Skocz do zawartości

Eksperyment Tinder


Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Ewka napisał:

Nie zgadzam się, na tinderze poznałam mojego partnera, jest wspaniałym człowiekiem. 

Znam też dwie całkiem normalne pary, które poznały się przez tindera.

Zależy od wieku, miejsca, SMV i kiedy to było. Zwykły chłopak nie ma szans nawet na zamienienie kilku zdań. Duże miasto. Albo napiszesz jedno złe słowo i już zlewka. To jest patola jak nic. Jak ktoś jest nieświadomy (facet) to może sobie hardkorowo zryć samoocenę i poczuć się jak g...

 

Cytat

Właśnie takie profile chcę założyć- zwykłych, przeciętnych ludzi. 

Myślę, że w internecie nigdzie nie znajdziesz naturalnych i nie przerobionych zdjęć. Chyba, że profil nieświadomego chłopaka na portalu randkowym albo fb czy stare konta na nk lub fotce (wtedy mało kto jeszcze się upiększał). Ale każdy kto nie jest modelem widząc słabe efekty też zaczyna oszukiwać albo odpuszcza.

 

 

Edytowane przez Ksanti
  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Ksanti napisał:

To jest patola jak nic. Jak ktoś jest nieświadomy (facet) to może sobie hardkorowo zryć samoocenę i poczuć się jak g...

 

 

Myślę, że to problem internetu w ogóle, nie tylko aplikacji randkowych. Ludzie traktują ludzi jak śmieci i widać to nawet na tym forum. Problem nie dotyczy jedynie mężczyzn. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłam jednego dnia taki eksperyment na badoo, jako facet (wzięłam zdjęcie jakiegoś Ruska chyba z ruskiego badoo).

 

 

@Ewka załóż 2 profile kobiet i zobaczymy jakie będą mieć wzięcie, jedna z nich musi być nieatrakcyjna. :D Tinder to szukanie związków czy bardziej samego seksu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bruxa napisał:

 

@Ewka załóż 2 profile kobiet i zobaczymy jakie będą mieć wzięcie, jedna z nich musi być nieatrakcyjna. :D Tinder to szukanie związków czy bardziej samego seksu?

yay, super, że to zrobilaś, zaraz przeczytam! 

Jestem w Pl tylko tydzień i bardzo zależy mi na tej męskiej perspektywie...czasowo nie dam rady zrobić 2 kobiecych profili :(

Co do Twojego pytania: myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Jak ja byłam, to widziałam ludzi szukających seksu (od ons przez oferty płatnego seksu, aż do długoterminowej relacji sm), miłości swojego życia, ale byli też tacy, co szukali nowych znajomych, bo dopiero się tu przeprowadzili i nikogo nie znają. Ale to było w dużym mieście za granicą, nie wiem, jak jest w Pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Ewka napisał:

[...] ale nie zaznałam tam ani wianuszka adoratorów ani super atencji, mimo, że określiłabym się na 7-8/10. 

#System error, please restart#

.

.

.

#If restart fails, you can try later#

 

 

Ja jebe, nigdy nie wyjdę z podziwu jak bardzo macie krzywe zwierciadło, jak bardzo wydaje Wam się, że jesteście takie beautiful.

Przy 8 na Tinderze, rycerzyki trzepoczą jajeczkami z podniety, odcina im tlen, styki, spalą żywcem własną siostrę byleby móc poznać taką księżniczkę.

 

Więc, według moich metafizycznych obliczeń:

a) trochę tutaj naginasz rzeczywistość @Ewka, żeś Ty taka skromna, tylko Twojego Alfę Romeo sobie wybrałaś i jakoś nie było tych frajerów na pęczki.

b) Nie 7/8 a prędzej 4/5 jesteś moja droga.

 

Obstawiam odpowiedź a i b. Ale co ja tam wiem i tak będziesz się przy swoim upierać.

Rada na dziś: idź do kuchni, weź szklankę, nalej do niej wody. Głęboki oddech i wypij ciurkiem. Później usiądź i przemyśl sprawę jeszcze raz. Stosuj do skutku.

  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jan III Wspaniały,

gdybym była niemiła, zarzuciłabym Ci złe intecje, chęć zmanipuliwania mojej wypowiedzi, ośmieszenie mnie, ale nie jestem i dlatego przytoczę ważne, acz pominięte przez Ciebie, fakty.

 

1. Celowałam w bardzo wąską grupę mężczyzn, a tinder, jeśli nie wiesz, działa tak, że możesz napisać tylko do osoby, z którą masz matcha, czyli oboje daliście sobie "lajka". Tłumacząc dalej: skoro ja "zalajkowałam" niewielu mężczyzn, nie mogłam mieć wielu matchy.

 

2. Nie tinderowałam w Polsce. Może tu rycerzyki nie trzepoczą jajeczkami, a kobiet 7+/10 jest cała masa i jeszcze trochę. 

 

I oczywiście, że zanim trafiłam na mojego Alfę Romeo (kradnę, wspaniałe określenie!), to miałam randki z innymi, ale co z tego? 

 

a co do Twojego podpunktu b... ilu na tym forum jasnowidzów, już kiedyś przeczytałam, że pewnie śmierdzę i nie umiem się ubrać, teraz jestem pasztetem. Podajcie lepiej numery jutrzejszego totolotka!

 

@deomi, a nie ma też opcji przez FB? Nie dałoby rady założyć na jednym smartfonie jednocześnie konto przez fb i drugie przez numer telefonu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ewa to po co przytoczyłaś, że określasz się na 7/8? Przecież to się nijak ma do Twojej wypowiedzi. Wystarczyło napisać, że miałaś docelową grupę mężczyzn, reszty nie lajkowałaś- stąd nie wiesz czy miałabyś wianuszek czy nie. No ale trzeba było ładnie określić, żeś piękna. Super, cieszę się, tylko co to ma do tematu?

 

Cudowny musi to być kraj. Multum kobiet 7+ i brak rycerzyków. Gdzie to tak pięknie, zdradzisz?

 

Napisałem, że z mojego doświadczenia, kobiety określają się na dużo bardziej atrakcyjne niż jest w rzeczywistości. I to jest przygniatająca liczba przykładów.

Kiedy nie byłem w związku, to żeby wydobyć z siebie hormony, które powodują ucisk na dole, podbijałem często do przeciętnych lub mniej przeciętnych kobiet w wiadomym celu, więc się w sumie nie dziwie, że macie później skrzywiony obraz rzeczywistości. Zresztą kobieta inaczej odbiera atrakcyjność kobiecą, niż mężczyzna.

 

Sorry za offtop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jan III Wspaniały

2 godziny temu, Jan III Wspaniały napisał:

@Ewa  No ale trzeba było ładnie określić, żeś piękna.

Ofc, żeby nikt nie miał wątpliwości! ?

2 godziny temu, Jan III Wspaniały napisał:

 

Cudowny musi to być kraj. Multum kobiet 7+ i brak rycerzyków. Gdzie to tak pięknie, zdradzisz?

Mieszkam w kilkumilionowej metropolii, myślę, że w każdym tak dużym mieście jest podobnie. 

 

2 godziny temu, Jan III Wspaniały napisał:

Zresztą kobieta inaczej odbiera atrakcyjność kobiecą, niż mężczyzna.

 

Prawda! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.