Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
frgot133

Dziecko nigdy nie było efektem miłości

Recommended Posts

Po wysłuchaniu audycji pana Marka doszedłem do wniosku że w naszym społeczeństwie brakuje informacji na temat prawdziwej natury kobiet, wmawianie nam kłamstw że kobieta kieruje się miłością, to bzdura i oszustwo. Pod wpływem tych kłamstw mężczyzni traktują kobiety na równi ze sobą, nie rozumiejąc że one w ten sposób nimi gardzą, Mając taką wiedzie(ja posiadałem ją wcześniej, długo długo przed wysłuchaniem audycji Marka) widzę że kobieta przy doborze mężczyzny na materiał dla ojca dziecka kieruje się wyłącznie wyglądem(ten składnik jest najważniejszy), kasą, pozycją społeczną, dobrze żeby też samiec sam o nią zabiegał, to wtedy gwarantuje to stały dopływ pieniędzy zarobionych przez samca, jak nie to sobie poszuka beciaka, ale tylko za seks, broń boże żeby zapłodnił. Nie znam takiego przypadku żeby kobieta która jest ładna wzieła sobie na ojca dziecka faceta o niższej puli genetycznej niż ona sama. Choć by ten facet miał mega serduszko, majątek, pozycje. Dlatego uważam że obcowanie z kobietami w życiu zawodowym dla faceta jest poniżające, widząc jak działają kobiety. 

 

Przechodząc do sedna sprawy, dziecko to jest zaspokojanie potrzeby kobiety, bo ona chce mieć gówniaka, NIE WASZEJ !!! 

 

Moja matka nie zrobiła mnie z miłości, tylko była zwierzeciem jak pozostałe 99,99999999999% kobiet przy doborze faceta, z tym że jej się nie udało go utrzymać przy sobie, bo nie była wystarczająco atrakcyjna. Przykładem jestem ja sam, mój  ojciec na swoje czasy był badboyem, wysoki 190 cm, przystojny, a to na lata 80 było naprawde czymś, natomiast moja matka niskim kurduplem ze średnią urodą, dała mu się zapłodnić, wszystko się rozpadło, on nie płacił alimentów, odszedł do lepszej. Ja na dzisiejszym rynku matrymonialnym(tak rynku, kapitalistycznym, drapieżnym) jestem niżej niż mój ojciec, bo nie mam nawet 180 cm, geny poszły od strony matki. W dodatku mój ojciec miał majątek odziedziczony po swoim ojcu, natomiast ja nie posiadam niczego. Oczywiście mam swoje pasje, realizuje się, robie to co lubie, jestem szczęśliwy, i nawet mądrzejszy niż mój ojciec, bo jemu to wszystko za łatwo przyszło, nigdy nie musiał się starać, co spowodowało u niego po latach upadek. 

 

Dlatego ja nigdy nie będę chciał mieć dzieci, nawet jeśli moja partnerka będzie atrakcyjna, bo to jeden wielki bullshit, Nie róbcie dzieci tylko dlatego że system wam wmawia że będziecie od tego szczęśliwsi, w większości przypadków to jest zaspokojenie potrzeby samicy za możliwośc dostępu do cipki, chcecie tego dla swoich dzieci ? Że spłodziliście je tylko dlatego że był dobry sex ?

 

RÓBCIE DZIECI TYLKO WTEDY JAK SIĘ DOROBICIE MAJĄTKU I POZYCJI, ZNAJDZIECIE ATRAKCYJNĄ PARTNERKE, I WYKALKUJUCIE SOBIE ŻE WASZA PULA GENOWA DA NOWEMU CZŁOWIEKOWI DOBRE ŻYCIE, INACZEJ SOBIE ODPUŚCIE. JAK JESTEŚCIE BRZYDCY, TO UPRAWIAJCIE TYLKO SEX, ALE NIGDY, NIGDY NIE RÓBCIE DZIECI!!!!!!!!!!!!!! BO ONE NIE BĘDĄ MIAŁY Z WAMI NIC WSPÓLNEGO, TO JEST ŚCIEMA. 

  • Like 2
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, frgot133 napisał:

Moja matka nie zrobiła mnie z miłości, tylko była zwierzeciem jak pozostałe 99,99999999999% kobiet przy doborze faceta.

