Skocz do zawartości

Akceptowanie


Levis

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć bracia mój problem to "bielactwo", kilka kropek jest w miejscu widocznym i na penisie, zawsze jak byłem mały, to w szkole na basenie jako jedyny nie pokazywałem ptaka, bo się bałem, krępowałem, że zostanę ośmieszony, że mam ten inny kolor skóry na kawałku penisa, przez co mam na dzień dzisiejszy problem, i wmówiłem sobie, że seks jedynie jak mam uprawiać, to w ciemności tak by nie było go widać.

więc problem leży, w zaakceptowaniu siebie takim jakim się jest.

teraz moje pytania do Was.

Jak bardzo kobiety zwracają uwagę na estetykę penisa?

Czy dla mojego dobra psychicznego, lepiej bym faktycznie nie pokazywał i tylko w ciemności uprawiał seks?

Czy zaakceptowanie siebie tylko przyjdzie wtedy, gdy się w pełni narażę na krytykę?

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może bracia się ze mną nie zgodzą ale ja uważam, że w każdej relacji liczy się szczerość i jeśli ktoś Cie nie zaakceptuje od początku to później też tego nie zrobi.

Sam mam też pewien wstydliwy problem i powiedziałem o nim dziewczynie, z którą się od niedawna spotykam i odebrała to bardzo pozytywnie, ponadto martwi się i wspiera w tym.

 

Myślę, że jeśli ktoś Cie polubi za to jaki jesteś, a nie dla przelotnego seksu to bielactwo nie będzie stanowić problemu.

Jeśli jednak celujesz w laski na jedną noc, to może to w jakiś sposób działać negatywnie, ale to tylko pokazuje że to nie jest odpowiednia droga :)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam człowieka, który miałby ciało bez defektów. U większości tego nie widzimy, bo nikt się nie afiszuje ze swoimi niedoskonałościami ale nie ma na świecie idealnego ciała, nie ma. Ale czy to przeszkadza ludziom w uprawianiu seksu? Nick Vujicic nie ma ani rąk ani nóg a jest ojcem czwórki dzieci. Winnie Harlow też cierpi na bielactwo i ma plamy na całym ciele, włącznie z twarzą a jest supermodelką!

Także ten twój problem to żaden problem, zapomnij o nim kompletnie i gwarantuję Ci, że dziewczynie to nie zrobi różnicy. To co zwykle jest problemem to poderwanie dziewczyny i stworzenie relacji seksualnej, a jeżeli już zechce się z tobą przespać to będzie miała ku temu na tyle mocne i znaczące powody, że na pewno nie zmieni decyzji z powodu jakichś białych plamek ;) 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.