Skocz do zawartości

Eksperyment Tinder


Rekomendowane odpowiedzi

Sporo tu przeczytałam o tinderze i chciałabym sprawdzić, jak to się ma do rzeczywistości. 

Co prawda miałam tindera i tam też poznałam mojego Księcia Na Białym Koniu, ale nie zaznałam tam ani wianuszka adoratorów ani super atencji, mimo, że określiłabym się na 7-8/10. 

Może wynikało to z tego, że celowałam w bardzo konkretny typ mężczyzn i było ich po prostu mało, no i nie było to w Polsce 

 

Chciałabym w najbliższym czasie założyć konta jako kobieta, jako mężczyzna z Polski (ta perspektywa szczególnie mnie interesuje) i mężczyzna obcokrajowiec i zobaczyć, jak to wygląda: czy kobiety będą mnie pytać o wzrost i zarobki, czy jako obcokrajowiec będę mieć więcej matchy, czy jako kobieta będę mieć atencji pod niebo itd. 

 

Moje pytanie do was brzmi: skąd legalnie wziąć zdjęcia? Czy mogę je wziąć z google? 

 

Oczywiście będę na bieżąco zdawać relację z tej zabawy. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ewka ciekawy eksperyment, choć wątpię, by ktokolwiek pytał Cię wprost o zarobki. Chyba, że zarzucisz wędkę - wiesz, nie możesz spotkać się w środę, bo odbierasz Lexusa z serwisu, czy coś w ten deseń ?

 

I nie zapomnij podzielić się wynikami testu ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

@Ewka ciekawy eksperyment, choć wątpię, by ktokolwiek pytał Cię wprost o zarobki. Chyba, że zarzucisz wędkę - wiesz, nie możesz spotkać się w środę, bo odbierasz Lexusa z serwisu, czy coś w ten deseń ?

 

I nie zapomnij podzielić się wynikami testu ? 

Bezpośrednio o zarobki nie będą pytać. Pytania będą czym się zajmujesz/gdzie pracujesz i wtedy nastąpi estymacja ewentualnych zarobków. :)

 

Świetny pomysł, czekam na rezultaty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Ewka napisał:

Chciałabym w najbliższym czasie założyć konta jako kobieta, jako mężczyzna z Polski (ta perspektywa szczególnie mnie interesuje) i mężczyzna obcokrajowiec i zobaczyć, jak to wygląda: czy kobiety będą mnie pytać o wzrost i zarobki, czy jako obcokrajowiec będę mieć więcej matchy, czy jako kobieta będę mieć atencji pod niebo itd. 

Mmm odgrzewane kotlety - brzmi pysznie! :D 

Wielka zagadki wszechświata: czy Polki lecą na obcokrajowców bardziej niż na Polaków po latach zaborów i komuny, gdzie Polacy zostali całkowicie wydojeni z kasy, a kolesie na zachodzie startują z poziomu na jaki przeciętny Polak musi pracować 15-20 lat heh Oj chyba znam odpowiedź na owo pytanie, ale rób social experiment nr. 342 031 który kolejny raz potwierdzi to co każdy wie, ale czego na głos nie wypada mówić - tak, laski lecą na kasę, wygląd i status społeczny :) SZOK, NIEDOWIERZANIE, SKANDAL hahahahaha :D 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam przeprowadzić podobny eksperyment. Z Tym że miałam założyć konta 3 kobiet o różnym smv.

I porównać ich powodzenie. Aczkolwiek zabraklo mi czasu i samozaparcia. Jeśli chciałabyś przeprowadzić ten eksperyment równolegle to potrzebujesz 3 różnych nr tel.

Zdjecia możesz ściągnać np z rosyjskiego, amerykańskiego badoo lub jakiegokolwiek innego kraju gdzie są ludzie naszej rasy. Co prawda nie ma praw autorskich, ale jakiejś tam Jessici ze Stanów raczej nie zainteresuje, że przez kilka dni wisiała na polskim tinderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kapitan Horyzont napisał:

Moim zdaniem to nieetyczne. Chcesz robić eksperymenty - użyj własnych zdjęć, ew skoryguj je w fotoszopie.

Nigdy nie korzystałam z fotoszopa ani innych programów do obróbki zdjęć, nie sądzę, że to się uda. Nieetyczne względem przypadkowych osób, których zdjęcia wezmę z internetu, czy tych osób, z którymi będę pisać bez zamiaru spotkania? 

 

@Androgeniczna, dziekuję, postoję. 

 

@Xellos, dzięki! 

 

@deomi, będę w Polsce tydzień, na każdy profil przeznaczę dwa dni, bo mam tylko jedną kartę. 

