Skocz do zawartości

Fame MMA 5 i naśmiewanie się z Olejnika


Quo Vadis?

Rekomendowane odpowiedzi

Biznes - Było to obgadane, że będzie grał rolę takiego posmiewiska dla show.

 

Albo

 

 

Olejnik mały ma fejm, w porównaniu do nich, i może Gola liczył że weźmie go już, ale z nadzieją że będzie robił rozpierdol i się zawiódł, więc postanowił sprowokować go jakoś. 

 

Głębiej się przyjrzeć, te pytania prowadzących z fame MMA 1, 2, 3, 4, 5

zawsze były takie prowokujące z nadzieją na ostry show bo dzieci to lubią ( niektórzy dorośli też)

Większy show= więcej sprzedanych biletów/ppv/zasięgi itd...

 

 

Tbh w 2 części na początku ten wlodarz Gola przeprosił. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Levis napisał:

Głębiej się przyjrzeć, te pytania prowadzących z fame MMA 1, 2, 3, 4, 5

zawsze były takie prowokujące z nadzieją na ostry show bo dzieci to lubią

No racja ale tutaj po gościu jechał i sam "włodarz" i Zdupy i jeszcze inni, także dla mnie no mocno niesmaczne to było.

10 godzin temu, Levis napisał:

Tbh w 2 części na początku ten wlodarz Gola przeprosił.

Jak to nie było ustawione, to chuj mu w dupę za jego płepłosiny :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zobaczcie od 7dmej min gdzieś jak Kruszwil ciśnie cały czas Olejnika. Nie jestem w temacie i nie znam historii tego Olejnika ale kurła o co chodzi, że tak po nim jadą? Ryją mu banie bez przerwy, szkoda chopa, przykra sprawa ale dlaczego akurat jego tak, ktoś coś wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.09.2019 o 02:50, Levis napisał:

ten wlodarz Gola przeprosił. 

Znam Wojtka, to nie żaden włodarz, ale jeden ze wspólników, i to z najmniejszym wkładem własnym w spółkę i najmniejszą liczbą udziałów, jest medialny, znany dlatego pokazuje się w mediach, na sznureczki pociągają inni, całe Fame MMA jest jedną z gałęzi większej spółki.

Edytowane przez The Motha
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@The Motha Jeśli go znasz, to nie uważasz, że to było nie w porządku wobec chłopaka?

Ja rozumiem, że show, że powinno się dziać, żeby nakręcać sprzedaż ale i bez jechania po gościu ta gala by się sprzedała bardzo dobrze :)

Nawet ZDupy, który tam zadawał pytania i prowadził galę nagrał materiał, gdzie komentuje całą sytuację.

 

Można uznać, że chce się wybielić ale mimo wszystko warto wysłuchać całości :)

Zresztą teraz podchodzę do tego z większym dystansem ale zawsze będzie mnie takie zachowanie razić i odpychać.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.