Skocz do zawartości

"Odszedłeś do innej więc cię zniszczę" Pani Miriam S i jej wyznania.


Rekomendowane odpowiedzi

Czyli co robi kobieta jeśli chce wyjść z twarzą, z związku który dawał jej emocje, ale się skończył.

Wierzycie tej pani?

Dobrze robi nagłaśniając relacje z związku, które nie muszą być prawdziwe?

 

 

Edytowane przez LiderMen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego, że była ofiarą przemocy wierzę.

 

To, że ten mężczyzna powinien stanąć przed sądem, nie mam wątpliwości.

 

Nie wierzę jednak w pewne elementy historii, którą opowiada Pani Miriam. 

 

Moim zdaniem są tam przejaskrawienia, które służą poprawie własnego wizerunku i usprawiedliwieniu własnych, bardzo złych wyborów.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne była bita a potem był sex.

Któregoś razu jednak nie wytrzymała więc trzeba sie usprawiedliwić.

 

Moim zdaniem ewentualna sprawa powinna być umorzona - za pierwszym razem jak ją pobił powinna iść na policję.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 17: 40 Pani mówi o tym, jaki raj mają mężczyźni przyjeżdżający do Warszawy w wyborze atrakcyjnych kobiet i jak one się na nich rzucają. Zabawne. :)

 

19: 04 Dobrze ator wyjaśnia realia życia w małżeństwie z kobietami. 

@Kim Un Jest?

Myślę, że warto uczyć się na takich akcjach by w przyszłości znać przykłady kłamstw i komuś pokazać argumenty.

Edytowane przez LiderMen
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Analconda napisał:

Moim zdaniem ewentualna sprawa powinna być umorzona - za pierwszym razem jak ją pobił powinna iść na policję.

Nie zgadzam się z tym. W całej sprawie warto odsiac babskie pierdololo i zobaczyć jak się wpasowuje w schematy, ale przemocowców trzeba tępic. Nie tylko że wzledu na ten konkretny przypadek. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, LiderMen napisał:

W 17: 40 Pani mówi o tym, jaki raj mają mężczyźni przyjeżdżający do Warszawy w wyborze atrakcyjnych kobiet i jak one się na nich rzucają. Zabawne. :)

I mówi prawdę, ponieważ odnosi się do środowiska , w którym się obraca.

 

Celebryci, politycy, osoby znane z mediów, znani youtuberzy, biznesmeni to naturalne, że na mężczyzn z tego środowiska kobiety się rzucają.

 

Pani Miriam obraca się w środowisku gdzie mężczyźni są z półki "high mid"/ "low high" jeśli rozpatrujemy ich pod kątem rynku seksualno - matrymonialnego i tam kobiety nadal rzucają się na mężczyzn. Takich mężczyzn z jakimi ma styczność na co dzień  jest jakieś 0,5% w społeczeństwie.

 

 

5 minut temu, Esmeron napisał:

Nie zgadzam się z tym. W całej sprawie warto odsiac babskie pierdololo i zobaczyć jak się wpasowuje w schematy, ale przemocowców trzeba tępic. Nie tylko że wzledu na ten konkretny przypadek. 

Dokładnie tak.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mosze Red napisał:

mówi prawdę, ponieważ odnosi się do środowiska , w którym się obraca

W wywiadzie o tym nie wspomniała, awięc można to rozumieć dwojako. Ktoś kto nie należy do małej elity przyjmie słowa pani Miriam o powszechnym raju dla każdego. Dlatego jest to dla mnie zabawne bo o tym samym pomyślałem, że ona odnosi się do swojego środowiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten uśmieszek, jak mówi, "jak się na mnie rzucał nie miałam szans sama sobie pomóc". Ja pierdolę ? Uśmieszek rozumiecie :D Ktoś, kto był katowany, bity, poniżany nawet po wielu, wielu latach nie potrafi się uśmiechać, a tutaj Pani proszę bardzo. 

