Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Maranzano

O tym, jak kobieta nieomal zniszczyła mi życie, oraz dlaczego zmieniłem się nie do poznania

Recommended Posts

2 godziny temu, Gandarme napisał:

Wróżki..?.. No nie panowie... Dramat.

Raczej nic dobrego z tych zabaw nie wyniknie chociaż wam się wydaje ze zlapaliscie Pana Boga za nogi. Zło często przybiera postać pozornego dobra żeby pogrążyć człowieka jeszcze bardziej. Dla mnie absolutne no-go a jeszcze facet chodzący po wróżkach to porażka... Bez urazy..

Ja mówię o osobach które zajmują się oczyszczaniem a nie rytualistami. Zresztą miałem pytanie od kilku osób? odpowiedziałem a nikt o komentarz Cię tutaj nie prosił.

40 minut temu, Maranzano napisał:

Ja mówię o osobach które zajmują się oczyszczaniem a nie rytualistami. Zresztą miałem pytanie od kilku osób? odpowiedziałem a nikt o komentarz Cię tutaj nie prosił.

Kolego...nie zagalopowałeś się za daleko? Podaruj sobie osobiste wycieczki w moja stronę.

Edited by Gandarme

Cytat

Kolego...nie zagalopowałeś się za daleko? Podaruj sobie osobiste wycieczki w moja stronę.

Osobiste wycieczki?

"Kolego", wróć stronę do tyłu, i przeczytaj, co napisałeś o mnie i o innych użytkownikach, którzy podjęli ten temat ze mną.

Cytat

Dla mnie absolutne no-go a jeszcze facet chodzący po wróżkach to porażka... Bez urazy..

Czy ten komentarz był potrzebny? Każdy robi co chce a nikt nikomu niczego nie wciska.

@NimfaWodna nie moge do Ciebie wysłać priv niestety a mam pytanie którego nie mogę zadać oficjalnie w temacie. To o czym pisał @Maniek. Po jego poście zdałem sobie sprawę z jednej rzeczy. Jeśli faktycznie coś w tym jest to chyba potrzebuje pomocy kogoś obeznanego w temacie.

Aktualizacja:

szmata po niemal 8 miesiącach zaczęła mnie obserwować na instagramie.

Moja reakcja? Zachciało mi się rzygać; spotykam się aktualnie z fantastyczną dziewczyną, przy której czuję się jak gwiazda 🤪 Przy tamtej czułem się jak ostania szmata.

wybór prosty, ale pytanie... czemu poczułem ukłucie?

Ona zasługuje (choć jestem kulturalny) na strzał w ryj i to z pięści ;)

Oczywiście, jak ona napisze to napiszę jej "spierdalaj" i zablokuję, a stałem się tak bezczelny, że jestem w stanie nagrać filmik, jak rucham inną laskę i jej wysłać ;)

Tylko się pojawiła a Ty już się spinasz. Zablokuj ją już teraz i nie wdawaj się w dyskusje z nią. Po co Ci to.

• Like 3

18 godzin temu, nihilus napisał:

Tylko się pojawiła a Ty już się spinasz. Zablokuj ją już teraz i nie wdawaj się w dyskusje z nią. Po co Ci to.

Już poblokowałem gdzie się dało ;) przeraziło mnie to, że po tylu miesiącach dalej coś węszy.

W dniu 22.10.2019 o 07:58, Gorączka napisał:

Tylko właśnie z kim zdradzają faceci skoro prawie wszystkie kobiety są wierne?? 😉

Z jedną która biega dokoła.

🤣🤣🤣 

• Haha 1

W dniu 28.10.2019 o 18:58, Maranzano napisał:

Aktualizacja:

szmata po niemal 8 miesiącach zaczęła mnie obserwować na instagramie.

Po co się nad nią jeszcze spuszczasz, traktuj to jako zamknięty temat swojego życia, co ty chcesz udowodnić, to że ruchasz się z inną panną ? NIC nie udowodnisz, dla mnie to jest słabe, zamykasz temat, idziesz w swoją stronę. To wszystko. 

Wiem, że to nie dział "Ezoteryka", ale skoro już tyle tutaj padło...

Ciekawe czy @Maranzano znajdziesz punkty wspólne.

Edited by t0rek
  • Like 1

W dniu 24.10.2019 o 12:19, Gandarme napisał:

Wróżki..?.. No nie panowie... Dramat.

Ja bym zapytał się o 6 w totolotka, 10 albo 20 % wygranej oddałbym biednym i potrzebującym. Jak wywróży jestem za :)

Własnie oglądam sobie ta wróżkę astylle na YouTube z ciekawości, jak znajdę czas.

Edited by Boromir

W dniu 31.10.2019 o 23:36, t0rek napisał:

Wiem, że to nie dział "Ezoteryka", ale skoro już tyle tutaj padło...

Ciekawe czy @Maranzano znajdziesz punkty wspólne.

Dopiero teraz zauważyłem wypowiedź, dzięki, zabieram się do oglądania :)

14 minut temu, Boromir napisał:

Własnie oglądam sobie ta wróżkę astylle na YouTube z ciekawości, jak znajdę czas.

Ja się z nią konsultuję w różnych sprawach, jest naprawdę spoko :) dużo mi pomogła.

W dniu 23.11.2019 o 20:40, Maranzano napisał:

Ja się z nią konsultuję w różnych sprawach, jest naprawdę spoko :) dużo mi pomogła.

Trzeba kiedyś będzie odwiedzić, z czystej ciekawości.