Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Sign in to follow this  
z prawego łoża

Badboy aż za bardzo

Recommended Posts

Siemanko. Mam pewien problem i szukam pomocnej rady.

Sytuacja wygląda następująco. Jestem dosyć przystojnym chłopakiem, dodatkowo na moją korzyść działa fakt, że wyglądam na zagraniczniaka; Francuz czy Hiszpan; opinie dziewczyn są podzielone ale zawsze pytają się czy jestem Polakiem. No i to się zgadza ponieważ mam ciekawą mieszankę genów. Młode damy na początku znajomosci są zainteresowane i bardzo mi to schlebia. Trudności pojawiają się później. Nie wiem czy to kwestia sarkazmu a może narcyzmu, pewnie wszystko w jednym ale nie umiem rozmawiać z kobietami na poziomie koleżeńskim. Tu jakaś dwuznaczność, delikatny neg i u większości nie zostaje nic z zaciekawionych oczu i chęci poznania. Gdy poznaje twardszą laskę, pewniejszą siebie nie mylić z karyną sprawy idą zdecydowanie lepiej.

Moi znajomi, którzy są mniej charyzmatyczni, spokojniejsi mniej konfliktowi mają więcej szans bo częściej zapraszają ich na domówki itd.

Wyglada to tak, ze z jakąś laską się droczylem , ona obraziła się za to i pare dziewczyn przez to skreślone. Szkoda ale żyje się dalej.

Marnuje możliwości. Zastanawiam się aby trochę być mniej ekstrawertyczny, może bardziej posłuchać. I tu pojawia się drugi problem. Kocham mówić, uwielbiam. Niby dobrze ale jednak źle. Im więcej mówię tym większa szansa, ze urażę kogoś itd. 

Albo laska na randce w oparciu o to co powiedziałem, wymyśli głupi shittest, którego mógłbym uniknąć. Panowie prosta piłka czy warto starać się aby mieć więcej znajomych ale z drugiej strony czuje ze mam problem z budowaniem relacji z ludźmi. Czytałem „Jak zjednać sobie ludzi” ale zbytnio to nie pomogło.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie chce Cię martwić, ale może tylko wydaje się Tobie, że jesteś charyzmatyczny. 😄

 

Uwielbiasz mówić? Może gadasz za dużo głupot i babki rezygnują.

 

Może podczas rozmowy jesteś spięty i kobiety to widzą.

 

Może śmierdzi Ci z ust. 😄

 

Szczera porada to... Nagraj siebie jak z jakąś rozmawiasz i przesłuchaj to.

 

Musi być coś, czego nie widzisz. Jeśli jesteś przystojny i lgną do Ciebie na początku, a później uciekają, to coś je odstraszyć musi.

 

Ludzie lubią charyzmatycznych ludzi. To raczej nie jest problem w tym przypadku.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba, że trafiasz na same grzeczne/porządne laski, które trochę są zawstydzone przy Tobie i z miejsca przyklejają Ci łatkę ruchacza i Cię olewają. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coś jest nie tak. Laski często idą do łóżka z facetem, nawet jak jest chujowy z charakteru. Wystarczy, że jest przystojny. Może rzeczywiście czuć od Ciebie nieprzyjemne zapachy. Czasami powód jest banalny. Co do szybkich rad: daj się kobietom wygadać, one to uwielbiają. Czytałeś książkę jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi. Tam jest właśnie kładziony nacisk na umiejętność słuchania. Pracuj nad nią :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.