Skocz do zawartości

Dzień chłopaka


Moriente

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż to. Pozwolę sobie dodać tłumaczenie do obrazka, który zamieściłem powyżej:

"starają się zrozumieć potrzeby jej serca" - czyt. nie wiem co teraz czuje, więc zaakceptuj, że poskaczę teraz na kutangach czadów

"są gotowi stać się ojcami nawet nie dla swoich dzieci" - czyt. zaakceptuj naszego bąbelka nawet jak urodzi się czarny

"budują głębokie porozumienie" - czyt. tobie tylko seks w głowie ty zboczona świnio!

"zaspakajają potrzeby innych" - czyt. haruj i płać na moje zachcianki

"są gotowi ponieść ofiarę na rzecz wspólnego dobra" - czyt. oddaj mi i dzieciom pół domu bo mi się znudziłeś i pociska mnie teraz czad z fajniejszym penisem

?

 

Czyli jeśli możecie spodziewać się od pań jakichkolwiek życzeń.. to tych korzystnych tylko dla nich :D

Edytowane przez rusti
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, rusti napisał:

Na pewnej grupie FB skupiającej singli o podobnych zainteresowaniach zobaczyłem następujące życzenia: 

 

zyczenia.png

 

 

Ojć chyba nigdy nie zostanę mężczyzną :) jedyne z czym jestem w stanie się zgodzić po części to ostatni punkt gdzie, ta szalona osoba która na takie głupoty wpadła zrobiła literówkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Dzień Chłopaka a nie Dzień Mężczyzny? 

 

Przeciez jest Dzień Kobiet a nie Dzień Dziewczyn. 

 

Czepiam się? Może, ale jest jednak różnica emocjonalna w słowie chłopak i mężczyzna. 

 

Zapytałem samice w pracy dlaczego tak jest. Na co otrzymałem komentarz, że nie mam dystansu do siebie. 

 

Niestety coraz mniej szacunku jest dla mężczyzny. 

 

Aha. Ta co stwierdziła, że nie mam dystansu do siebie później dzwonila do męża z takim tesktem - czy ty umiesz czytac ze zrozumieniem? W sensie publicznie potraktowała go jak głupka. Następnie dodała już po rozmowie, że jej mąż powinien być wdzięczny że ją ma. 

 

Co ciekawe wygląd jej oceniam na 4/10. Jest brzydka zwyczajnie. 

Edytowane przez RealLife
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rusti napisał:

Czyli jeśli możecie spodziewać się od pań jakichkolwiek życzeń.. to tych korzystnych tylko dla nich :D

Dokładnie, masakra, przez chwilę myślałem, że to jakiś żart ... To trochę jak dostać świąteczne życzenia od mamy, które brzmią bardziej jak lista spraw, które zjebałeś w minionym roku wypowiedziana z górującym uśmiechem. 

 

@RealLife

A czy dzień chłopaka i dzień mężczyzny to nie tak czasem dwa osobne święta ? 

Edytowane przez Xin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic i nie celebruje żadnego święta płci, bo właściwie co tu celebrować?

 

Dzień kobiet rodowodowo w starożytności nie miał swego odpowiednika w męskim święcie. Następnie rozpropagowali go socjaliści, a by w efekcie komuna zrobiła z tego turbo święto narodowe podniesione do rangi wielkiej społecznej celebracji porównywalnej chyba tylko z 1 maja, a gdzie równość? Jako, że komunizm jak powszechnie wiadomo jest gów*** i zniszczył w tym kraju setki wzorców funkcjonowania społeczeństwa nie widzę, żadnego powodu żeby wracać do tamtych schematów.

 

@rusti Jestem też na chrześcijańscy single ale tylko dla beki, to kopalnia białorycerzy i totalnej spierdol***y cóż chyba niestety, też jestem niedojrzały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna, z którą spotykam się od miesiąca zaprosiła mnie do siebie na pyszny obiad, dodatkowo zrobiła dla mnie babeczki. :)

 

Jednak w pracy zostałem poczęstowany jednym cukierkiem:

Znalezione obrazy dla zapytania cukierek bounty

Idealnie obrazuje to jak bardzo ważnym dniem jest dzień "chłopaka" a jakim dzień "kobiet" gdzie kwiat to obowiązek dla każdej z pracownic firmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem od dziewczyny zajebiste piwko i dwie kinder-niespodzianki. Od razu powiedziałem, że jedną oddaję, ale jak będzie smerf albo hipopotam to bierę. Chyba nie przywiązuje do tego większej uwagi, bo dwa dni wcześniej zrobiła mi wypasionego stejka z winem na kolację. Ja też tego typu "święta" tak jak i walentynki mam w sumie w dupie ;)

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, rusti napisał:

Na pewnej grupie FB skupiającej singli o podobnych zainteresowaniach zobaczyłem następujące życzenia: 

"Życzymy chłopakom, żeby byli bardziej pomocni dla kobiet!" :D FB kopalnia beki, gdzie kocie mamy wylewają swoje frustracje związane z niepowodzeniami matrymonialnymi "bo książę Oskarek lokalny Dealer mefedronu w prywatnej szkole poruchał 2 tyg. i poszedł do kolejnej, a miała być miłość na całe życie" heh 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zawsze Dzień Chłopaka był zapomnianym świętem, dlatego ja dostałem ostatnio demencji w części mózgu odpowiedzialnej za skojarzenie czegokolwiek z dniem 8 marca. Nawet jeśli kobietki pamiętają o życzeniach to różnica między oprawą święta kobiet a święta facetów jest ogromna. Taki to ten zamordystyczny patriarchat, nie daje się kobietom wykazać hojnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, RealLife napisał:

Dlaczego Dzień Chłopaka a nie Dzień Mężczyzny? 

 

Przeciez jest Dzień Kobiet a nie Dzień Dziewczyn. 

Jest zarówno dzień chłopaka jak i dzień mężczyzny, i tak samo jest dzień kobiet i dzień dziewczyn. Po prostu teraz jest dzień chłopaka.

Dzień mężczyzny jest 10 marca.

Dzień dziewczyn jest 11 października.

Edytowane przez imprudent_before_the_event
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w obecnej pracy, kilka lat temu, raz koleżanki zorganizowały nam ten dzień. Nie pamiętam nawet co nam dawały, chyba jakąś czekoladę czy coś. Krugerrandowi włączył się wtedy wewnętrzny cham oraz prostak, ponieważ prezentu nie przyjął i oświadczył, że on żadnym chłopakiem nie jest i nie zamierza nim być, jest za to szczęśliwym singlem i poleca to każdemu mężczyźnie. Koleżanki tak przytkalo, że już nigdy więcej nam tego dnia nie zosrganizowały. Jaka szkoda:P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.