze jest złe.

 

Czy Ty widzisz co piszesz? Komunistyczna propaganda, bo ktoś obrażający na forum dostał warna?

 

Ty to doskonale wiesz, ale jeszcze raz napiszę - Zucker nie dostał warna za napisanie mi że nieładnie się zachowałem, tylko za FORMĘ tej wypowiedzi. Pięknie ze Sceptycznym manipulujecie, próbując mi przypisać winę za karygodne zachowanie "kolegi". Co to ma wspólnego z komunistyczną propagandą? Nie wiem. Wiem że świetnie się bawicie czyimś kosztem. I tyle.

 

 

@Yolo lajkujesz wypowiedzi Panów, nie chowaj się za lajkami tylko śmiało się wypowiedz, co myślisz o tej sytuacji.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, mi szkoda @zuckerfrei, bo spoko gość z poczuciem humoru, który do mnie trafia i w sumie pomógł mi kiedyś na tym forum. Tekst "beka z typa" to forumowy szlagier i nie jest obraźliwy, przynajmniej ja tego tak nie odbieram w tym miejscu w sieci. Jako osoba, która jako jedyna zaproponowała grafikę (a napracowalem się przy niej), o ile się ona przyjmie, proponuję zmianę nagrody dla mnie poprzez zrewidowanie warna dla Zuckera z 30 do 3 dni.

No homo, ale forum bez Zuckera będzie smutniejszym miejscem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@armin pierwsze słyszę, żeby obraźliwy tekst był "forumowym szlagierem". Nikt nigdy go wobec mnie i znajomych nie użył i ja też go najprawdopodobniej nigdy nie użyłem. To szczeniacki tekst rodem z gimnazjum i oznacza szydzenie z kogoś.

 

Ogólnie prawie każdy tekst może mieć pozytywne zabarwienie, przy dużej dozie dobrej woli także i ten, zależy w jakim kontekście został użyty. Tu został użyty by okazać mi pogardę. A można przecież normalnie powiedzieć, napisać bez obrażania, ja bym wtedy podziękował i nie byłoby sprawy.

 

Nie ma opcji zmniejszenia 30 dniowego warna dla Zucka - dla Ciebie był miły, dla wielu osób był mniej miły. Z 20 warnów dostał wiele za obrażanie innych, a wiele mu moderacja darowała "po znajomości". Koniec z tolerancją dla takich zachowań. Rozumiem że rezygnujesz z grafiki w takim razie, skoro nie mam zamiaru zmniejszyć mu warna?

 

Nie Ty jeden proponowałeś, Twoja mi się spodobała więc inni się nie wpychali.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Kotoński ten tekst jest bodaj autorskim tekstem samego Zuckera i powtarza go często.

 

Nie rezygnuję, tzn. inaczej: nie mam nic przeciwko, żeby użyć mojej grafiki, a w ten konflikt się nie angażuje, to Wasza sprawa, choć uważam, że za dużo emocji po prostu, a miesiąc bez Zuckera na forum to strata dla forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się akurat zgodzę z Guru. Przyznaję trochę racji argumentacji @zuckerfrei, ale jak argumentować to na poziomie, bo "beka z typa" nie należy ani do kulturalnych, jest po prostu chamski.

Podsumowując sprawę, Marek nie do końca sprecyzował sprawę - prawda. Jednak mimo wszystko jakiś poziom tu trzymajmy, bo zrobi się z tego forum jakaś kafeteria.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marek Kotoński napisał:

Nigdy nie chciałem by mi "czapkowano", ale uważam, że człowiek który zorganizował forum dla ludzi w problemach, człowiek który ciężko codziennie pracuje by nie tylko utrzymać kilka portali ale i nagrywa audycje, pomagające w problemach, zasługuje na MINIMUM SZACUNKU.

Fajnie, że założyłeś forum i je utrzymujesz. Doceniam, ale bądźmy szczerzy. Prowadzisz działalność gospodarczą - piszesz teksty, książki, nagrywasz audycje. Forum i inne media, które prowadzisz to jest działanie marketingowe wliczone jako koszt działalności gospodarczej. Swoją drogą nie rozumiem, czemu nie chcesz dać reklam na forum.

 

Tak więc sorry, ale nie traktuję tego jako działanie pro publico bono.

Godzinę temu, Marek Kotoński napisał:

Sprawa wygląda tak, że @zuckerfrei zachował się agresywnie, dostał za to 30 dni warna, a reszta dołączyła się, WYCZUWAJĄC niezręczną sytuację i żeby mi dowalić, a teraz kręcicie jak się tylko da, by wyszło że ja - zły, forum - terror, a gość obrażający właściciela forum jest spoko, bo jest demokracja i można. Otóż nie można.

