Skocz do zawartości

Niedzielni tatusiowie


Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Androgeniczna napisał:

Pytam takich wlasnie ojcow co sami o sobie sadza? Czy im wystarczy tak nikly kontakt i czy uwazaja ze wszystko ok jesli olewaja dziecko bo samo placenie to juz duzo?

QUUURWAAA kobieto, która już powinna się zamknąć w tym wątku. Nie wiem w jakim landrynkowym świecie żyjesz, jakich masz kolegów, i w ogóle czy tak debilne rozkminy masz tylko na potrzeby tego forum, czy ogólnie w życiu Twoim egzystencjalnym problemem jest np. to dlaczego w zimie pada śnieg...

 

Jesteś długo tu na forum, powinnaś wiedzieć i czytać o tym co przeżywa większość ojców, którzy nie mają kontaktu ze swoim dzieckiem, takiego jakiego sami i ich dzieci potrzebują.

Powinnaś wiedzieć, że jest to jedna najbardziej stresogennych spraw dotykających facetów.

Powinnaś wiedzieć jakie słowa dobierać, zamiast nowo powstałych ,,tacierzyństwo, widzenia ''.

 

Twoje pytanie porównam do hipotetycznego zadanego na forum kobiecym : ,, co sądzicie o kobietach, które są zdradzane przez partnerów co tydzień? Bo wiecie, rozmawiałam o tym z koleżanką, i jej taki układ się podoba''. Odpowiedzi jakie byś otrzymała, byłyby prawdopodobnie w stylu ,, mi przeszkadza, i chu wielki obchodzi mnie Twoja koleżanka'' :)

 

Skończ już qurwa, bo z każdym kolejnym wpisem do tego wątku podkreślasz tylko ,,O Co CI CHODZI''. Zrozum, ze większość już zrozumiała o Co Ci chodzi, ja mam Twoją ciekawość w czterech literach.

 

Masz jeszcze jakieś ciekawe spostrzeżenia, dawaj. Jeśli nie, to SIE QRWA NIE POWTARZAJ :) Narka

Jeszcze tak dodam @Androgeniczna . Skupiasz się na tym co czują myślą ojcowie.

 

Myślę, ze dużą rozterką dla wielu ojców nie jest ich samo jestestwo czy zaspokojenie a cierpienie dziecka, syna czy córki, która wychowywać się będzie bez ojca. To wpływa na jego / jej  przyszłość, a każdemu ojcu zależy na jak najlepszej przyszłości swojego dziecka.

 

I proszę nie powtarzaj ,, mój kolega ma inne podejście''. Bo Twój kolega mnie po primo g obchodzi, po drugie primo ma zachwiany światopogląd i jest moim zdaniem zero empatyczny, a po trzecie primo ultimo w ,,tym domu fajerwerki odpalam tylko ja''.

 

Nie masz pojęcia, nie drąż.

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gradhach napisał:

po drugie primo ma zachwiany światopogląd i jest moim zdaniem zero empatyczny,

Ona sama ma empatię na poziomie chomika, więc czego oczekujesz od jej znajomych? Ciągnie swój do swego.

Gdyby zadawali się z nią ingeligentni ludzie, szybko wyczuliby z kim mają do czynienia i się ulotnili :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Androgeniczna napisał:

Pytam o opinie jak wy to widzicie. Jak tacy ojcowie są postrzegani. 

vs.

18 godzin temu, Androgeniczna napisał:

Pytanie jest skierowane do ojców którzy widują się z dzieckiem tylko w co którąś niedziele. Jeśli nie jesteś takim ojcem to temat nie jest skierowany do Ciebie

Chwila. Kierujesz pytanie tylko do ojców i jak ktoś nim nie jest to ma się nie wypowiadać czy pytasz ogół ludzi jak oni postrzegają tak funkcjonujacych ojców?

 

Jeśli ktoś wypowiada się jak postrzega takich ojców, a Ty wyjeżdżasz, że pytanie nie było skierowane do niego, no kurczę pieczone, ktoś tu ewidentnie czegoś nie rozumie. Nie dziw się, że ludzie mówią, że odwracasz kota ogonem, że nie wiadomo o co Ci chodzi i to nie są pojedyncze głosy.

