Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Laryssa napisał:

Wg mnie posiadanie wroga wynika z jakiegoś mierzenia się, konkurencji.

Z doświadczenia wiem że nie trzeba szukać zaczepki żeby wróg się pojawił.

 

13 minut temu, Laryssa napisał:

Czy za cenę braku wrogów warto stawać się kimś kim nie jesteśmy? 

Chyba lepiej mieć wrogów, ale być tym kim chce się być, i żyć tak jak się chce.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Czy za cenę braku wrogów warto stawać się kimś kim nie jesteśmy? 

Zależy od sytuacji. Na przykładzie obmawianej wyżej koleżanki widzimy, że niektórzy chamstwo mylą z własnym zdaniem. Np. powiem kobiecie, że moim zdaniem nie jest kobieca, bo ma za małe piersi.  Jestem prostakiem, czy może jedynie szczerym człowiekiem ze swoim zdaniem? Niech Dajana której nie chce mi się oznaczać, a napisała coś takiego w stosunku do facetów w kontekście wzrostu, odpowie na to pytanie. Więc pytanie podstawowe - warto byś sobą, jeśli jesteś prostakiem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Androgeniczna napisał:

Siedze zeby wypowiadac swoje zdanie. To jak jest ono odbierane mnie nie interesuje .

Pytanie brzmi czemu?

Czy chodzi o rozmowę, już wiemy, że nie, nie interesujesz się co mają do powiedzenia randomowj ludzie z Internetu.

Wydaje się, zupełnie nie mieć sensu to działania, ale jednak nic nie bierze się z próżni. Jest to dla Ciebie w jakiś sposób ważne, chcesz mówić, może po prostu nie masz gdzie tego robić w realnym życiu, może nikt Cię nie chce słuchać. Kolokwialnie mówić przypadek typu "kozak w necie, coś  tam w świecie", skądś ta potrzeba się w Tobie bierze. 

Edytowane przez Helena K.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patton to jasne. Teraz jest moda na te wysokie fryzury, pedalskie kiteczki, etc., więc panny biorą poprawkę ?

 

Wracając do tematu. Tak jak to mówią: pokaż mi swoich wrogów, a powiem jakim jesteś człowiekiem. Logicznie rozumując, człowiek bez wrogów jest "politycznie podejrzany". To musi być nieszczera szuja, skoro nie ma wroga, nawet u najgorszych szubrawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Posejdon napisał:

Tak jak to mówią: pokaż mi swoich wrogów, a powiem jakim jesteś człowiekiem.

Dawno to słowo wyleciało z mojego słownika. Nie mam poczucia, że mam jakiegoś wroga, można sama czasem bywam nim dla siebie, a już z pewnością moim wrogiem są niektóre z moich przyzwyczajeń.Czy dla kogoś jestem wrogiem, nie mam pojęcia. Chyba można żyć bez określenia własnej tożsamości na podstawie wrogów.

 

Edytowane przez Helena K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tomekbat napisał:

A co ustala granicę męskości? Kto ustalił te zasady? Jaka jest tego definicja?

Mówie o swoim subiektywnym odczuciu. Tak samo jak dla kogoś gruba kobieta może być mega kobieca i seksowna tak samo dla mnie moze byc męski wysoki. 

Czuję się przy takim dobrze, kobieco, podoba mi sie, czuję respekt. 

3 godziny temu, Krugerrand napisał:

Właśnie dlatego jesteś tutaj źródłem nieustającej beki użytkowników.

Co to znaczy beka użytkowników. Ja tu widzę bardziej wkurzenie i narzucanie poglądów przez to w jaki sposób sie wypowiadam. 

 

3 godziny temu, Krugerrand napisał:

jednocześnie oburzasz się

Nie oburzam się. Podtrzymuję tylko swoj poglad i zdanie. 

 

2 godziny temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

Jak słusznie zauważyła nasza "koleżanka" - to przecież tylko kolejna anonimowa morda w Internecie.

No własnie dlatego nie rozumiem waszego zaangazowania w odpowiedzi na moje poglady. Jak sobie cos napisze a wam nie pasuje to to olejcie i przejdźcie do porzadkuu dziennego. Po co nabijac stron takim bezsensem ? 

 

2 godziny temu, Posejdon napisał:

Okazuje się, że ów Alvaro ma 179,5cm wzrostu!?

Przecież to widzę na randce. Mialam sytuacje że gadałam z facetem jakis czas na necie. Spotkalam sie i wydawal mi sie strasznie niski. Okazało się że ma 178cm. 

