Skocz do zawartości

Ile Polacy Wiedzą o Polityce? z Awięc!


znienawidzony

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego nie powinno być demokracji a struktury partii rządzącej powinny być tajne. Nikt by o nic nie musiał pytać bo jedynym znanym politykiem byłby prezydent. Ludzie nie powinni się tym interesować tylko wykonywać polecenia partii.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.10.2019 o 18:11, znienawidzony napisał:

Nie oglądałem ale może komuś się przyda.

Heh wielkie zaskoczenie, że większość młodych ma w dupie politykę i głosuje od czapy na zasadzie "bo ładnie mówi" albo "robi wrażenie" albo "wujek mówił, że to mądry gość" no po prostu SZOK kurwa NIEDOWIERZANIE. Przecież głosowanie jest za darmo i można głosować kiedy żyje się imprezami, szkołą i planami na wakacje tj. w wieku 18 lat - ktoś spodziewał się rozsądnych dojrzałych wypowiedzi? Jeśli tak to musi być durniejszy od tych w filmiku. PS. W całym demokratycznym świecie tak to wygląda, tutaj historia z ojczyzny idiokracji:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Awięc potrafi stworzyć coś, co nie opiera się na wyśmiewaniu innych ludzi?

 

Całe życie czytam książki, ale jestem pewien że z zaskoczenia na ulicy, widząc kamerę i szyderczo uśmiechniętego pytającego, nie odpowiedziałbym na większość ogólnych pytań z podstawówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech go ktoś na ulicy złapie i zapyta o jego wiedzę na temat zachorowalności na raka jąder, zobaczymy czy ma na tyle dużą wiedzę w tym temacie, by jak ostatni skurwiel bez empatii wyśmiewać pomysł "jądrobusa". To jest właśnie dzisiejsza korpo-lewica, tylko tęczowe flagi i feministki, a każy oświecony mędrek zapomina że sednem lewicy jest troska o najsłabszych. Kobiety w tym momencie są najsilniejsze prawnie i społecznie. Eh zresztą po co to mówię, skoro wszyscy to wiedzą. Chyba frustracja otaczającym mnie światem znów daje mi się we znaki. Wniosek prosty - uważasz się za lewicowca? Więć bądź prawdziwym lewakiem, i dbaj jak credo lewicy przykazało - o najsłabszych, czyli obecnie w kwestii prawno-społecznej są to mężczyźni. I co bardziej ironicznie, głównie Ci heteroseksualni, którzy mają dzieci....

Edytowane przez tomekbat
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, PanDoktur napisał:

Gdzie autonomia w myśleniu? Główkowaniu?

Mam wrażenie że w tym kraju to pojęcie prawie że nie istnieje, bo większość społeczeństwa zachowuje się jak stado baranów. Co niedawno było dobrze widoczne w wyniku wyborów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dałem rady obejrzeć tego w całości. Pytania nie były ani trudne, ani podchwytliwe, w sumie typowa wiedza z WOSu, który pewnie większość z odpowiadających niedawno miała w szkole.

 

Ale ten tleniony chłopak to mnie zaskoczył, że Biedronia nie rozpoznał, wygląda mi na stereotypowego wyborcę Wiosny XD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Boromir Hahaha... idź na ulicę i sam pytaj. Pełno jest takich co nie mają o niczym pojęcia. No to jak ktoś obieca 500zł to zagłosują. A co, nie będziesz mnie lubił jak Ci dam 500zł miesięcznie tak o?
Gdzieś czytałem chyba w Mein Kampf, że celowo ludzi się tak ogłupia jest to oczywiste. W szkole uczy się niepotrzebnych rzeczy - szkoła uczy tylko wykonywania poleceń, słuchania tych z góry. No i masz społeczeństwo niewyedukowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Analconda napisał:

@Boromir Hahaha... idź na ulicę i sam pytaj

Zgodzę się z tobą, ze jest dużo ignorantów, ludzi, którzy nic nie wiedzą, uważają, ze 500 plus, pieniądze które spadają jak manna z nieba albo rosną na drzewie,ale po występach, jakie Awięc nagrał o Panu Kotońskim za bardzo w takie filmy bym nie wierzył. 

W dniu 16.10.2019 o 17:54, iry napisał:

Ale ten tleniony chłopak to mnie zaskoczył, że Biedronia nie rozpoznał, wygląda mi na stereotypowego wyborcę Wiosny XD 

mogli się tam jeszcze zapytać, jaką partie popierają i dlaczego, szkoda, ze nie nagrali tego, jak podchodzą do ludzi pytać się, takie nagranie dla mnie jest trochę za sztuczne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.10.2019 o 09:34, Marek Kotoński napisał:

@Quo Vadis? jestem ciekaw jakby jego tak zatrzymali na ulicy, ilu by ogólnych, uznanych za proste rzeczy nie wiedział.

Pewnie całą masa, a tak poza tym w filmie Autorzy nie zatrzymują ludzi na ulicy, tylko są cięcia przed kamera i są zadawane pytania, po cięciu, jak ludzie stoją. O chodzeniu z kamerą i pytaniu ludzi nie widziałem w tym nagraniu na youtube.

5 minut temu, MaxMen napisał:

Tutaj fajna sonda uliczna 

To już jest lepsze. Ale uszy bolą jak słyszę, jacy ludzie są mało świadomi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
On 10/19/2019 at 7:41 PM, Boromir said:

Według mnie ten film jest mocno naciągany, może umówili się co mają mówić i pokazywać przed kamerą, dostali pieniążki i tyle w temacie.

Nie musiał. Wystarczyło z 50 wypowiedzi wybrać 10 najdurniejszych i już masz odpowiedź ja zrobić

Americans are not stupid.

Matura to bzdura.


Natomiast jeśli chodzi o politykę, to stawiam tygodniówkę, że z 50 odpowiedzi będzie trudno wybrać 10 mądrych. Ludzie się polityką nie interesują a jak im coś pokażesz, udowodnisz, zwłaszcza o ich idolach, w których wierzą, to powiedzą "nie wierzę!". Znam z autopsji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wrotycz napisał:

 jak im coś pokażesz, udowodnisz, zwłaszcza o ich idolach, w których wierzą, to powiedzą "nie wierzę!". Znam z autopsji.

 

Z tym  z tobą zgodzę się, to jest straszne, pokażesz ludziom prawdę, udowodnisz, to że są w totalnym błędzie, to wtedy albo będą tobą gardzić, walczyć z tobą, albo będą przyjmować z niedowierzaniem, jeśli chodzi o politykę, nadal będą głosować na tych samych, mam znajomych dwóch jest za PiS - em drugi za lewicą, pokazuje fakty im o tym, że PiS nikogo nie rozliczył, dźwigają podatki na potęgę, ściągają imigrantów zarobkowych przez co pensje nie idą do góry, ustawa 447, co zrobił PiS w sprawie reparacji wojennych od Niemiec, repolonizacją mediów,  tak samo Lewica jaki ma program, co robiło AWS, SLD jak rządzili te 15, 20 lat temu. Z jakiego kręgu wywodzą się politycy Lewicy. Nie dociera do nich. To tak jakbyś walił głową w mur i próbował mur skruszyć. Dwa tępe pustaki, potem idą na wybory głosować i mamy to co mamy. a jeśli chodzi o mnie ja jestem za Konfederacją, na dzień dzisiejszy nie widzę lepszej partii w Polskim sejmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.