Skocz do zawartości

Co z tą Syrią?


Rekomendowane odpowiedzi

Prawdą jest iż Rosja jest jednością mimo różnorodności dzięki klasycznemu zamordyzmowi. Te ludy zawsze były przyzwyczajone że ktoś bat nad głową trzyma. Mocny władca zawsze jednoczy nie zależnie od narodowości i pochodzenia. Dla tego Rosja ma mniej problemów z muzułmanami bo się delikatnie mówiąc nie pierdolą.

 

Dla tego też "nowoczesny" zachód ma z nimi problemy bo prawa człowieka/ humanitaryzm itd....... Gdyby była twarda ręka (przestępstwo = deport wraz z rodziną) , brak socjalu (konieczność pracy).

Surowe kary za stosowanie prawa szariatu w jakimkolwiek aspekcie życia. Ostre ściganie tradycji takich jak morderstwa honorowe to mieli byśmy integrującą się społeczność muzułmańska.

Oczywiście ostra selekcja uchodźców pod względem przydatności dla gospodarki.

 

Panie Ali widzę że kończył Pan studia na zachodzie, jest Pan inżynierem,może Pan zostać w naszym kraju. Jak się będzie Pan dobrze sprawował , przestrzegał prawa i pracował to za 5 lat pozwolimy Panu sprowadzić żonę, pod warunkiem że ona też spełni nasze wymagania. 

 

Panie Abdul, widzę że zajmował się Pan hodowlą wielbłądów, Polska nie ma zapotrzebowania na przedstawicieli Pańskiej profesji. Otrzyma Pan apteczkę pierwszej pomocy, jedzenie i wodę na 48h i bilet do wyboru Niemcy lub kraj pochodzenia. Pobieramy Pańskie odciski palców i robimy zdjęcie, powrót na teren RP będzie skutkował 25 latami ciężkich robót.

 

Prawda jest taka że niektóre narody/ nacje muszą mieć bat nad głowa i rządy silnej ręki inaczej przychodzą im do głów różne głupoty typu państwa islamskie i inne takie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Rosja jest zła-ma na pewno swoje wady i interesy, ale stanowi etnicznie czyste państwo, będące przeciwwagą dla możliwych islamskich republik za zachodnią granicą.

 

 

Rosja już ma ze 20% wyznawców islamu, dołożyć to że wschodni Słowianie słabiej się rozmnażają niż muslimi i bedzie to co na zachodzie. Jedyna róznica taka, że w Rosji muslimi mają swoje tereny, a na zachodzie mieszają się z miejscową ludnością. Podobno w Tatarstanie młode pokolenie ma już problemy z dogadaniem się w j. rosyjskim, a jest to tylko republika autonomiczna w środku Rosji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosja ma dużo muslimów, ale Oni siedza cicho. Każdy przejaw buntu jest natychmiast pacyfikowany, w takiej czy innej formie...

W dodatku Rosjanie maja to do siebie że w kasze dmuchać sobie nie dadzą, bo wiedza jaka siła stoi za nimi (Putin)...

Mieli co prawda problemy z mafiozami Ormiańskimi i przedewszystkim Czeczeńskimi, ale dali rade ich okiełznać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosjanie wchodzą do Syrii aby wesprzec swojego sojusznika Asada...

Tym samym wejdą w konflikt z ISIS...

Jak myslicie, uda sie Ruskom obalic tego potwora?

Warto dodać ze Putin ma tam takze swoj interes, jedyna baze i Asada...

Ciekawe co z tego wyniknie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosjanie wchodzą do Syrii aby wesprzec swojego sojusznika Asada...

Tym samym wejdą w konflikt z ISIS...

Jak myslicie, uda sie Ruskom obalic tego potwora?

Warto dodać ze Putin ma tam takze swoj interes, jedyna baze i Asada...

Ciekawe co z tego wyniknie...

 

ISIS= usa= izrael=lepsza rozróba.  Jeśli dodać do tego ukrainę zaczyna się zabawa na dwa fronty. Jeśli dodać ewentualną rozróbę wywołaną przez naszych drogich i jakże kochanych uchodźców mamy rozpierdol, że dupę urywa.

