Skocz do zawartości

Czy naprawdę wolimy niegrzecznych chłopców?


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Rnext napisał:

Ma korelację, ponieważ to płeć męska jest hodowana w ekstremalnym fałszu.

Jedyny fałsz, jaki widzę, to wmawianie młodym mężczyznom, że jeśli będą mili i zaradni, to każda kobieta bez wyjątku będzie to doceniać i nigdy ich nie zdradzi. Podobnym bezsensem jest wmawianie dziewczętom, że jak będą ładne i potulne, to facet będzie je nosił na rękach i nie będzie skakał w bok. Nic zatem dziwnego, że jak taka sytuacja następuje (a imho nieszczęśliwą miłość przeżywa chociaż raz praktycznie każdy), to kompletnie nie wiedzą, jak sobie z nią radzić. Faceci myślą o samobójstwie i zabiciu męża kochanki, a kobiety pomimo podbitego oka i świeżo założonych szwów powracają do swojego agresora, bo "kochają i obiecują, że będą grzeczne".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MotherOfCats napisał:

wmawianie młodym mężczyznom, że jeśli będą mili i zaradni, to każda kobieta bez wyjątku będzie to doceniać i nigdy ich nie zdradzi.

To jest margines zakłamania.

6 minut temu, MotherOfCats napisał:

Faceci myślą o samobójstwie i zabiciu męża kochanki, a kobiety pomimo podbitego oka i świeżo założonych szwów powracają do swojego agresora, bo "kochają i obiecują, że będą grzeczne".

Chyba jesteś mocno "do tyłu" ze statystykami przemocy, wierząc tylko w tą propagandową i Sylwi Spurek. Otóż my dear, rozkłada się ona mniej więcej po równo na obie płcie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Rnext napisał:

Chyba jesteś mocno "do tyłu" ze statystykami przemocy, wierząc tylko w tą propagandową i Sylwi Spurek. Otóż my dear, rozkłada się ona mniej więcej po równo na obie płcie.

Ależ ja nie twierdzę, że się nie rozkłada, to był jedynie przykład. Fakt istnienia tej przemocy również potwierdza tak naprawdę moją tezę - ludzie nie umieją sobie z nią radzić. Również dlatego, że często w przypadku jej wystąpienia słyszą od otoczenia teksty w stylu: "Mężczyźni/kobiety tacy/takie już po prostu są. Niczego nie zmienisz. Nowy partner będzie cię traktował dokładnie tak samo".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MotherOfCats napisał:

że często w przypadku jej wystąpienia słyszą od otoczenia teksty w stylu:

Zmień otoczenie. To nie jest kwestia radzenia sobie (sama odwołujesz się do poziomu samoświadomości, co odrobinę paradoksalne - zarzucając jej brak mężczyznom) a wyborów. No i gdzież jest ta słynna "kobieca intuicja"? Może po prostu przegrywa z "gadziną". A skoro wybierają dyktat biologii, to ma być moja/nasza wina?

6 minut temu, MotherOfCats napisał:

również potwierdza tak naprawdę moją tezę

No nie wiem, raczej ją obala w kontekście systemowego zakłamania. 

 

p.s. Wymyśliłaś już hipotezę którą podrzucałem pod rozważania? No właśnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Rnext napisał:

Zmień otoczenie. To nie jest kwestia radzenia sobie (sama odwołujesz się do poziomu samoświadomości, co odrobinę paradoksalne - zarzucając jej brak mężczyznom) a wyborów. No i gdzież jest ta słynna "kobieca intuicja"? Może po prostu przegrywa z "gadziną". A skoro wybierają dyktat biologii, to ma być moja/nasza wina?

Nie zawsze masz wpływ na to, kto się w Twoim otoczeniu znajdzie. Nawet wśród najbliższych może znaleźć się ktoś "życzliwy", kto wie wszystko lepiej.

Kobieca intuicja to imho szerszy temat. Są takie, które kieruję się intuicją i prawie zawsze się to u nich sprawdza, a są i takie, które nie mają jej rozwiniętej w żadnym stopniu. Od czego to zależy - nie wiem.

 

26 minut temu, Rnext napisał:

p.s. Wymyśliłaś już hipotezę którą podrzucałem pod rozważania? No właśnie. 

O jakiej hipotezie mówisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.11.2019 o 12:38, The Motha napisał:

Wiele kobiet 30+ ma jeszcze bardziej wypaczony obraz, wierząc że schodząc z ku-TANGO karuzeli myślą że znajdą milionera, którą ją będzie adorował, to jest dopiero zakrzywienie rzeczywistości w które usilnie wierzą.

 

Każda szuka swojego Krzysia Krawczyka ?

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.