Skocz do zawartości

Nagrywanie się


Rekomendowane odpowiedzi

Można by wprowadzić taką opcję, że ktoś zakładający temat, lub też ktoś odpowiadający na jakiś temat zamiast samego pisania miałby dodatkową opcje nagrania się.

Nagranie od np 0-60sekund. 

Ktoś kto chciałby odsłuchać po prostu klika start i odsłuchuje co dany użytkownik forum mówi w odpowiedzi na '' dany temat ''.

Myślę że jest to coś fajnego i nowoczesnego, tym bardziej, że wszystko idzie do przodu więc nie ma co odstawać w tyle. 

Domyślam się, że wprowadzenie takie czegoś, byłoby trudne, a może i nie możliwe na chwilę obecną, ale nie wiem, stąd nasuwam tylko taki pomysł. 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia jest taka, że raczej nope.

 

Nope 1, jest wiele sytuacji w których nie możesz odsłuchać wiadomości, będąc gdzieś wśród ludzi, lub np. w ukryciu przed szoną ;) 

Nope 2, dodatkowe miejsce na serwerze, co pociąga za sobą koszty.

Nope 3, trudno odnieść się do konkretnej części wypowiedzi nagrania, będziesz pisał, że w odniesieniu do 0.34 do 0.45 i dalej odpowiadał? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.