Nie 99,99999999999% tylko 100%. Tak samo jak 100% mężczyzn, w tym ja i ty, wszyscy jesteśmy pchani przez te sam instynkt. Haj przy atrakcyjnych kobietach, orgazm przy wytrysku, wszystkie popędy sterujące nami do bycia "lepszymi", bardziej atrakcyjnymi społecznie - wszystko to sprowadza się do jednego, czyli spłodzenia dziecka. Istniejemy dzięki temu i mamy jeden cel - kontynuować to dalej. Nie da się przed tym uciec, nawet paradoksalnie chęć uwolnienia się od tego wynika dokładnie z tego samego czyli chęci bycia "lepszym", bardziej "innowacyjnym" czy podziwianym. A finalnie wszystko sprowadza się do ejakulacji w pochwie jak największej ilości kobiet. Życie to po prostu prosta gra, wojna genów. Do czego to wszystko zmierza? Do niczego, po prostu sobie trwa. 
 

 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie chcę Wam nic mówić ale oglondałem kiedyś Gwiezdne Wojny i tam dziecko było owocem miłości... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, Klariett napisał:

 A finalnie wszystko sprowadza się do ejakulacji w pochwie jak największej ilości kobiet. Życie to po prostu prosta gra, wojna genów. 

 

TU się nie zgodzę z tobą jak i z Markiem Kotońskim który powiedział że mężczyzna chcę zapładniać jak największą ilość kobiet, nie patrząc na jakość. Mężczyzni chcą sexu, ale dziecko dla mężczyzny to inwestycja, a dla kobiety to instykt posiadania. Mężczyzni nie potrzebują dzieci(robią je tylko wtedy gdy im się to opłaca), stąd też w dzisiejszych czasach tylko kobieta która odpowiada w 100% wymaganiom mężczyzny zdoła go urobić w dzieciaka, no chyba że to jakiś frajer który nie czytał forum Marka. Poza tym mężczyzna dzisiaj również jest zobowiązany prawnie po zrobieniu dzieci i zawarciu małżeńśtwa, stąd obie strony nie mają za dużo manerów, zarówno samotne matki jak i alimenciarze. 

 

Przecież nie raz na forum były poruszane tematy że kobieta odchodziła od faceta, bo tykał jej zegar biologiczny a facet nie chciał dziecka, i ona wiązała się z mniej przystojnym. Kobieta to maszyna do znaleziania jak najlepszych genów, pieniędzy i pozycji, ale jednocześnie moża ona wybierać tylko z tych facetów którzy o nie zabiegają, bo w przeciwnym wypadku nie utrzyma ich przy sobie i nikt nie będzie chciał na nią płacić. Niestety zasiłki dla samotnych matek rujnują ten obraz i kobiety mogą pozwolić sobie na więcej.

Edited by frgot133

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uważam, że przesadzasz - i to mimo tego, że nie planuję mieć dzieci.

 

Przede wszystkim to jest sporo mężczyzn, który chcą mieć dzieci - a gdy je mają, to czują się z tego powodu szczęśliwi. I raczej nie dlatego, że białorycersko spełnili potrzebę samicy, tylko dlatego,że spędzanie czasu z dzieckiem daje im frajdę. Chcesz im teraz wcisnąć,że oni tego dziecka tak naprawdę wcale nie chcieli, tylko matki/żony wcisnęły im do głowy program zapładnianie? 😂

 

Druga sprawa, stawiasz bardzo duży nacisk na wygląd, a zdaniem wielu bardziej liczą się pieniądze. Oczywiście najlepiej, gdy ma się wygląd i pieniądze. Dowód jest prosty - stare, bogate dziadki, które dorabiają się chętnej małolaty - i ta małolata nawet rodzi im dziecko. Raczej nie dlatego, że "tatuś" wyglądał jak rasowy Chad... 😄

 

Jeśli nie chcesz mieć dzieci - spoko, ja też nie. Ale nie rób z tego proszę jedynej obowiazującej filozofii :) Jak ktoś chce, to niech ma. Jak ktoś nie chce, to lepiej, żeby nie miał. Mój ojciec nie chciał i był przez to gównianym ojcem - po co serwować dziecku gównianego rodzica, który będzie z musu się zajmował, bo tak wypada? Czy ktoś taki przekaże coś wartościowego, czy raczej wychowa kupę kompleksów i zrypanych zachowań, z których trzeba wychodzić latami, często z pomocą terapeuty?

 

9 godzin temu, Klariett napisał:

A finalnie wszystko sprowadza się do ejakulacji w pochwie jak największej ilości kobiet.

 

Z tym też się nie zgodzę, są osoby aseksualne, jak również takie z niskim libido,finalnie takie, które seks traktują tylko w kategorii zabawy. Nie każdy facet marzy o ruchaniu legionów bab. Mi by wystarczyła np. jedna, która za to zrobi wszystko, co lubię. Co mi po legionie, gdy jedna loda nie zrobi, druga w dupę się nie zgodzi, etc.? 😅

 

 

Edited by Januszek852
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

@frgot133, masz dużo racji, jednakże dla zdrowej relacji dzieci powinny być owocem miłości. Jeżeli są chciane i wyczekane przez obie strony. W innym przypadku często dzieją się tragedie, dla tych dzieci również.

