Skocz do zawartości

Męski zegarek to drogi zegarek?


Konradde

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu ‎13‎.‎10‎.‎2019 o 20:26, dziadek do orzechow napisał:

Witam Brata. Wybor jest bardzo duzy to prawda. Nie znam budzetu Brata, ale przedstawie kilka propozycji. Opcje tansza i drozsza, Opcje beda sugerowane moim gustem. 

 

Baaaardzo dziękuję za obszerny wpis i poświęcony czas. Trudna sprawa.
Finansowo stoję dobrze, ale mam blokadę przed wydawaniem dużej kasy na zegarek, czy na ubrania- to mi zostało jeszcze z dawnego  *ja*.
Ale myślę, że wybiorę coś z tej listy. 

Jeszcze jedno pytanie> paru znajomych nosi zegarki Fossil. Jaka jest Pana opinia na temat takich zegarków? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Amazfit na pewno bardziej kobiecy z wyglądu, tak wiec pewnie bardziej bedzie jej się podobał.Raczej odpuścilbym sobie kupno tego modelu Huawei. Smartwatch typowo męski. O ile u faceta by przeszedł to kobieta moze kręcić nosem, ze nie będzie chciała go nosić. Wiadomo, ze kobiety zwracają uwagę na takie rzeczy jak wyglad.

Zastanów się jeszcze nad Apple watch https://ispot.pl/  - obecnie jest dobra promocja na rózne modele od se do najnowszego 7 - akurat 7 kosztuje coś ok 2000 zl, ale już model se kupisz w niższej cenie za 1200 zł. A rownież daje radę.

Kupowałem na urodziny dla mojej kobiety i była bardzo zadowolona, użytkuje model 6 już od prawie roku.

Edytowane przez pioben
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.10.2019 o 15:14, Konradde napisał:

Czy to prawda, że mężczyźni muszą mieć drogie zegarki? No jak dla mnie totalna głupota, ja zdecydowanie zwracam uwagę na wykonanie i funkcjonalność, jednak dla niektórych to marka decyduje o zakupie. Sam mam jednego Suunto, który w prawdzie trochę mnie kosztował, ale to raczej inwestycja, bo dużo ćwiczę i lubię takie gadżety. Na co dzień jednak używam zwykłego Timexa z chronografem. Ogólnie rzecz biorąc cena między nimi kolosalna, a jednak oba przyciągają uwagę. 

 

A jak jest u Was? W czym chodzicie, stawiacie na cenę, wygląd zegarka a może wykonanie i funkcjonalność? 

Ja zdecydowanie staram się mieścić we własnym budżecie. Nie kupię zegarka drożej niż za 2000 tyś. Obecnie noszę Aztorin za ok 1000zł i jestem mega zadowolony. Nawet laski go czasem chwalą. Zdecydowanie patrzę na wygląd i staram się dobrać kolorystycznie i designem taki, który pasuje do mojego stylu - bez przesadnie wielkiej tarczy i udziwnień. Bardziej klasyczny styl, ale też unikam "dziadkowych".

Edytowane przez I1ariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, robert_m napisał:

Sam szukam obecnie smarwatcha

To raczej w dziale telekomunikacja- RTV/AGD 😉

1 godzinę temu, I1ariusz napisał:

Obecnie noszę Aztorin za ok 1000zł i jestem mega zadowolony. Nawet laski go czasem chwalą.

No tak bo to taki zegarek do wyglądu właśnie dla kobiet marka własna Aparatu a pod ubraniem tani chińczyk. Jak na prawdę lubisz zegarki to nie kupuj tych zegarków więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, MaxMen napisał:

To raczej w dziale telekomunikacja- RTV/AGD 😉

No tak bo to taki zegarek do wyglądu właśnie dla kobiet marka własna Aparatu a pod ubraniem tani chińczyk. Jak na prawdę lubisz zegarki to nie kupuj tych zegarków więcej. 

Co w takim razie w tym przedziale cenowym? Chińczy nie-chińczyk od paru lat go noszę i działa ok. Nie noszę go do basenu ze sobą i raczej się nie spóźnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym czyli w jakim 1000, 2000k ? Jest cała masa marek typowo zegarkowych i nie będę wymieniał wszystkich ale za 1000 można kupić fajnego Orienta a za 2000 świetnego Tissota a może nawet Certinę 

Masz na YT kanał Tik Talk tam znajdziesz filmiki z całą masą propozycji w różnych przedziałach cenowych. 

 

A Twój zegarek działa bo tanie chińczyki też działają tylko kosztują 300zł a nie 1000zł. Jest to zegarek przepłacony płacisz za markę, tak samo jak w zegarkach projektantów, jakość Casio/Seiko za 500zł  a cena 2500zł 

 

Edytowane przez MaxMen
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podliczyłem swoje zegarki i mam:

cztery sztuki Casio (dwa sportowe na gumowym pasku, jeden najprostszy G-SHOCK, jeden Efidice z tarczą solarną i szafirem, na bransolecie), Efidice kosztował 370zł,  G-Shock ok 230zł, pozostałe dwa max 100zł;

dwa Timexy (jeden wskazówkowy, jeden elektroniczny SHOCK); pierwszy za jakieś 220zł, drugi ok 130zł

Orient Bambino - automat na skórzanym pasku z niebieską tarczą.

Orient był najdroższy, bo ok 550zł. Nawet do smokingu nie będzie wstyd założyć.
Najtańsze pasują do ciężkiej roboty przy wyrzucaniu gnoju (znaczy się obornika), te droższe do kościoła (jakbym jeszcze chodził), ewentualnie do garnituru i do ślubu (jakbym miał się zamiar żenić).

Tyle mi wystarczy.

 

Wszelkie majtkowce, czyli zegarki niby od projektantów marek modowych są mocno przewartościowane. Taki Tommy Hilfiger - jakość jakiegoś PERFECTA za 120zł a cena 800zł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, JoeBlue napisał:

Ja sam mam z 5 noży, bo mi się podobały.

 

No i to rozumiem!:)

Swojego czasu miałem kilkanaście, od noży bojowych po składane.

Jeden z bardziej białorycerskich przypałów, jaki odwaliłem to była sprzedaż części z nich.

Bo pierwsze dziecko w drodze, bo przecież zmieniam tryb życia, bo rodzina na pierwszym miejscu. 

Wziąłem za nie dobrze powyżej średniej krajowej, poszło na pieluchy czy co tam 😆

 

Zegarki mam dwa, leżą gdzieś w szafie. Nawet nie wiem, tutaj czy w pl. Nie noszę. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.