Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Sign in to follow this  
z prawego łoża

Badboy aż za bardzo

Recommended Posts

Siemanko. Mam pewien problem i szukam pomocnej rady.

Sytuacja wygląda następująco. Jestem dosyć przystojnym chłopakiem, dodatkowo na moją korzyść działa fakt, że wyglądam na zagraniczniaka; Francuz czy Hiszpan; opinie dziewczyn są podzielone ale zawsze pytają się czy jestem Polakiem. No i to się zgadza ponieważ mam ciekawą mieszankę genów. Młode damy na początku znajomosci są zainteresowane i bardzo mi to schlebia. Trudności pojawiają się później. Nie wiem czy to kwestia sarkazmu a może narcyzmu, pewnie wszystko w jednym ale nie umiem rozmawiać z kobietami na poziomie koleżeńskim. Tu jakaś dwuznaczność, delikatny neg i u większości nie zostaje nic z zaciekawionych oczu i chęci poznania. Gdy poznaje twardszą laskę, pewniejszą siebie nie mylić z karyną sprawy idą zdecydowanie lepiej.

Moi znajomi, którzy są mniej charyzmatyczni, spokojniejsi mniej konfliktowi mają więcej szans bo częściej zapraszają ich na domówki itd.

Wyglada to tak, ze z jakąś laską się droczylem , ona obraziła się za to i pare dziewczyn przez to skreślone. Szkoda ale żyje się dalej.

Marnuje możliwości. Zastanawiam się aby trochę być mniej ekstrawertyczny, może bardziej posłuchać. I tu pojawia się drugi problem. Kocham mówić, uwielbiam. Niby dobrze ale jednak źle. Im więcej mówię tym większa szansa, ze urażę kogoś itd. 

Albo laska na randce w oparciu o to co powiedziałem, wymyśli głupi shittest, którego mógłbym uniknąć. Panowie prosta piłka czy warto starać się aby mieć więcej znajomych ale z drugiej strony czuje ze mam problem z budowaniem relacji z ludźmi. Czytałem „Jak zjednać sobie ludzi” ale zbytnio to nie pomogło.

Nie chce Cię martwić, ale może tylko wydaje się Tobie, że jesteś charyzmatyczny. 😄

Uwielbiasz mówić? Może gadasz za dużo głupot i babki rezygnują.

Może podczas rozmowy jesteś spięty i kobiety to widzą.

Może śmierdzi Ci z ust. 😄

Szczera porada to... Nagraj siebie jak z jakąś rozmawiasz i przesłuchaj to.

Musi być coś, czego nie widzisz. Jeśli jesteś przystojny i lgną do Ciebie na początku, a później uciekają, to coś je odstraszyć musi.

Ludzie lubią charyzmatycznych ludzi. To raczej nie jest problem w tym przypadku.

• Like 1

Chyba, że trafiasz na same grzeczne/porządne laski, które trochę są zawstydzone przy Tobie i z miejsca przyklejają Ci łatkę ruchacza i Cię olewają. 

Coś jest nie tak. Laski często idą do łóżka z facetem, nawet jak jest chujowy z charakteru. Wystarczy, że jest przystojny. Może rzeczywiście czuć od Ciebie nieprzyjemne zapachy. Czasami powód jest banalny. Co do szybkich rad: daj się kobietom wygadać, one to uwielbiają. Czytałeś książkę jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi. Tam jest właśnie kładziony nacisk na umiejętność słuchania. Pracuj nad nią :)