 

Jak pięć osób na imprezie mówi Ci, że jesteś pijana i idź do domu, to znaczy, że jesteś pijana i trzeba iść do domu.

 

 

Edytowane przez Helena K.
  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Helena K. napisał:

Jak pięć osób na imprezie mówi Ci, że jesteś pijana i idź do domu, to znaczy, że jesteś pijana i trzeba iść do domu.

 

Nie, Helena, nie rozumiesz. Androgeniczna to dokładnie ten typ człowieka, któremu gdy 10 wytknie ten sam błąd, uzna że 10 różnych osób się na nią uwzięło lub jej zazdrości. To ludzie których nazywam betonowymi głowami. Próba przemówienia im do rozsądku równa się jedynie niepotrzebnym nerwom. To przypadki nieuleczalne które trzeba po prostu wycinać ze swojego życia na tyle na ile to możliwe, unikać. Tego nie wyleczysz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Posejdon napisał:

To się fachowo nazywa "gonitwa myśli

Nie, to nie jest gonitwa myśli. Jeśli juz, to się fachowo nazywa narcystyczne zaburzenie osobowości.

Klasyfikacja:

1.jednostka ma wyolbrzymione poczucie własnej wartości (wyolbrzymia swoje osiągnięcia i talenty, oczekuje uznania własnej wyższości, niewspółmiernie do rzeczywistych dokonań),

 

2.pochłaniają ją fantazje o nieograniczonym własnym powodzeniu, mocy, wybitnych zdolnościach, urodzie czy miłości idealnej,

 

3.przekonana jest o własnej wyjątkowości i unikatowości, którą mogą zrozumieć lub z którą mogą obcować tylko inni wyjątkowi bądź zajmujący wysoką pozycję ludzie lub instytucje,

 

4.wymaga przesadnego podziwu,

 

5.ma poczucie posiadania specjalnych uprawnień, tzn. bezpodstawnie oczekuje szczególnie przychylnego traktowania lub automatycznego podporządkowania się innych jej oczekiwaniom,

 

6.nastawiona jest eksploratorsko wobec innych ludzi, tzn. wykorzystuje ich do osiągnięcia własnych celów,

 

7.brak jej empatii, niechętnie

rozpoznaje cudze uczucia i potrzeby oraz nie jest skłonna z nimi się identyfikować,

 

8.często zazdrości innym lub uważa, że inni jej zazdroszczą,

 

9.swą postawą i zachowaniem okazuje arogancję i wyniosłość.

 

Punkty 1,3,7,8,9 są widoczne w wypowiedziach.

Edytowane przez Helena K.
  • Like 5
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2019‎-‎10‎-‎06 o 13:10, Androgeniczna napisał:

Właśnie w przyszłym roku planuje sie rozmnozyc :) więc troche za późno. 

Za późno byłoby gdybyś już była w ciązy lub nawet urodziła, a tak to jeszcze masz trochę czasu. Nie zawiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Helena K. napisał:

Chwila. Kierujesz pytanie tylko do ojców i jak ktoś nim nie jest to ma się nie wypowiadać czy pytasz ogół ludzi jak oni postrzegają tak funkcjonujacych ojców?

Pytanie kieruję do ojców ale jeśli ktoś wypowie swoją opinie na ich temat to też ok. Jednak tu głównie wypowiadacie opinie o mnie 

7 godzin temu, Helena K. napisał:

Nie, to nie jest gonitwa myśli. Jeśli juz, to się fachowo nazywa narcystyczne zaburzenie osobowości.

W przeciągu kilku ostatnich mc spełnilam 90% swoich celów życiowych i marzeń które chciałam spełnic do 35 roku życia. Udało sie dużo szybciej. Moze dlatego rozpiera mnie radość życia i euforia co ty odbierasz jako narcyzm. Czy ty nigdy nie miałas takiego stanu że jesteś mega zadowolona z życia ? I rozpiera cie duma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Androgeniczna napisał:

Pytanie kieruję do ojców ale jeśli ktoś wypowie swoją opinie na ich temat to też ok

No nie ok, bo się burzysz.

1 godzinę temu, Androgeniczna napisał:

Czy ty nigdy nie miałas takiego stanu że jesteś mega zadowolona z życia ? I rozpiera cie duma?

