Skocz do zawartości

Usidlanie zwierzyny zwanej kobietą


Korneliusz

Rekomendowane odpowiedzi

@Tomko I tak bywa. Off topic:

 

7 minut temu, Tomko napisał:

przylepiona do telefonu

Zauważcie, ze teraz wszyscy albo zdecydowana wiekszość gro czasu ma telefon przed twarzą... Tylko czekać aż u nas zaczną montować paski led w chodniku przed przejściem dla pieszych, żeby ktoś nie wlazł na czerwonym :) Tak jak jest np. w Singapurze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 4.10.2019 o 19:28, Marvin napisał:

Dzisiaj miałem pierwszą rozprawę rozwodową. Normalnie komedia. Niedługo założę wątek w dziale rozwody ...


Marvin, przejrzałem Twoje posty. Stary, solidaryzuję się z Tobą. Na początku napisałem też, że "współczuję" ale brzmiało to jakoś tak, jakbym to kierował do kogoś słabego, zagubionego, a na takiego nie wyglądasz. W każdym razie przesyłam Ci wyrazy wsparcia (też miałem z żoną numery i swoje wycierpiałem). Kumaty z Ciebie i ogarnięty gość, ale jak widać niektóre nie doceniają. Szkoda takich pereł rzucać przed żonine wieprze, wujowy numer Ci zrobiła. Jak tam sytuacja? Napiszesz coś więcej o tym rozwodzie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MrThruster Dzięki za miłe słowa. Na razie pierwsza rozprawa o zabezpieczenie alimentów. Czekamy na mediacje. To dopiero początek. Jak się wszystko skończy (przypuszczam, że potrwa to kilka miesięcy) to opiszę wszystko ze szczegółami. 
 

U mnie zbroja lśniła elegancko. Dwa lata zajęło mi poukładanie wszystkiego w głowie. Teraz już działam bez emocji. Na chwilę obecną rozwód, dzieci, praca, nowe mieszkanie, nadrobienie finansów, rozwój firmy i .... zwiedzanie świata. Nigdy nie miałem na to czasu i pieniędzy bo wszystko szło w rodzinę. 
No i nowe audi A5 jak powyższe poukładam. Pewnie się nasłucham o kryzysie wieku średniego ? ale teraz mam już głęboko opinie ludzi.
 

Trzymaj się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.