 

@Helena K., @Vortex of Destruction, ten eksperyment pokazał jedynie, ile matchy zebrały profile. Mi chodzi bardziej o rozmowę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ewka Załóż teraz badoo jako kobieta. Tam możesz wyszukiwać osoby po krajach i wieku. Zdjęć nie da się zapisywać, rób print screeny i potem edytuj ucinając znak wodny. Najłatwiejszy sposób na znalezienie odpowiednich zdjęć.

 

To nie będzie tak wiarygodne, ponieważ inna jest frekwencja użytkowników na tin w tygodniu a inna w wekendy :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Androgeniczna napisał:

Zrób na katolickim tinderze. Tam są wartosciowi ludzie.

Skoro ty tam jesteś/byłaś to kłamiesz

 

@Ewka jako facet rozmów na ogół nie ma. Zresztą często nie wiadomo jak zacząć. Masz matcha z laską która ma ładne cycki/twarz/figure. I nic więcej na profilu poza zdjęciem nie ma. A z reguły matcha nie ma.

 

Zagadać do niej komplementem jest szablonowe. Zresztą pewnie to samo robi 10 innych osób w tym samym czasie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.swiatobrazu.pl/sztuczna-inteligencja-100-000-portretow-nieistniejacych-ludzi.html

 

Można brać z banków zdjęć...

 

ale 

 

podejrzewam, że będzie to niezgodne z regulaminem Tindera. A większość banków nawet jeśli zdjęcia są bezpłatne nie pozwala ich na używanie w sposób naruszający prawa innych osób.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Vortex of Destruction napisał:

Dużo tych testów na necie jest, nie ma co koła odkrywać na nowo...

 

W 12 godzin:

- pierwszy model dostał 30 matchy,

- drugi 40,

- trzeci 50.

 

I czego to ma dowodzić? Że przystojni model, z dobrymi zdjęciami i prestiżową pracą mają branie?

Może taki jutjuber powinien sprawdzić: ile matchy będzie miał przeciętny kasjer z biedronki? 

Ze 0? Albo od buki? ?

 

Atrakcyjni ludzie żyją w inne rzeczywistości od reszty. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ewka napisał:

Nigdy nie korzystałam z fotoszopa ani innych programów do obróbki zdjęć, nie sądzę, że to się uda. Nieetyczne względem przypadkowych osób, których zdjęcia wezmę z internetu, czy tych osób, z którymi będę pisać bez zamiaru spotkania? 

Nieetyczne, nielegalne (trzeba mieć zgodę właściciela), a Twoje tłumaczenie jest żenujące - "nie umiem, to ukradnę".

 

Chciałabyś, żeby Twoje zdjęcie ktoś wykorzystał w reklamie domu schadzek? Sądząc z Twojej wypowiedzi, jesteś bardzo młoda, po co się angażujesz w jakieś testy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Randki internetowe to ściek i patologia. A internet wyciąga najgorsze cechy człowieka na światło dzienne.

 

40 minut temu, BumTrarara napisał:

W 12 godzin:

- pierwszy model dostał 30 matchy,

- drugi 40,

- trzeci 50.

Co do filmiku powyżej ten eksperyment jest zupełnie bez sensu. Gościu wstawił zdjęcia trzech pseudo modeli z wysoką atrakcyjnością fizyczną. Mimo to dostali względnie mało lajków. Tyle co Adam kiedyś dostałem w dobę na Azjatyckim portalu mając zwykłe zdjęcie.

 

Ciekawe czemu nigdy nie pokazują eksperymentu normalnego faceta bez fotoszopa na naszym rodzimym rynku. 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Ksanti napisał:

Randki internetowe to ściek i patologia.

Nie zgadzam się, na tinderze poznałam mojego partnera, jest wspaniałym człowiekiem. 

Znam też dwie całkiem normalne pary, które poznały się przez tindera.

16 minut temu, Ksanti napisał:

Ciekawe czemu nigdy nie pokazują eksperymentu normalnego faceta bez fotoszopa na naszym rodzimym rynku. 

 

 

Właśnie takie profile chcę założyć- zwykłych, przeciętnych ludzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 hours ago, Ewka said:

chciałabym sprawdzić,

 

21 hours ago, Ewka said:

Chciałabym w najbliższym czasie założyć konta jako kobieta, jako mężczyzna z Polski (ta perspektywa szczególnie mnie interesuje) i mężczyzna obcokrajowiec

 

21 hours ago, Ewka said:

Moje pytanie do was brzmi: skąd legalnie wziąć zdjęcia?

Jestem kobietą i chciałabym oraz zrobię to … ale nie wiem jak...

 

21 hours ago, Ewka said:

Co prawda miałam tindera i tam też poznałam mojego Księcia Na Białym Koniu, ale nie zaznałam tam ani wianuszka adoratorów ani super atencji, mimo, że określiłabym się na 7-8/10. 

Tia polecam 

 

Fantazja, bo fantazja jest od tego aby bawić się na całego..

Dziękuje

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.