Do innych użytkowników też tak pisał i nic się nie działo. Tak jak pisał @armin, więcej w tym żartu, niż obrażania.

Godzinę temu, Marek Kotoński napisał:

Pięknie ze Sceptycznym manipulujecie, próbując mi przypisać winę za karygodne zachowanie "kolegi".

Ty manipulujesz przypisując naszym słowom znaczenie, których nie posiadają.

25 minut temu, Marek Kotoński napisał:

Nie ma opcji zmniejszenia 30 dniowego warna dla Zucka - dla Ciebie był miły, dla wielu osób był mniej miły. Z 20 warnów dostał wiele za obrażanie innych, a wiele mu moderacja darowała "po znajomości". Koniec z tolerancją dla takich zachowań. Rozumiem że rezygnujesz z grafiki w takim razie, skoro nie mam zamiaru zmniejszyć mu warna?

Gość napisał, że wnioskuje o zmianę nagrody, a Ty już idziesz w konflikt z nim. I to jest właśnie odpowiedź w tej kwestii:

Godzinę temu, Marek Kotoński napisał:

Pisanie że za ostro reaguję i stąd wiadomo skąd się wzięli moi hejterzy, jest zwykłym draństwem.

Może się warto zastanowić nad zmianą swojej postawy do ludzi i świata?

 

Trochę więcej luzu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

17 minut temu, Sceptyczny? napisał:

Może się warto zastanowić nad zmianą swojej postawy do ludzi i świata?

 

Trochę więcej luzu.

 

 

33 minuty temu, lxdead napisał:

ale jak argumentować to na poziomie, bo "beka z typa" nie należy ani do kulturalnych, jest po prostu chamski.

No i chyba tyle w temacie...

 

------------------------------

 

Schemat od zawsze jest ten sam od lat:

 

1. Zaczyna się awantura, nieunikniona gdy trzyma się porządek na blisko 8 - tysięcznym forum. Zawsze komuś coś się nie spodoba, zawsze ktoś ma gorszy dzień, chce się za coś wyżyć itd. Samo życie.

 

2. Czując krew, pojawiają się osoby które mnie/forum/moderacji/społeczności nie lubią/nienawidzą, i zaczyna się dojeżdżanie, mało przyjemne teksty i uszczypliwości. Ta awantura znajdzie się bankowo na hejterskich stronach, by napieprzać we mnie i moją rodzinę oraz bliskich, pokazywać jakim jestem potworem. Tacy ludzie jak @Spartan i @Sceptyczny? nakręcają, judzą, karmią się konfliktem. Skoro Zuckerfrei był zdenerowany i tak go lubicie, to dlaczego widząc że uległem, przyznałem się do winy i przedłużyłem konkurs nie uspokoiliście go, tylko dalej nakręcaliście "atmosferkę"? Przecież przyczyna tej awantury została przeze mnie zażegnana - tylko prowokator i osoba lubująca się w cudzych konfliktach, kręci dalej temat. Podkręciliście Zuckera i popłynął - ciekawe czy zrozumie, że go nakręciliście by wykorzystać tę sytuację do własnych celów?

 

3. Gdy czuję oburzenie, zrozumiałe biorąc pod uwagę chamskie odzywki wobec mnie, zaczyna się główna część spektaklu - wmawianie mi i forumowiczom, że nic się nie stało, że nie mam dystansu, jestem paranoikiem i powinienem WYLUZOWAĆ. Najlepiej stać i nic nie robić gdy mnie opluwają, wtedy byłoby najfajniej.

 

 

A teraz proszę sobie wyobrazić, że robicie coś dla ludzi i ktoś z nich mówi wam że źle robicie, nie macie szacunku i beka z typa - próbujecie spokojnie rozmawiać, gasicie emocje, przedłużacie konkurs by uspokoić emocje i nadal trwa szydera! Nie wkurzylibyście się? I to wszystko za wasze pieniądze. Gość który was obrazi, nie zapłaci za was rachunków za serwery, domeny, pracę informatyka, aktualizację, ulepszenia soft itd.

 

Opluje was, wyżyje się na was, wysra się na wasze emocje i uczucia, zaśmieje i pójdzie załatwiać swoje sprawy - a wy opluci wracacie pracować, by opłacić takim ludziom fajną "miejscówkę". Coś zrobicie? Źle, terror, nienawiść itd. Nic nie zrobicie? Nadal szydera i wszystko źle, plus rozochocone małolaty śmiejące się z was - bo można, bo nie ma konsekwencji.

 

Fajnie? No pewnie że nie. No i mi nie jest fajnie. Ale muszę podejmować brzemienne w skutki decyzje, jeśli chcę by te miejsce funkcjonowało. Zignoruję szyderców i prowokatorów - zniszczą te miejsce. Nie zignoruję - przejdą do Kanistrowej partyzantki, mszcząc się na mnie i moich bliskich że nie dałem się bezkarnie kopać w zadek.