 

 

PS moim zdaniem temat świetnie obrazuje sytuację. Wypowiadając swoje zdanie i opinie robię sobie "wrogów" na forum. Nie obraziłam nikogo personalnie. Jednak jak napisałam że niscy sa niemescy to wszyscy niscy sie oburzają. A po co? Jak ktoś tu napisze że kobiety sa takie i takie to sie nie oburzam bo to jasne ze niektóre takie sa bo rózni sa ludzie. Nie czuje sie personalnie obrazona. Jeśli w was tyle emocji potrafi wzbudzic anonimowa opinia z internetu to naprawde zastanówcie sie. Pomyslcie o znanych osobach - ilu maja hejterów. Gdyby sie tym przejmowali i uciekali bo komus sie cos nie podoba to show biznes by nie istniał. Poważnie nie rozumiem jak mozna sie tak nakrecac. Ja podtrzymuję zdanie że nie jest w stanie mnie obrazic ktos obcy kto mnie nie zna i nie wie jaka jestem a ocenia po wpisach na forum i w tematach które sa często kontrowersyjne wiec i moje wypowiedzi takie moga byc. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdolę... Ile jeszcze będziecie polemizować z @Androgeniczna na temat wzrostu i ciągnąć ją za język. Lubi wysokich to sobie lubi. Serio kurwa to już tak nudne, że aż żałosne z zewnątrz.

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Androgeniczna napisał:

Wypowiadając swoje zdanie i opinie robię sobie "wrogów" na forum

Nie masz żadnych wrogów na tym forum, uspokój się ?.

 

Niektórzy się z tego śmieją, niektórych to żenuje, niektórzy się oburzają na taka formę istnienia, jeszcze inni maja to w dupie, ale żebyś sobie wrogów zrobiła na tym forum to niemożliwe.

Wrogów jednak traktuję się na serio ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Androgeniczna napisał:

Przecież to widzę na randce. Mialam sytuacje że gadałam z facetem jakis czas na necie. Spotkalam sie i wydawal mi sie strasznie niski. Okazało się że ma 178cm. 

Pani ja mam 173#life is brutal , 178 to ujdzie, może daj mu szansę?

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Androgeniczna napisał:

A ty dajesz szanse Pani z lekką 10 kg nadwaga? Przecież to nie 30 kg tylko lekkie 10 :)

Heej nie zrozumiałaś mnie,

post był w żartobliwym tonie.

Rozumiem twój gust i to twoja sprawa.?

 

ps. Wiesz że gdyby miała mega ładną buzie to cho cho wióry by się sypały ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Androgeniczna napisał:

Co to znaczy beka użytkowników.

Taka mało rezolutna jesteś z natury czy ktoś Ci za to regularnie płaci?

22 minuty temu, Androgeniczna napisał:

Ja tu widzę bardziej wkurzenie i narzucanie poglądów przez to w jaki sposób sie wypowiadam. 

Źle widzisz, jak zwykle:D

 

23 minuty temu, Androgeniczna napisał:

Nie oburzam się.

Doprawdy? Tak tylko coś tu zostawię:

 

3 godziny temu, Androgeniczna napisał:

Jeśli z moich postów ciśniesz beke to tylko świadczy o tobie i tym jaki jestes. Dla mnie kazdy niech jest soba i tyle jesli mi cos nie pasuje to nie czytam olewam. Skoro dla Ciebie ja jestem śmieszna to jestem ciekawa jaki ty jestes i co w zyciu osiagnales

Nie sądzę, żeby zatrybiło, aczkolwiek beka jest:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Tomko napisał:

Ja pierdolę... Ile jeszcze będziecie polemizować z @Androgeniczna na temat wzrostu i ciągnąć ją za język. Lubi wysokich to sobie lubi. Serio kurwa to już tak nudne, że aż żałosne z zewnątrz.

To nie czytaj jak tak Cie to denerwuje. Dajana napisała głupotę, więc jest ciągnięta za język. Co w tym złego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie narobić sobie wrogów? Być nijakim i uśmiechniętym. Posiadając własne zdanie i zainteresowania zawsze znajdzie się grono ludzi, którym nie podoba się to co mówisz lub uważają że coś robisz źle w swoich zainteresowaniach.

Odnosząc się do komentarzy że sporo kobiet jest uległa i unika konfliktów - zgadzam się. Dlatego niestety ciężko o jakościową, szczera przyjaciółkę. A szkoda.

Apropo szczerości - jeśli nie chcesz mieć wrogów, to szczerości również nie polecam. Większość ludzi codziennie pieszczotliwie czyści swoje klapki na oczach.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.