Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Rodanek
      Zbliża się 11 listopada . Święto 100 lecia Odzyskania Niepodległości . Na tak piękny dzień dwie siostry postanowiły zaszczycić nas swoją wersją Hymnu Narodowego.
      Miłych wrażeń po odsłuchaniu. Ciekawe czy przebije wykonanie  p.E.Górniak.
        [

• By Rodanek
      Niedawno zaprezentowałem wykonanie hymnu USA a teraz inna ciekawostka niby show biznesu:
      [

• By bożek.egipski
      Witajcie,

Od jakiegoś czasu samotnie staram się rozwijać swój głos i nie ukrywam, że moim marzeniem jest nauczyć się śpiewać, tworzyć muzykę i przez nią się wyrażać. Poprzez rozwój mam na myśli jakieś podstawowe intuicyjne zajęcia jak techniki oddechowe, modulacja głosu. W tym momencie kończy się to u mnie tym, że piszę masę tekstów i jakoś nieśmiało próbuję to z siebie wydobyć na głos. Ale totalnie nie wiem jak się za to zabrać na poważnie. Może są tutaj na forum osoby, które cokolwiek wiedzą na te tematy? Z chęcią przyjmę jakiekolwiek porady, źródła wiedzy itd.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
    • By MoszeKortuxy
      Jeszcze gorsze od poprzedniej piosenki 

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.