 

Jeśli wkurwienie na taki stan rzeczy oznacza brak luzu, to świat oszalał. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Marek Kotoński napisał:

@Yolo lajkujesz wypowiedzi Panów, nie chowaj się za lajkami tylko śmiało się wypowiedz, co myślisz o tej sytuacji

Chowaj się? Czy dodając reakcję zawsze trzeba tłumaczyć? 

 

Niech będzie.

'Beka z typa', chyba to przelało czarę goryczy. Ten tekst pojawia się tu niemal codziennie w wykonaniu @zuckerfrei.

Czasem w zabawnym kontekście, czasem pasuje jak pięść do nosa. Ale jest i nikt z zespołu moderatorskiego się o to nie przyczepia. 

Kiedy zostaje użyty w Twoją stronę, okazuje się że to brak szacunku, plus gorsze rzeczy.

Reagując w tak emocjonalny sposób, gdzie sprawę można było załatwić na samym początku dziękując uczestnikom za udział, sam dorzucasz paliwa do niepotrzebnej dyskusji. 

Forum jest Twoje i nikt tego nie neguje, ale używanie kolejny raz, w dosyć błachej dyskusji tego argumentu to jak strzelanie z armaty do wróbla.

Przecież masz z tego swoje profity na wielu polach (i dobrze), a po tonie wypowiedzi można odnieść wrażenie, jakby ten projekt był wolontariatem wymagającym dużych wyrzeczeń, a wszelaka krytyka, nawet obiektywna i od osób znanych i przyjaznych temu miejscu, jest traktowana jako atak.

Forum to założyciel, zespół moderatorski i społeczność. Żadne z powyższych nie będzie istnieć w oderwaniu od reszty. 

Szanujmy się, to jasne.

Nie popadajmy jednak w paranoję widząc wrogów tam, gdzie ich nie ma.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Kotoński jest człowiekiem i mężczyzną, tak w samo jak my wszyscy. Dzisiaj mu zwyczajnie nie wyszło. Doceńmy to, że również on nie jest doskonały i tak samo jak wielu innych daje się ponieść chwilowym emocjom i popełnia błędy.

Pomysł na nazwę:

 

"Każdy może przeGRAć"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Yolo napisał:

Chowaj się? Czy dodając reakcję zawsze trzeba tłumaczyć? 

Nie trzeba, poprosiłem o to a nie że coś kazałem. Nie rób z siebie ofiary.

7 godzin temu, Yolo napisał:

 

Niech będzie.

'Beka z typa', chyba to przelało czarę goryczy. Ten tekst pojawia się tu niemal codziennie w wykonaniu @zuckerfrei.

Uważasz że mając tyle portali do administrowania, mam czas widzieć posty prawie 8 tysięcy ludzi i znać ich nawyki???? Myślisz że tylko siedzę na forum i czytam posty? Od tego są Bracia Moderatorzy, ja często są dni - nie wiem co się w ogóle dzieje na forum. Nie wiedziałem że Zucker tak mówi, dostawał warny za agresję i ja takiego zwrotu nie widziałem.

7 godzin temu, Yolo napisał:

Czasem w zabawnym kontekście, czasem pasuje jak pięść do nosa. Ale jest i nikt z zespołu moderatorskiego się o to nie przyczepia. 

Kiedy zostaje użyty w Twoją stronę, okazuje się że to brak szacunku, plus gorsze rzeczy.

Jw.

7 godzin temu, Yolo napisał:

Reagując w tak emocjonalny sposób, gdzie sprawę można było załatwić na samym początku dziękując uczestnikom za udział, sam dorzucasz paliwa do niepotrzebnej dyskusji. 

Przedłużyłem konkurs, przyznałem rację, nie było żadnych emocji - nie kłam. Po moim ustąpieniu szyderstwo i atak nadal trwało.

7 godzin temu, Yolo napisał:

Forum jest Twoje i nikt tego nie neguje, ale używanie kolejny raz, w dosyć błachej dyskusji tego argumentu to jak strzelanie z armaty do wróbla.

Przecież masz z tego swoje profity na wielu polach (i dobrze), a po tonie wypowiedzi można odnieść wrażenie, jakby ten projekt był wolontariatem wymagającym dużych wyrzeczeń, a wszelaka krytyka, nawet obiektywna i od osób znanych i przyjaznych temu miejscu, jest traktowana jako atak.

Profity mam z pisania książek i nagrywania nagrań, a nie z darowizn na forum, które pokrywają niewielki procent działalności - zresztą Ty i reszta atakujących nie wpłaciła ani grosza, tylko Zucker dał na forum dwie stówy. 

