Skocz do zawartości

Testy na trzecim spotkaniu


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Still napisał:

W sumie ciekawe pytanie zadałeś. Jak rozpoznać, czy się nie jest wielofunkcyjnym dildem?? Twoim zdaniem kiedy się nim jest, a kiedy nie?!

Kiedy laska po twoim braku odzywania się wysyła zdjęcie z oiomu po płukaniu żołądka.  Wtedy jesteś sensem i celem 

 

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracie @michalsky ona raczej o Tobie nie zakłada tematów na forum tylko, że tak powiem korzysta z życia :D

Opis nigdy nie odda sytuacji tak jakbyśmy mogli spojrzeć na żywo.

Ale moim zdaniem @Figurantowycelnie trafił.

Mogłeś ją wymłócić jak Cię zapraszała i się nie angażować. Nie ten typ kobiety ;D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Meg4tron napisał:

Bracie @michalsky ona raczej o Tobie nie zakłada tematów na forum tylko, że tak powiem korzysta z życia :D

Opis nigdy nie odda sytuacji tak jakbyśmy mogli spojrzeć na żywo.

Ale moim zdaniem @Figurantowycelnie trafił.

Mogłeś ją wymłócić jak Cię zapraszała i się nie angażować. Nie ten typ kobiety ;D 

Co robi w wolnej chwili tylko ona wie i ludzie, ktorzy z nia spedzaj ten czas ale

wiem do czego nasze Panie sa zdolne. Jestem tego swiadomy. ?

 

Dawała mi sprzeczne sygnały wiec dlatego ten temat, ale Wy rozjaśnieliście mi sprawe ?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, michalsky napisał:

Chyba masz racje z tym spowolnieniem dynamiki relacji. To jest chyba jedna z tych Pań, za ktora trzeba gonić, przynajmniej chciałaby, zeby tak było ? a ja nie z tych dlatego może wyszło jak wyszło. 

 

 

 

Jebać co ona mówi. Wkurzające zachowania to w zasadzie shit testy, które zdałeś bo dostałeś zaproszenie na nockę. Co z tym zrobiłeś to Twoja sprawa. Osobiście myślę, że nastąpi oziębienie relacji.

 

Jedyny błąd jaki zrobiłeś, to że pod pewnymi względami Ci podpasowała i nie dostrzegłeś jej całej osoby, nie mówiąc o tym, że wgl się nie znacie.

O kobiecie można coś powiedzieć po wspólnej nocy ale teraz to jesteś na etapie patologicznej przyjaźni czyli braku seksu. 

 

W pua jest często taki motyw, że koleś zaczyna radzi sobie z laskami i zamiast dalej to kontynuować to zakochuje się w jednej z pierwszych ponieważ wydaje mu się, że ona jest "lepsza". Najczęściej kończy się to do roku z braku doświadczenia i chłop zalicza regres. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodów może być kilka. Albo jesteś na liście rezerwowej od początku, albo miałeś 2 spotkania i nie przybliżyłeś się ani na milimetr ponad zwykły buziak. Skoro nie "promieniujesz energią seksualną" i zachowujesz się jak kolega to tak zostałeś potraktowany. Z tego co piszesz zmiana zaszła po 2 spotkaniu, wcześniej było ok. Albo nie zauważałeś, że nie było ok. Trudno powiedzieć, nie znam szczegółów i nie byłem z Wami. 

Edytowane przez Bullitt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, michalsky napisał:

Dawała mi sprzeczne sygnały wiec dlatego ten temat,

A to ja jestem ciekaw jak żeś to zdekodował.

Urywam wiersze i klece....... 

Buziak w policzek/zaproszenie na górę/fala sejsmiczna w klubie......chmm?

 

 

Pierwsza orbita, urywa się, trzeba usidlić, o curwa zobaczył inną maskę, denominacja wartości, milczenie owiec.

 

Po naszemu: chciałeś zadupczyć i cichaczem spierdolić z pominięciem energii powłok elektronowych niczym 'wolnos elektronos'.

Pańcia 'zakumała bluesa'  i włączyła dupny przyspieszacz grawitacyjny, który jednak nie zadziałał.

W pewnym sensie jesteście siebie warci A relacja to czysta anichilacja.

 

.....materia/antymateria.....

 

...scena w klubie rewelacja co sekundę aktywacja....zazdrość, gównoburza, dowód społeczny......tylko coście tam oboje robili skoro buziaki w poliki?

Hipokryzja dualna?

 

 

Edytowane przez Tornado
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.