Skocz do zawartości

Zagrywka ex po rozstaniu


Gumisiek

Rekomendowane odpowiedzi

@Gumisiek Prymitywne to trafne określenie. Im kobieta jest bliżej bombelkowego wieku, jej inwestycja w relację się nie zwraca to pojawiają się większe jazdy. Dlatego własnie dalsza znajomość po rozstaniu jest niemożliwa ze względu na emocję. Nie ma sensu brać udziału w jej gierkach, wbijaniu w nas poczucia winy czy słuchać jakie teraz ma świetne życie. No i przede wszystkim nie można siebie "katować" przeszłością tylko iść dalej a do tego warto pozamykać stare rozdziały. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Baca1980 napisał:

Dlatego według mnie trzeba ucinać równo wszelkie możliwości kontaktu z ex. Często będzie trzeba poświęcić paru znajomych(straty dopuszczalne). Dlatego najlepiej brać się za kobiety z poza grona naszych znajomych. 

A po co?? Co lepsze: mieć wyjebane, czy traktować ex i całe jej otoczenie jak wroga? Nikogo nie trzeba będzie poświęcać, nie trzeba przed nikim uciekać. To że ex obrabia dupę - co z tego? Przejmowanie się tym to głupota. A w sytuacji jakiegoś spotkania, po prostu, obojętność i luz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Klariett napisał:

A po co?? Co lepsze: mieć wyjebane, czy traktować ex i całe jej otoczenie jak wroga? Nikogo nie trzeba będzie poświęcać, nie trzeba przed nikim uciekać. To że ex obrabia dupę - co z tego? Przejmowanie się tym to głupota. A w sytuacji jakiegoś spotkania, po prostu, obojętność i luz. 

Też jestem za taka postawą.  Tylko słowo klucz "wyjebane". Nie każdy potrafi mieć wyjebane ot tak . Mi to przyszło chyba z czasem i po czytaniu forum. Jak dla mnie taka postawą jak mówisz jest najlepsza. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

Twoja ex odwaliła słaby szajz, dobrze zrobiłeś, że nic nie zrobiłeś i tak trzymaj.

Dzięki @Jaśnie Wielmożny Dodam jeszcze że ona przyzwyczajona do frajerskich akcji kolesi z którymi była wcześniej. Jeden pociął sobie rękę po rozstaniu i przyjechał z płaczem a drugi przez dwa miesiące codziennie wysyłał jej kwiaty. ??ehhh miłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.