Skocz do zawartości

Co z tą Syrią?


Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, Vercetti napisał:

Ja to rozumiem i popieram, ale po prostu 99,9%*, ze to bylo w formie zartu. Ja ten tekst znam od dawna, w wielu miejscach sie pojawial, dlatego zareagowalem tak a nie inaczej. No, ale nie bede robil za sekretarke, niech sie autor powyzszej wypowiedzi wypowie. 

 

*chyba, ze to Gintoki jest autorem tego tekstu. ;) 

Już to powiedziałem, nie jestem autorem tego tekstu, tylko go skopiowałem. Sądziłem iż tutaj wielu ludzi tę copypastę zna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XD nie moge. Ktoś dał sie zbaitować na paste z papajem? Nie wieże że ktoś to wziął na poważnie Nie wróże nic dobrego w przyszłości jak przyjdą płatni trolle jak forum sie rozwinie Moderatorze red polecam zasięgnąć języka  bardzo spierdolony jest internet bo jak ktoś zacznie sobie konkretnie śmieszkować to może narobić szkód. Dużo to ułatwi w wykrywaniu naruszeń regulamiu i złamaniu doktryny ;) Ta pasta właśnie miała za zadanie wkurwiać i robić gównoburze i martwi mnie to że zadziałała. A internetowe pojebańce z chanów nie takie rzeczy wymyślają. Raidowanie myśle że nam nie grozi bo poglądowo mamy wiele wspólnego z poglądami przeciętnego basment dwellera.

Ale papieża to wy szanujcie...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Brzygot napisał:

Moderatorze red polecam zasięgnąć języka  bardzo spierdolony jest internet bo jak ktoś zacznie sobie konkretnie śmieszkować to może narobić szkód.

 

Czas poświęcony na szukanie pierdół w internecie w moim przypadku jest mocno ograniczony. Wolę go poświęcać na inne cele.

 

5 minut temu, Brzygot napisał:

Ta pasta właśnie miała za zadanie wkurwiać i robić gównoburze i martwi mnie to że zadziałała.

 

Perfekcyjnie, ban na ochłonięcie dla dowcipnisia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.