Skocz do zawartości

Badboy aż za bardzo


Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko. Mam pewien problem i szukam pomocnej rady.

Sytuacja wygląda następująco. Jestem dosyć przystojnym chłopakiem, dodatkowo na moją korzyść działa fakt, że wyglądam na zagraniczniaka; Francuz czy Hiszpan; opinie dziewczyn są podzielone ale zawsze pytają się czy jestem Polakiem. No i to się zgadza ponieważ mam ciekawą mieszankę genów. Młode damy na początku znajomosci są zainteresowane i bardzo mi to schlebia. Trudności pojawiają się później. Nie wiem czy to kwestia sarkazmu a może narcyzmu, pewnie wszystko w jednym ale nie umiem rozmawiać z kobietami na poziomie koleżeńskim. Tu jakaś dwuznaczność, delikatny neg i u większości nie zostaje nic z zaciekawionych oczu i chęci poznania. Gdy poznaje twardszą laskę, pewniejszą siebie nie mylić z karyną sprawy idą zdecydowanie lepiej.

Moi znajomi, którzy są mniej charyzmatyczni, spokojniejsi mniej konfliktowi mają więcej szans bo częściej zapraszają ich na domówki itd.

Wyglada to tak, ze z jakąś laską się droczylem , ona obraziła się za to i pare dziewczyn przez to skreślone. Szkoda ale żyje się dalej.

Marnuje możliwości. Zastanawiam się aby trochę być mniej ekstrawertyczny, może bardziej posłuchać. I tu pojawia się drugi problem. Kocham mówić, uwielbiam. Niby dobrze ale jednak źle. Im więcej mówię tym większa szansa, ze urażę kogoś itd. 

Albo laska na randce w oparciu o to co powiedziałem, wymyśli głupi shittest, którego mógłbym uniknąć. Panowie prosta piłka czy warto starać się aby mieć więcej znajomych ale z drugiej strony czuje ze mam problem z budowaniem relacji z ludźmi. Czytałem „Jak zjednać sobie ludzi” ale zbytnio to nie pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce Cię martwić, ale może tylko wydaje się Tobie, że jesteś charyzmatyczny. ?

 

Uwielbiasz mówić? Może gadasz za dużo głupot i babki rezygnują.

 

Może podczas rozmowy jesteś spięty i kobiety to widzą.

 

Może śmierdzi Ci z ust. ?

 

Szczera porada to... Nagraj siebie jak z jakąś rozmawiasz i przesłuchaj to.

 

Musi być coś, czego nie widzisz. Jeśli jesteś przystojny i lgną do Ciebie na początku, a później uciekają, to coś je odstraszyć musi.

 

Ludzie lubią charyzmatycznych ludzi. To raczej nie jest problem w tym przypadku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jest nie tak. Laski często idą do łóżka z facetem, nawet jak jest chujowy z charakteru. Wystarczy, że jest przystojny. Może rzeczywiście czuć od Ciebie nieprzyjemne zapachy. Czasami powód jest banalny. Co do szybkich rad: daj się kobietom wygadać, one to uwielbiają. Czytałeś książkę jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi. Tam jest właśnie kładziony nacisk na umiejętność słuchania. Pracuj nad nią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.