7 godzin temu, Yolo napisał:

Forum to założyciel, zespół moderatorski i społeczność. Żadne z powyższych nie będzie istnieć w oderwaniu od reszty. 

Szanujmy się, to jasne.

Nie popadajmy jednak w paranoję widząc wrogów tam, gdzie ich nie ma.

Pisząc że wpadam w paranoję, po prostu mnie obrażasz... kilka osób mnie atakuje, inni to lajkują czyli potwierdzają więc pytam co jest grane? To nie jest paranoja, tylko chcę mieć jasną sytuację. Nie podoba się moja osoba? Proszę odejść z forum, i tyle. Męska decyzja, a nie manipulacje, szydera i chowanie się po kątach, kąsanie z ukrycia.

 

 

 

 

 

 

5 godzin temu, Sceptyczny? napisał:

@Marek Kotoński Robienie z siebie męczennika już jest trochę nudne. Wyłączam się z tej dyskusji, bo do niczego nie prowadzi.

Obrażasz ludzi ale tak, żeby nie było można złapać Cię za rękę. Sprytne. Jest szydera? Jest. Jest zarzucenie komuś czegoś, co nie ma miejsca? Jest. 

 

Ale wszystko w białych rękawiczkach. 

 

I niby nie mogę nic zrobić, bo nie wypada, bo nie ma jasnych dowodów. Mam pracować na rzecz kogoś, kto zwykłą spinę rozkręca robiąc ze mnie hipokrytę, męczennika, paranoika itd? Otóż nie. Wystarczy już tych manipulacji, dziękuję za Twoją bytność na forum, pozdrawiam serdecznie i życzę szczęścia na innych forach - z góry mówię że nie znam żadnego, gdzie można nazywać właściciela czy moderatora męczennikiem, manipulantem itd. Żenujące jest to, że znosiliśmy takie zachowanie tyle czasu.

 

 

4 godziny temu, Exar napisał:

Doceńmy to, że również on nie jest doskonały i tak samo jak wielu innych daje się ponieść chwilowym emocjom i popełnia błędy.

Chwileczkę, jakim emocjom? Gość ze mnie drwi, grzecznie odpowiadam i przedłużam konkurs - drwią dalej. Co to znaczy że dałem się ponieść emocjom, kiedy?

 

Nie pozwalanie na kopanie się do zadku nazywasz poniesieniem emocji?

 

Czy was już zupełnie zamroczyło, czy po prostu chcecie mi dopieprzyć za coś?

@Horus lajkujesz wypowiedź @Yolo że mam paranoję, też uważasz że właściciel forum który nie pozwala by go obrażać, jest psychicznie chory?

 

A może po prostu nie pozwala sobie wejść na głowę?

 

Zamiast lajkować wypowiedzi mnie obrażające, zabierz proszę głos.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, armin napisał:

Tekst "beka z typa" to forumowy szlagier

Co nie zmienia faktu, że jest obraźliwy i nie powinien być nadużywany, moim zdaniem. Zwłaszcza w stosunku do ludzi, którzy stworzyli tę społeczność i pomogli tysiącom mężczyzn. 

Sam kiedyś zgłosiłem post @zuckerfrei i napisałem to publicznie. Z powodu rozwalania wątku i jego wulgarnego zachowania. Na jakiś czas się uspokoił i nie strzelał fochów. Myślę, że jest dorosły i przyjmie ostrzeżenie na 30 dni od Marka na klatę. 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuszną drogą powinno być już zgaszenie konfliktu bez eskalacji. Każdy się w sieci może spinać, widzimy tylko tekst pozbawiony tych emocji. Najlepiej zamknąć ten wątek i wyjaśnić sobie na priv to co nie zostało niedopowiedziane.

 

@Morfeusz Według mnie Zucker dostał warna, bo ze standardowego tekstu rzuconego na tym forum wielokrotnie, bez odpowiedniego nacechowania emocjonalnego wynikła możliwość potencjalnej obrazy admina. Nikt tutaj chyba nie ma zamiaru obrażać, przecież dyskusja toczy się głównie pomiędzy użytkownikami, którzy na tym forum są nie od wczoraj. Powinniście więcej wyjaśniać sobie na priv niż publicznie, bo wszystko co tu padnie widzi masa obserwatorów. Zaraz to forum podzieli się na zwolenników Marka i pokrzywdzony proletariat.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Kotoński

Zarówno Zucker mógł napisać na priv jak i sam jako Big Boss i obrażany mogłeś do niego napisać i niech się pucuje z tego, dlaczego napisał tak a nie inaczej. Wszyscy na tym straciliście, jedni warnami, drudzy podziałem, który może przy takich sytuacjach się tworzyć. A przecież nikt tu nie chce kogoś wycinać i kastrować, konflikt eskalował przez emocje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.