Skocz do zawartości

Zarost - jak poprawić?


pytamowiec

Rekomendowane odpowiedzi

A tam Pany, szukacie problemów na siłę. Mam tą samą przypadłość, ale nie chciałbym mieć zarostu na bogato. Dlaczego? Po pierwsze nie chce mi się potem stać kij wie ile przed lustrem, żeby ogarnąć kłaki na tej pedalskiej mordzie. Po drugie podobno natura tak to wszystko pochrzaniła, że nawet na byle cipie można wyhodować pokaźną szczecinę, więc chyba z punktami do męskości będzie marnie :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam.Testosteron se badałem w tym roku i wychodzi mi 7.67 w skali od 2.7 do 10. Nie sądzę by to był niski wynik w moim wieku.

Z tym zarostem to raczej kwestia genetyki o ile mi wiadomo - np. Indianie nie maja włosów na klacie, ciapaci mają brody czarne co nie jeden polak by nigdy nie wyhodował faszerując się testosteronem na siłce.

Obawiam się że jak ktoś ma z tym problem wychodzi tylko przeszczep włosów z pod pachy :)

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nic nie zrobisz bracie w tej materii, genetyka. Teść tutaj nie ma za wiele do powiedzenia.

Koksy na siłowni mogą mieć buzie jak pupa niemowlęcia a nolify zarost jak u taliba. Tak jak z łysieniem gdzie odpowiada za to pochodna testosteronu a nie on sam.

Od siebie dodam, że u mnie zarost zagęścił sie z 2 lata temu ( mam 29) ale to i tak nie taki busz jakbym chciał. Wcześniej miałem meszek a teść w górnej granicy. Także głowa do góry, natury nie przeskoczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.