Skocz do zawartości

Napędzanie dyskusji między kobietą a mężczyzną


Fullbuster

Rekomendowane odpowiedzi

@yummyboy ewidentnie zainteresowana, na jakimś poziomie, na jakim-diabli wiedzą. Sprawdź, co Ci szkodzi...

Albo pobaw się, zapomnij się na chwilę, zrób jej kisiel w gaciach a potem się wycofaj bo-wybacz, zapomniałem że jesteś zajęta. Piłeczka po jej stronie a Ty możesz sobie poobserwować co się dalej zadzieje ;)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Fullbuster napisał:

Witam,

 

Czy często macie tak, że jak piszecie/rozmawiacie z kobietą, to wy musicie być tą stroną, która narzuca tematy do dyskusji, podsyca ją i sprawia, że idzie ona do przodu?

 

Na podstawie moich nie wielkich doświadczeń (głównie na tinderze itp.) odnosze wrażenie, że jak nie będę tego ja robił to kobieta nie jest w stanie sama z Siebie żadnego sensownego tematu do dyskusji narzucić. Fakt faktem, że na takich portalach jak tinder takie zachowanie może być oznaką braku zainteresowania, ale z drugiej strony jak ja jestem tym podsyczaczem to z czasem pozwalało mi to doprowadzić przynajmniej do spotkania z nią.

 

Jakie jest wasze doświadczenie w tym obszarze? Czy tak już jest skonstruowany świat i to facet musi być tym liderem, który będzie napędzał konwersacje a kobieta tylko odpowiadała na zadane przez niego pytania?

 

Pozdrawiam.

Siedząc na portalach randkowych od jakiegoś czasu, zaobserwowałem taką tendencję. Jeśli nie pociągniesz tematu to nie ma o czym rozmawiać. 

Zazwyczaj daje dwa trzy zdania i jeśli odpowiedzi są na odwal sięnw styku yhym, aha, no tak, mhm, nie itd to po prostu olewam i już nie pisze. Mam swoją godność i szacunek. Nie mam zamiaru gonić i dorabiać paniusi atencji,która nie jest zainteresowana. Dwa jestem sam i nie mam ochoty zadowolić się byle gównem. Szkoda czasu. 

Dziewczyna, która chce rozmawiać potrafi się wypowiedzieć, prowadzić, zadać pytanie. To widać od razu. Nawet jeśli pyta co tam, co robisz można odpowiedzieć kontrowersyjnie i rozmowa sama pójdzie. 

Będąc na badoo w ciągu ostatniego miesiąca mam około 10 matchy z czego z jedną tylko rozmowa jest i trwa nadal a spotkać się mamy w weekend. Reszta nawet nie odpisuje 

Edytowane przez sekacz19
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Rauko napisał:

Wiecie co, rzygam już tym całym-masz być samcem Alfa.

Nie kurwa nie muszę. Nawet nie chcę. Po prawdzie to wolałbym mieć coś na kształt kawałka pola i wyprawiać królicze skórki.

Jak ci się jebać chce to udawaj alfę, fake it till you make it. Już nawet nie chodzi o sam fakt ze dostaniesz dupy, tylko o tą satysfakcję kiedy kobieta się tak tobą jara że daje ci swój nr jak odchodzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.