Skocz do zawartości

Powitał


Hipcio

Rekomendowane odpowiedzi

Co tu dużo mówić. Mam 27 lat, jestem po 3 niezobowiązujących związkach. Gdzie moje podejście było wydaje mi się ok(możliwe że zbyt obojętne). W 2016 roku poznałem kobietę, pasowała mi idealnie. Niestety Borderline i syndromy DDA stworzyło takie combo że po 2,5 roku wyszedłem z tego związku całkowicie rozwalony gdy odeszła. Teraz po pół roku już wydaje mi się że jestem w miarę pozbierany i gotowy na poszerzanie swojej wiedzy na temat samczego bycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Hipcio napisał:

Miałeś podobną sytuację? Zapodaj linka

 

Owszem, miałem podobną sytuację. Każdy facet miał. Każda myszka jest taka sama, ale każda mówi że jest inna niż wszystkie. Nie, to nie prawda. Każda jest taka sama. Różnią się tylko wyglądem, ale schemat ich zachowania jest zawsze taki sam. To ich natura. Nie warto się na to wkurwiać. Szkoda zdrowia.

 

Linka nie podam, bo nie istnieje. Nie opisałem nigdy swojej historii. Opisali ją inni. Gdyż jest podobna.

 

Serdecznie pozdrawiam. Namaste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.