Skocz do zawartości

Jaka nazwa na nowy kanał youtube o grach? Nagroda!


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

@Marek Kotoński absolutnie nie zamierzam Ci w jakikolwiek sposób "dopieprzyć". Jak pisałem wcześniej, nie jestem Ci wrogiem. Poprosiłeś o komentarz w związku z moim lajkiem, to się odniosłem przedstawiając swój punkt widzenia. Pomijając słabe dziś zachowanie Cukiera, nie widzę aby ktoś jechał/obrażał Cię w tym temacie.  Ty widzisz to inaczej, do czego masz absolutne prawo.

 

"Beka z Was Panowie, serio" - jak dla mnie uderza to bezpośrednio w osoby (a nie całą sytuację), które uważają, że nic się nie stało. A stało... został publicznie obrażony administrator tego forum. Niemniej jednak, również wobec nich nie powinien zostać użyty ten zwrot.

 

2 godziny temu, Marek Kotoński napisał:

Pytam więc - czy pisanie o właścicielu forum "beka z typa" w szyderczym kontekście to KRYTYKA,  czy jechanie go

J.w.

 

Pod jednym postem w tym temacie razem się zgodziliśmy i proponuję nie ciągnąć tego dalej. Wszystkiego dobrego.

6 godzin temu, Quo Vadis? napisał:

Stało się, nie cofniesz zuckerowi warna i myślę, że dalsza dyskusja nie ma sensu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dużym niesmakiem zamykam ten temat. Szkoda że są ludzie, zawsze chętni przypieprzyć się do innych. 

 

Na dniach ogłoszę kto wygrał nagrody, ale obecnie mam mało czasu. 

 

Serdecznie dziękuję wszystkim za udział w konkursie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że dopiero teraz, ale mam kłopoty z RAM-em ? 

 

Szczerze? Chciałbym dać nagrody wszystkim, wiele jest zajebistych nazw, ale wybrałem cztery które najbardziej mi wpadły "w oko". Dzięki wszystkim za udział.

 

Nagrodę powinien też dostać @Quo Vadis? za samca.exe i inne fajne, ale będzie znowu awantura że faworyzuję kolegów, więc będzie bez nagrody, ale ma w papierze wszystkie więc ebooki mu niepotrzebne :).

 

Osoby poniżej wymienione proszę o wpisanie TUTAJ (a nie na priv) jaki ebook chcą, wyślę na podany przy rejestracji meil. Czyli @Lucid @Mnemonic @MaxMen @tomekbat

 

W sumie to ten The Art of Game mi się najbardziej podoba, zmieniać nazwę póki kanał świeży?

 

A propo jest nowa gierka, właśnie nagrałem, niestety przez większość gry mnie nie słychać :( https://www.youtube.com/channel/UCAE87wsd6CIB9FzwVA80gGQ

 

Dziękuję.

 

 

 

W dniu 29.09.2019 o 01:47, Lucid napisał:

LPGames

 

W dniu 29.09.2019 o 02:35, Mnemonic napisał:

The Art of Game

 

 

 

W dniu 29.09.2019 o 00:59, MaxMen napisał:

MęskieGranie 

 

W dniu 29.09.2019 o 01:15, tomekbat napisał:

Reguły Gry.

 

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, MaxMen napisał:

W takim razie poproszę o klasykę Kobietopedię 

Poszło, gratuluję wygranej :)

 

 

7 godzin temu, tomekbat napisał:

Muszę się zastanawić, bo teraz nie mogę się zdecydować :) 

Jak nie czytałeś żadnej, to chyba Kobietopedia będzie najlepsza jako podstawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

MarekBędzieGrałWGrę, MaGra, WirtualnyMarek (Wirtuanalny to chyba nie bo by zgłosili kanał ? )

Mareki z myszką i giereczką. 

Marek i Przyjaciele games. 

Samcze granie z Markiem.

SamczeGranieNaMarkaEkranie.

SamczeGranieNaTwoimEkranie.

GrajJakMarek.

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.