Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Sign in to follow this  
znienawidzony

Ile Polacy Wiedzą o Polityce? z Awięc!

Recommended Posts

Dlatego nie powinno być demokracji a struktury partii rządzącej powinny być tajne. Nikt by o nic nie musiał pytać bo jedynym znanym politykiem byłby prezydent. Ludzie nie powinni się tym interesować tylko wykonywać polecenia partii.

• Haha 1

W dniu 9.10.2019 o 18:11, znienawidzony napisał:

Nie oglądałem ale może komuś się przyda.

Heh wielkie zaskoczenie, że większość młodych ma w dupie politykę i głosuje od czapy na zasadzie "bo ładnie mówi" albo "robi wrażenie" albo "wujek mówił, że to mądry gość" no po prostu SZOK kurwa NIEDOWIERZANIE. Przecież głosowanie jest za darmo i można głosować kiedy żyje się imprezami, szkołą i planami na wakacje tj. w wieku 18 lat - ktoś spodziewał się rozsądnych dojrzałych wypowiedzi? Jeśli tak to musi być durniejszy od tych w filmiku. PS. W całym demokratycznym świecie tak to wygląda, tutaj historia z ojczyzny idiokracji:

Czy Awięc potrafi stworzyć coś, co nie opiera się na wyśmiewaniu innych ludzi?

Całe życie czytam książki, ale jestem pewien że z zaskoczenia na ulicy, widząc kamerę i szyderczo uśmiechniętego pytającego, nie odpowiedziałbym na większość ogólnych pytań z podstawówki

25 minut temu, Marek Kotoński napisał:

szyderczo uśmiechniętego pytającego

To nie szydera, to nowoczesny uśmiech postępowego młodocianego mędrca - playboya symetrycznego :D

• Like 2

12 godzin temu, Quo Vadis? napisał:

playboya symetrycznego :D

Jak dla mnie to on jest zwykłym fałszywym Januszem, tylko że w lepszym opakowaniu.

Edited by Patton
  • Like 1

Niech go ktoś na ulicy złapie i zapyta o jego wiedzę na temat zachorowalności na raka jąder, zobaczymy czy ma na tyle dużą wiedzę w tym temacie, by jak ostatni skurwiel bez empatii wyśmiewać pomysł "jądrobusa". To jest właśnie dzisiejsza korpo-lewica, tylko tęczowe flagi i feministki, a każy oświecony mędrek zapomina że sednem lewicy jest troska o najsłabszych. Kobiety w tym momencie są najsilniejsze prawnie i społecznie. Eh zresztą po co to mówię, skoro wszyscy to wiedzą. Chyba frustracja otaczającym mnie światem znów daje mi się we znaki. Wniosek prosty - uważasz się za lewicowca? Więć bądź prawdziwym lewakiem, i dbaj jak credo lewicy przykazało - o najsłabszych, czyli obecnie w kwestii prawno-społecznej są to mężczyźni. I co bardziej ironicznie, głównie Ci heteroseksualni, którzy mają dzieci....

Edited by tomekbat

@tomekbat

Awięc jest wyuczony odpowiadać w sposób następujący:

1) Wyśmiewaniem i sarkazmem

2) Pytaniem na pytanie

3) W sposób uniwersalny, czyli tak żeby mądrze mówić, ale na pytanie nie odpowiedzieć

• Like 1

16 godzin temu, PewnySiebie napisał:

Awięc jest wyuczony odpowiadać w sposób następujący

Pytanie kto go tego nauczył ?

Edited by Patton
  • Like 2

Szokuje mnie jedno - jak człowiek który nie wiedział że Adolf Hitler to Austriak a nie Niemiec, może śmiać się z niewiedzy Polaków? Można by mnożyć śmieszne wpadki... 

• Like 1

Zawsze może powiedzieć jak w czymś się pomyli, że to była ironia i tak naprawdę wie, że Hitler jest Austriakiem. To był test z jego strony jak widzowie zareagują i tak naprawdę on sobie ironizował.

• Like 1

Nie znam tych YTberów, aczkolwiek pytania proste. Jak ktoś trochę uczył się w szkole średniej to nie powinien mieć problemu. 

Jednak martwi mnie podejście - głosuję na "X", bo tak zrobi rodzina. Gdzie autonomia w myśleniu? Główkowaniu?

34 minuty temu, PanDoktur napisał:

Gdzie autonomia w myśleniu? Główkowaniu?

Mam wrażenie że w tym kraju to pojęcie prawie że nie istnieje, bo większość społeczeństwa zachowuje się jak stado baranów. Co niedawno było dobrze widoczne w wyniku wyborów.

Nie dałem rady obejrzeć tego w całości. Pytania nie były ani trudne, ani podchwytliwe, w sumie typowa wiedza z WOSu, który pewnie większość z odpowiadających niedawno miała w szkole.

Ale ten tleniony chłopak to mnie zaskoczył, że Biedronia nie rozpoznał, wygląda mi na stereotypowego wyborcę Wiosny XD