Nie, bo poprzeczki stawiam wysoko i nie wpadam w egazltacje. Realizacja planów nie wywołuje u mnie euforii, bo wiem ile jeszcze przede mną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Helena K. napisał:

Nie, bo poprzeczki stawiam wysoko i nie wpadam w egazltacje

Czyli sugerujesz że ja stawiam poprzeczki nisko i moje osiągniecia sa niczym? Ze to co osiągnęłam w tym wieku w którym jestem to pikuś i nie powinnam sie z tego cieszyc?

Gdybym słuchała takich osob jak ty to bym daleko nie zaszła i na pewno tyle nie osiagneła. Wiadomo że jeszcze wiele do zrobienia przede mną ale to czego juz dokonałam mnie w pełni satysfakcjonuje... a ty nazywaj to sobie narcyzmem. Ja po prostu jestem zadowolona z życia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Reflux napisał:

Sugerujesz, że historia twoich postów świadcząca bezpośrednio o twojej dzbanowtości to urojenia?

Zawsze zadziwiali mnie ludzie hejtujący w internecie. Ciekawa byłam jakie życie realne prowadzą. Może coś powiedz o sobie ? Kim jestes? Co robisz zawodowo a co w wolnym czasie? 

Jak sie wstydzisz tu napisac to napisz na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Androgeniczna napisał:

Czyli sugerujesz że ja stawiam poprzeczki nisko i moje osiągniecia sa niczym? 

Gdzie to sugeruje?

Mówię o sobie, może to być dla Ciebie dziwne, że nie o Tobie, ale naprawdę pepkiem świata nie jesteś i większość ludzi nie obchodzi ani co Ty tam osiągnęłaś, ani co ja osiągnęłam.

To bez znaczenia dla reszty świata.

 

+punkt 4 ?

Edytowane przez Helena K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Androgeniczna :DDDDDD Jak to przeczytałem to prawie z krzesła spadłem ?

Wystarczyło kilka postów w takim samym tonie jak twój żebyś odebrała to jako hejt. Ty masz na chwilę obecną ponad 900 postów. Z prawie każdego bije podobny ton jak to co ja tobie zaserwowałem.
Teraz daj sobie 10 minut niech ta informacja dotrze do twojego mózgu i dokładnie zakoduje.
Widzisz? Czy nie bardzo?

35 minut temu, Androgeniczna napisał:

Może coś powiedz o sobie ? Kim jestes? Co robisz zawodowo a co w wolnym czasie? 

Pomocy stalker!!!! ?

 Łudziłem się, że coś dotrze ale się myliłem mea culpa drodzy forumowicze. A tobie dziękuję @Androgeniczna za cenną lekcję choć wiem że, nie zrozumiesz jaką.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Androgeniczna napisał:

Gdybym słuchała takich osob jak ty to bym daleko nie zaszła i na pewno tyle nie osiagneła

Nie masz bladego pojęcia o czym mówisz i raczej nigdy nie będziesz nawet w stanie zbliżyć się na odległość Saturna i umościć w podobnym kontekście do H.K.

Nie masz nawet cienia pojęcia z kim i o kim mówisz. Wiesz - również dlatego, że ogarnięcie różnic między Wami jest całe galaktyki poza Twoimi możliwościami percepcji, choć mam wrażenie, że nawet z innego wymiaru. Dzieli Was coś, przy czym Rów Mariański jest po prostu zabawnym wgłębieniem rangi sadzawki.

Naprawdę - skisłem teraz. Niech ktoś otrze mi łzy :D

 

@Helena K. numer konta na wpłaty za kampanię reklamową podam na PW ;)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jest te 9 punktów, idealne do tabelki 3x3 - można sobie pograć w narcystyczne bingo.

Pojedynek @Androgeniczna z @Cuba Libre byłby niezmiernie ciekawy :P

 

@Androgeniczna

Podobno jesteś w miarę inteligentna, powinnaś sama być go w stanie prześwietlić na podstawie tego, co napisał na forum :)

 

@Rnext

Człowiek się łudził, że Ty tak z dobrego serca, a tu jak zwykle chodziło o geszeft.

Jednakże nie będę narzekać, nie ja płacę :lol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.