Skocz do zawartości

Sytuacje po stosunku ...


Maurycy

Rekomendowane odpowiedzi

3 hours ago, Headliner said:

@Maurycy

Kolego, ta laska ma nie po kolei pod beretem i tyle. Nie szukaj logiki ani wyjaśnień. Jest pierdolnięta i tyle. 

 

Obawiam się, że jak znajdziesz sobie inną to ta zacznie robić Ci różne jazdy.

Tak mają wszystkie laski.

Logika jest bardzo prosta.

Laska trafiła na przeciwnika, którego hormonom (feromonom?) nie potrafi się oprzeć.

To dla kobiet sytuacja wręcz straszna, bo to one zwykle kontrolują sytuację.

 

Tak może się zdarzyć.

Jeśłi autor znajdzie inną - lepiej niech rozegra dobrze rozstanie z tą.

 

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.10.2019 o 22:14, Maurycy napisał:

Po seksie nachodzi ją czas na refleksje i mi mówi, że nic do mnie nie czuje, i że nie możemy się spotykać w ten sposób

Panie, za dużo słuchasz kobiety :)

Ostatnio kończyłem sexik analem. Dodam, że panią podobno "anal nie kreci" i robi a raczej daje, tylko i wyłącznie dla mnie, bo to uwielbiam.

Parę chwil po stosunku.... Musiałeś w tym momencie skończyć?! Prawie doszłam....

Tak więc widzimy jak to się odbywa ;)

Róbmy swoje a będzie nam dane :D

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
On 11/29/2019 at 7:45 AM, Still said:

Panie, za dużo słuchasz kobiety :)

Ostatnio kończyłem sexik analem. Dodam, że panią podobno "anal nie kreci" i robi a raczej daje, tylko i wyłącznie dla mnie, bo to uwielbiam.

Parę chwil po stosunku.... Musiałeś w tym momencie skończyć?! Prawie doszłam.... 

Tak więc widzimy jak to się odbywa ;)

Róbmy swoje a będzie nam dane

Dokładnie. Od pewnego momentu stosuje tą taktykę i każda w pupę dała :D trzeba tylko ją zdominować, wziąść co się lubi po męsku. One się oddają wtedy całe.
Po czasie tak to polubiły że same prosiły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.