 

Parodia. 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Esmeron napisał:

przemocowców trzeba tępic

Jak najbardziej.

 

10 minut temu, Esmeron napisał:

warto odsiac babskie pierdololo i zobaczyć jak się wpasowuje w schematy

Schemat jak schemat. Nie poszła od razu do niebieskich to może na początku pasował jej taki układ - lekka przemoc czy coś.

Skoro ona nic z tym nie zrobiła to on się nakręcił. Miał prawo uważać,  że jej się to podoba.

 

Dlatego sąd powinienem to umorzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta cipka nie dla Polaka biedaka robaka, a tu książę Dżejms Błond 0,7 wódka z UK przyjechał biznesy robić to ona już cała spocona. Jeszcze łobuz "3 razy większy odemnie, agresywny, miał kontakty z mafią, z nim ludzie dobrze bawią się na imprezach" to w ogóle zaśliniona na maxa :D 

Historia spod znaku "łobuz kocha najmocniej" nr. 257248057 Myślałem, że takich wyborów życiowych dokonują przeważnie patusiary Karyny z blokowisk, a tu proszę - Pani Miriam taka elokwentna, taka yntelygentna, kandydatka na posła itp. heh 

Daję 2000 simoleonów, że Pani Miriam teraz będzie szukała spokojnego, stabilnego finansowo i emocjonalnie misia z którego będzie mogła doić kasę i ocierać sobie łzy po Dżejmsie Błędzie 0,7 Wódka Zgłaszam się na balety :D 

  • Like 1
  • Dzięki 2
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LiderMen napisał:

Ktoś kto nie należy do małej elity przyjmie słowa pani Miriam o powszechnym raju dla każdego. (...) ona odnosi się do swojego środowiska.

Ona nie zna innego środowiska. Dla niej Warszawa to cud, miód i orzeszki. Ma dobry start życiowy bo jest ładna i znana. Ocenia swoją miarą i tyle i tylko na płaszczyznie swojego środowiska. 

 

Ja bym w Wawie sobie poradził i nie narzekał raczej na brak kobiet, ale jako że nie mam wejścia (ani parcia) na salony, to mnie stolica przywitała widokiem srajacego na dworcu kloszarda i smrodem uryny oimieszsnej ze spalonym serem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Funeral napisał:

Daję 2000 simoleonów, że Pani Miriam teraz będzie szukała spokojnego, stabilnego finansowo i emocjonalnie misia

Przelewaj już na konto.

Jeszcze się bad boy w nią nie zlał, zrobi dzieciaka to dopiero będzie trzeba szybko znaleźć misia do wychowywania.

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia stara jak świat, elegancka Paniusia z polskiego high society poznaje światowca, Chadowca w towarzystwie którego naszej Paniusia nogi się uginają jakby były z cukrowej waty więc wprowadza go do swojej z piernika chaty gdzie dostaje od niego porządne po dupie baty, ostry seks, dużo emocji, atencja, dowartościowanie, zazdrość koleżanek - nasza Paniusia już myśli, ze jest w raju, już się wita z gąską a tu okazuje się, że nasz światowiec Chadowiec chce obskoczyć też inne chętne nadstawiające swojej dupy Paniusie ze StolYcy a naszej Paniusi to nie pasi więc jej małym mózgu, w tych trzech zwojach mózgowych rodzi się plan pt.: "No to Ja ci Chuju teraz pokażę" !

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LiderMen napisał:

Nie przesadzajmy z tym chadowcem, bo do chada mu dużo brakuje. Łobuz tak, chad nie.

No wiesz, może dla ciebie to nie Chad ale dla naszej Bohaterki kto wie, może był mega Chadem ;)

Miał dziary, muły na sterydach, potrafił przypierdolić w ryj tak od serca z miłości, nie każdy tak potrafi 

Edytowane przez Ace of Spades
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, LiderMen napisał:

W wywiadzie o tym nie wspomniała, awięc można to rozumieć dwojako.