Jak napisał @Rysio "Syria jest terenem przez, który planowane są rurociągi dostarczające ropę naftową i gaz z państw arabskich do Europy, co stanowi oczywistą konkurencję dla Władysława.".

Rurociągi są też na ukrainie. Tu wystarczy stosunkowo prosta akcja i sruu.

 

Wesoło kurwa B)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrobyt rozleniwil wiele krajów,

 lewackie pomysly

inzynieria spoleczna itd.......

 

 

Dokładnie to rozwali Europę od środka, a nie żadne działania militarne.

 

Assasyn Rosja, ma ogromną mniejszość muzułmańską w swoim kraju, przy czym to jest nieco inny odłam Islamu. Pochodzący z byłych republik azjatyckich i Kaukazu.

 

Sporą część obecnej Armii Rosyjskiej stanowią muzułmanie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm to ciekawe Vincent, jak sądzisz? Co w zwiazku z tym?

Zastanawiam sie jak przebiega współpraca muzułmanow ze słowianami w armi?

Z opowiadań dziadków wiem, że w Armii Czerwonej równierz służyli muzulmanie, mianowicie chodzi o Uzbeków i Czeczeńców...

http://mediumpubliczne.pl/2015/08/emerytowany-szef-dia-michael-flynn-przyznaje-ze-powstanie-isis-bylo-decyzja-stanow-zjednoczonych/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Dnia 6.09.2015 at 19:18, Pikaczu napisał:

uratuje nas lotniskowiec jan paweł 2 i okręty klasy dziwisz%-)
 

no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak papież jan paweł 2 .jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z papieża robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .wez pomyśl sobie ile papież zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle papieża naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to papież jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to kosciół i religia ,widac że się nie modlisz i nie chodzisz na religie do szkoły ,widac nie szanujesz religii to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim był papież jan paweł2 jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak ojciec swięty bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu krzyża ani jednego obraza świętego nie chodzi tutaj o kosciół mnie ale wogóle ogólnie o zasady wiary żeby mieć jakąs godnosc bo papież nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak ojciec święty ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po pismo święte i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do kościoła bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz kościoła to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi .

 

Nie piszemy ściany tekstu.

Nie obrażamy innych użytkowników.

Nie narzucamy innym w sposób ofensywny swojego światopoglądu.

 

Obaj jesteście użytkownikami forum, macie prawo do własnych opinii, jednak proszę zachować umiar w sposobie ich wyrażania. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gintoki napisał:

chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę

 

A kto jest predysponowany do tego kogo aby decydować kogo można obrażać , a kogo nie?

 

Znaczy nie wolno go obrażać bo pełnił funkcję w organizacji kościelnej, czy dla tego, że był naszym rodakiem? Bo czy ktoś był wielki to pojęcie mocno subiektywne.

 

1 godzinę temu, Gintoki napisał:

w przeciwieństwie do ciebie to papież jest autorytetem dla mnie

 

To, że ktoś jest autorytetem dla ciebie nie oznacza, że musi być dla innych, prawda?

 

1 godzinę temu, Gintoki napisał:

kto dał ci prawo obrażac wogóle papieża naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic?

 

Z tego co się orientuję to jedyną szczególną ochroną prawną w tym względzie w RP cieszy się prezydent, wszystkie inne osoby mogą dochodzić swych praw na gruncie prawa cywilnego, no ale nieboszczyków to nie dotyczy.

 

1 godzinę temu, Gintoki napisał:

brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po pismo święte i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do kościoła bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz kościoła to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi .

 

No tak, jak ktoś nie lubi instytucji religijnej i reprezentantów obcego państwa Watykan, to ma siedzieć cicho. Gratuluję koledze światopoglądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ze sie wtrace, ale ten tekst powyzej to jest krazaca od dawna po necie prowokacja. Nasz kolega dostal ostrzezenie nieslusznie, bo i ten tekst nie byl napisany przez niego. 

