Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Recommended Posts

19 minut temu, Ancalagon napisał:

Człowiek się łudził, że Ty tak z dobrego serca, a tu jak zwykle chodziło o geszeft.

Pejsy i jarmułkę przegapiłeś? ;)

W kodzie kreskowym też jest zaszyta cena ;)

• Like 1

14 godzin temu, Helena K. napisał:

Mówię o sobie, może to być dla Ciebie dziwne, że nie o Tobie, ale naprawdę pepkiem świata nie jesteś

Tak zdziwiło bo w tym temacie merytorycznych odpowiedzi jest kilka a reszta to dyskusja bezsensu o mnie

3 godziny temu, Androgeniczna napisał:

Tak zdziwiło bo w tym temacie merytorycznych odpowiedzi jest kilka a reszta to dyskusja bezsensu o mnie

Masz pomysł dlaczego tak się dzieję?

24 minuty temu, Helena K. napisał:

Masz pomysł dlaczego tak się dzieję?

Wiem, dlatego że zamiast olac i nie komentowac ja dalej wam odpowiadam. Tyle że wy też zamiast pisac merytorycznie na temat to piszecie o mnie. Jakbym była kimś ważnym a jestem randomową osobą na forum. 

W dniu 6.10.2019 o 12:57, Androgeniczna napisał:

Takiej sytuacji nie ale za to widziałam jak ojciec podjechał po dziecko a ono plakało ze nie chce z nim jechac tylko chce zostac z mama. Brak wiezi z ojcem przez mały kontakt 

Błędny wniosek. Już bracia wyjaśniali ale ja podam jeszcze przykład.

Dzieci na Świętego Mikołaja zawsze czekają i pewnie chciały by z im iść jak by im to zaproponować. A przecież mają z nim kontakt tylko raz do roku przez max 0.5h.

Dlaczego? Bo się go przestawia jako kogoś dobrego.

Jak by matka przedstawiała ojca jako kogoś dobrego to dziecko by chciało z nim iść.

• Like 5

Kochani, ja bardzo przepraszam za tego konia.

Wchodzę 7 dni później a tu 6 stron trollowania - moderator by się przydał by ucinać takie coś w zarodku? Czy totalna swoboda wypowiedzi?

9 minut temu, dyletant napisał:

moderator by się przydał by ucinać takie coś w zarodku? Czy totalna swoboda wypowiedzi?

Bo to rezerwat, w nim z założenie nie powinno się interweniować, aby móc obserwować naturę, taką, jaka ona jest w rzeczywistości :)

• Like 1