Skocz do zawartości

O tym, jak kobieta nieomal zniszczyła mi życie, oraz dlaczego zmieniłem się nie do poznania


Maranzano

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Gandarme napisał:

Wróżki..?.. No nie panowie... Dramat.

Raczej nic dobrego z tych zabaw nie wyniknie chociaż wam się wydaje ze zlapaliscie Pana Boga za nogi. Zło często przybiera postać pozornego dobra żeby pogrążyć człowieka jeszcze bardziej. Dla mnie absolutne no-go a jeszcze facet chodzący po wróżkach to porażka... Bez urazy..

Ja mówię o osobach które zajmują się oczyszczaniem a nie rytualistami. Zresztą miałem pytanie od kilku osób? odpowiedziałem a nikt o komentarz Cię tutaj nie prosił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Maranzano napisał:

Ja mówię o osobach które zajmują się oczyszczaniem a nie rytualistami. Zresztą miałem pytanie od kilku osób? odpowiedziałem a nikt o komentarz Cię tutaj nie prosił.

Kolego...nie zagalopowałeś się za daleko? Podaruj sobie osobiste wycieczki w moja stronę.

Edytowane przez Gandarme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Kolego...nie zagalopowałeś się za daleko? Podaruj sobie osobiste wycieczki w moja stronę.

Osobiste wycieczki?

"Kolego", wróć stronę do tyłu, i przeczytaj, co napisałeś o mnie i o innych użytkownikach, którzy podjęli ten temat ze mną.

 

Cytat

Dla mnie absolutne no-go a jeszcze facet chodzący po wróżkach to porażka... Bez urazy..

Czy ten komentarz był potrzebny? Każdy robi co chce a nikt nikomu niczego nie wciska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja:

szmata po niemal 8 miesiącach zaczęła mnie obserwować na instagramie.

Moja reakcja? Zachciało mi się rzygać; spotykam się aktualnie z fantastyczną dziewczyną, przy której czuję się jak gwiazda ? Przy tamtej czułem się jak ostania szmata.

wybór prosty, ale pytanie... czemu poczułem ukłucie?

Ona zasługuje (choć jestem kulturalny) na strzał w ryj i to z pięści ;)

Oczywiście, jak ona napisze to napiszę jej "spierdalaj" i zablokuję, a stałem się tak bezczelny, że jestem w stanie nagrać filmik, jak rucham inną laskę i jej wysłać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.10.2019 o 18:58, Maranzano napisał:

Aktualizacja:

szmata po niemal 8 miesiącach zaczęła mnie obserwować na instagramie.

Po co się nad nią jeszcze spuszczasz, traktuj to jako zamknięty temat swojego życia, co ty chcesz udowodnić, to że ruchasz się z inną panną ? NIC nie udowodnisz, dla mnie to jest słabe, zamykasz temat, idziesz w swoją stronę. To wszystko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 31.10.2019 o 23:36, t0rek napisał:

Wiem, że to nie dział "Ezoteryka", ale skoro już tyle tutaj padło...


Ciekawe czy @Maranzano znajdziesz punkty wspólne.

Dopiero teraz zauważyłem wypowiedź, dzięki, zabieram się do oglądania :)

 

14 minut temu, Boromir napisał:

Własnie oglądam sobie ta wróżkę astylle na YouTube z ciekawości, jak znajdę czas.

Ja się z nią konsultuję w różnych sprawach, jest naprawdę spoko :) dużo mi pomogła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.