 

Ten post mozna a nawet trzeba usunac, bo jest nie na temat, ale nie chcialem tego tak zostawic. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie uważam ze dyskusje z

takimi zawodnikami jak Adriano, Gintoki to jak walenie głowa w mur, oczywiscie z calym szacunkiem do chlopakow, ale sam bylem podobna owieczka, jakies dwadziescia lat...Stad doskonale znam te mechanizmy, w jaki sposob i gdzie uderzaja tego typu osoby w dyskusji, na jakich emocjach graja i co pragna wzbudzic u adwersarza...

Nie wiedza ze od dziecka sa jebani przez agentow(ksiezy) obcego panstwa psychicznie...

Ze w ich sercach jest potezny strach, ktory uniemozliwia wybrnac z tego zaklętego koła...Watykan i jego nauka to potezna manipulacja, niestety wiem co mowie, sam taki bylem i na swojej drodze spotkalem wielu takich "katoli" zaden nie mial szacunku do tego co mówie, drwiny, i slowne wlocznie typu "Bedziesz w piekle" Tyle o piekle wiedza jakby sie tam urodzili...

Modlitwy do zmarlych, swietych, Maryi, Aniolow jest wbrew zasadom Biblii ktora jasno twierdzi ze mamy sie modlic jedynie do Boga...

I teraz pytanie? Ludzie ktorzy tak przekrecaja, klamia dla swoich materialnych korzysci, chcac miec wladze absolutna boja sie Boga?? No chyba nie...Czyli albo w niego nie wierza, albo wszystkie te ksiegi to bujda na resorach...

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Vercetti napisał:

Przepraszam, ze sie wtrace, ale ten tekst powyzej to jest krazaca od dawna po necie prowokacja. Nasz kolega dostal ostrzezenie nieslusznie, bo i ten tekst nie byl napisany przez niego. 

 

Ten post mozna a nawet trzeba usunac, bo jest nie na temat, ale nie chcialem tego tak zostawic. 

 

 

Nie bardzo rozumiem ową niesłuszność, ponieważ Gintoki otrzymał ostrzeżenia za:

 

- obrażanie innego użytkownika

- ściana tekstu

- brak minimalnego poszanowania dla zasad ortografii i interpunkcji

- próby narzucenia w sposób wulgarny i mocno ofensywny swojego światopoglądu

- brak poszanowania swobody wypowiedzi innego użytkownika

 

Czyli za to:

 

Cytat

no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak papież jan paweł 2 .jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z papieża robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .wez pomyśl sobie ile papież zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle papieża naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to papież jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to kosciół i religia ,widac że się nie modlisz i nie chodzisz na religie do szkoły ,widac nie szanujesz religii to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim był papież jan paweł2 jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak ojciec swięty bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu krzyża ani jednego obraza świętego nie chodzi tutaj o kosciół mnie ale wogóle ogólnie o zasady wiary żeby mieć jakąs godnosc bo papież nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak ojciec święty ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po pismo święte i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do kościoła bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz kościoła to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to rozumiem i popieram, ale po prostu 99,9%*, ze to bylo w formie zartu. Ja ten tekst znam od dawna, w wielu miejscach sie pojawial, dlatego zareagowalem tak a nie inaczej. No, ale nie bede robil za sekretarke, niech sie autor powyzszej wypowiedzi wypowie. 

 

*chyba, ze to Gintoki jest autorem tego tekstu. ;) 

Edytowane przez Vercetti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

23 godziny temu, Vercetti napisał:

Przepraszam, ze sie wtrace, ale ten tekst powyzej to jest krazaca od dawna po necie prowokacja. Nasz kolega dostal ostrzezenie nieslusznie, bo i ten tekst nie byl napisany przez niego. 

 

Ten post mozna a nawet trzeba usunac, bo jest nie na temat, ale nie chcialem tego tak zostawic. 

Akurat ja skomentowałem ten fejkowy film o tym lotniskowcu w formie trollingu.  Wiec nie warto się oburzać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.