Zapomniałeś, że kobiety są mocno skupione na sobie i jak mówią o jakimś zjawisku to głównie przez pryzmat własnego życia i ego, ewentualnie przez pryzmat potrzeb własnej płci.

 

Dla tego jak kobieta coś mówi, patrz zawsze przez pryzmat tego gdzie przynależy/ przynależała (mężczyzna z resztą też ale w mniejszym stopniu). 

 

 

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LiderMen napisał:

Myślę, że warto uczyć się na takich akcjach by w przyszłości znać przykłady kłamstw i komuś pokazać argumenty.

No z jednej strony masz rację. Ale ja jakoś nie trawię kobiety, sprawia wrazenie wyrachowanej, oportunistycznej, no nie wiem, nie kupuję jej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, LiderMen napisał:

Dobrze robi nagłaśniając relacje z związku, które nie muszą być prawdziwe?

Z jej punktu widzenia robi dobrze. Społeczeństwo uwierzy jej, ponieważ jest kobietą, a kobietom się przecież wierzy, bo są biedne i zawsze pokrzywdzone, im trzeba pomagać. Jak się okaże, że to bajka, to przecież nikt jej nie skaże, nikt nie ukaże, nadal będzie przyzwolenie na kobiece kłamstwa. Ponadto plus pierdyliard punktów do atencji, nieważne jak się mówi, ważne, że się mówi.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Kim Un Jest? napisał:

 Ale ja jakoś nie trawię kobiety, sprawia wrazenie wyrachowanej, oportunistycznej, no nie wiem, nie kupuję jej.

Nie musisz. Sprawa jest prosta, bo tu nie chodzi konkretnie o tą panią tylko o zasady. Jeśli jej były to przemocowiec, który zrobił jej krzywdę, to powinna go spotkać sroga kara, tego tolerować nie wolno i powinno się zwalczać w sposób stanowczy i okrutny. Dlaczego nie? Przemocowcy nie mają litości dla swoich ofiar, dlaczego więc ich działanie nie miałoby się spotkać z surową i bezwzględną reakcją? 

 

Druga strona jest taka: gość ma prawo do obrony. Jeśli okaże se, że przemocowcem nie jest i jej krzywdy nie zrobił, a są to pomówienia, to surowe konsekwencje powinny spotkać pomawiajaca.  Tyle w temacie. 

 

Dlaczego przemocowców nie należy tolerować? Poza oczywistym oczywistosciami? 

 

Z bardzo prozaicznej i egoistycznej samczej przyczyny. Ja dla przykładu jestem do przemocy zdolny- w samoobronie albo w obronie kogoś innego, ewentualnie własności. Ale nigdy nie byłem zdolny do pomiatania kimś, ponizania i nie zrobiłem nigdy krzywdy nikomu poza wyżej wymienionymi sytuacjami.

Brutalne zachowania dają kobietom uzależniające emocje, których ja im w taki sposób nie chcę dawać. Stawia mnie to w dzisiejszym społeczeństwie na niebezpiecznej pozycji, w której koniec końców mogę uwodzić kobiety i mieć przygody, ale trudno jest zbudować stały związek. 

Dlatego bad boy, który kobietami pomiata i je gnoi i wokół którego budowana jest otoczka "łobuz kocha najbardziej, ja go zmienieeeeeee" jest dla mnie konkurencją, którą chętnie widzę w kłopotach, albo w pierdlu. 

Stąd dziwily mnie bardzo reakcje Braci w pierwszym temacie o pani Shaded. Jej domniemany kat był brany w obronę tylko dlatego, że jest facetem, a pani Shaded atencjuszką.

"mimo tego, że las się systematycznie zmniejszał, drzewa uparcie głosowały na siekierę, bo miała uchwyt z drewna" 

 

 

 

Edytowane przez Esmeron
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.