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Patrzysz przez okulary twojej rzeczywistości (nieudanego małżeństwa twoich rodziców) gdybyś miał kochających opiekujących się tobą rodziców głosił byś zupełnie co innego. Postrzegasz rzeczywistość po przez swoje doświadczenia i nazywasz to 100% prawdą. To że Tobie się wydaje że wszystko takie jest to nie znaczy że takie jest. Po za cielesnością i kopulacją w celu rozrodczym jest jeszcze duchowość i moralność człowieka, a nie jedynie zwierzący instynkt jak to określiłeś. 

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 godzin temu, frgot133 napisał:

kobieta przy doborze mężczyzny na materiał dla ojca dziecka kieruje się wyłącznie wyglądem(ten składnik jest najważniejszy), kasą, pozycją społeczną

No i co w tym złego jest? Ja też nie spotykam się z otyłymi debilkami z przebiegiem większym niż 20 letni Passat z Niemiec. Byłbym hipokrytą max, gdybym od kobiet powyżej średniej oczekiwał, że będą jarać się niskimi rudzielcami, których ambicje kończą się na pomocniku majstra na budowie, a zamiast realnych znajomych mających 14 latków z którymi rywalizują w CSie. 

11 godzin temu, frgot133 napisał:

Nie znam takiego przypadku żeby kobieta która jest ładna wzieła sobie na ojca dziecka faceta o niższej puli genetycznej niż ona sama. Choć by ten facet miał mega serduszko, majątek, pozycje.

W chuj jest takich przypadków, są laski które jarają się tym, że ich facet ma hajs i pozycję bardziej niż wyglądem - tak samo jak są kolesie którzy bardziej jarają się tym, że laska cytuje z pamięci Moliera i gotuje lepiej niż Makłowicz. Nie wszyscy ludzie mają pierdolca na punkcie seksu i umieją realnie oceniać swoje szanse na rynku matrymonialnym. Ja też bym chciał ruchać laski 10/10 licząc, że będzie z tego wielkie love ale mam mózg i wiem, że 8/10 to jest coś realnego dla mnie - kiedy kobieta ma mózg i jakiś szacunek do siebie to też tak samo podchodzi do sprawy.

11 godzin temu, frgot133 napisał:

Przechodząc do sedna sprawy, dziecko to jest zaspokojanie potrzeby kobiety, bo ona chce mieć gówniaka, NIE WASZEJ !!! 

Pierdolisz tam, w chuj ojców walczy po sądach latami wypierdalając w pieniądze, czas, energię żeby mieć przy sobie dzieci, bo je kochają i nie traktują jako "inwestycję", bo dziecko to nie jest kurwa działka pod Warszawą czy blaszak do wynajęcia. 

12 godzin temu, frgot133 napisał:

Moja matka nie zrobiła mnie z miłości, tylko była zwierzeciem jak pozostałe 99,99999999999% kobiet przy doborze faceta, z tym że jej się nie udało go utrzymać przy sobie, bo nie była wystarczająco atrakcyjna. Przykładem jestem ja sam, mój  ojciec na swoje czasy był badboyem, wysoki 190 cm, przystojny, a to na lata 80 było naprawde czymś, natomiast moja matka niskim kurduplem ze średnią urodą, dała mu się zapłodnić, wszystko się rozpadło, on nie płacił alimentów, odszedł do lepszej.

No i to jest prawdziwy powód Twojego posta - masz żal do swoich rodziców i niezagojone rany, przez które masz zaburzony obraz świata w którym dopisujesz sobie sobie argumenty pod tezę. 

Ludzie niech sobie robią co chcą, wyjebane jajca mam, bo świata nie zbawię - jedyne na co mam wpływ to swoje życie i najbliższych mi ludzi. Ja mam tylko jedną radę: róbcie to co uważacie za słuszne, jeśli pragniecie karierę to ją róbcie, jeśli pragniecie dzieci to je róbcie, życie jest kruche i krótkie pierwsze 30 lat zlatuje jakby to był tydzień, drugie 30 tak samo, dlatego nie ma czasu, żeby szarpać się ze samym sobą. Pozdro bracie i życzę Ci żebyś przepracował rany związane z nieudanym związkiem rodziców, bo takie kwasy tylko zatruwają duszę, utrudniając dążenie do szczęścia.

  • Like 3
  • Thanks 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chcesz komuś wmówić, że jest głupi i zmanipulowany, bo chce mieć dzieci? Dość śmiała teza. Łykaj pół piguły, bo cała Ci szkodzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.