Skocz do zawartości

Niedzielni tatusiowie


Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Helena K. napisał:

Masz pomysł dlaczego tak się dzieję?

Wiem, dlatego że zamiast olac i nie komentowac ja dalej wam odpowiadam. Tyle że wy też zamiast pisac merytorycznie na temat to piszecie o mnie. Jakbym była kimś ważnym a jestem randomową osobą na forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.10.2019 o 12:57, Androgeniczna napisał:

Takiej sytuacji nie ale za to widziałam jak ojciec podjechał po dziecko a ono plakało ze nie chce z nim jechac tylko chce zostac z mama. Brak wiezi z ojcem przez mały kontakt 

Błędny wniosek. Już bracia wyjaśniali ale ja podam jeszcze przykład.

Dzieci na Świętego Mikołaja zawsze czekają i pewnie chciały by z im iść jak by im to zaproponować. A przecież mają z nim kontakt tylko raz do roku przez max 0.5h.

Dlaczego? Bo się go przestawia jako kogoś dobrego.

Jak by matka przedstawiała ojca jako kogoś dobrego to dziecko by chciało z nim iść.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.10.2019 o 17:22, imprudent_before_the_event napisał:

 Dzieci na Świętego Mikołaja zawsze czekają i pewnie chciały by z im iść jak by im to zaproponować. A przecież mają z nim kontakt tylko raz do roku przez max 0.5h.

Dlaczego? Bo się go przestawia jako kogoś dobrego.

Jak by matka przedstawiała ojca jako kogoś dobrego to dziecko by chciało z nim iść.

Ok, niby trafny przykład bo często taki ojciec przekupuje dziecko prezentami. Teraz pomyśl czy takie dziecko powidziałoby że bardziej niz mame kocha sw Mikołaja i czy chciało by z nim isc na zawsze zamiast zostac z mama?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego miało by iść na zawsze?

W przypadku ojców nie chodzi przecież o zabranie ich na zawsze. Tylko o opiekę naprzemienną.

To dlaczego tutaj mamy brać pod uwagę przypadek pójścia za Mikołajem na zawsze?

Trzeba wziąć przypadek pójścia na trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.