Skocz do zawartości

Co w wyglądzie kobiety odrzuca mężczyzn?


timida

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie najbardziej odrzuca jak kobieta pali papierosy. Nie dość, że się truje gi mnie przy okazji), to jeszcze niszczy jej to niesamowicie cerę, zęby I jeszcze za to płaci.

 

A tak to oprócz tego to najważniejsze, żeby była ładna z twarzy (taka w moim typie)I nie była gruba, oraz miała dobrze poukładane w główce (z tym różnie to bywa...).

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt mocny makijaż mnie odrzuca, długie paznokcie (wiocha jak ja pier... a dużo młodych dziewczyn ma teraz), nadwaga, śmierdzący pot i brzydki oddech z ust. Do tego brzydkie i niezadbane stopy mnie odrzucają. 

 

A najbardziej czego nie cierpię i od razu mnie odrzuca - nieważne jaka kobieta piękna by była - buty typu poniżej. Widzę dziewczynę w takich to od razu przechodzi mi ochota na cokolwiek i odruch wymiotny mam.
pol_pl_WINDSOR-SMITH-POLBUTY-damskie-39-

0000200028460_1___ab.jpg

lukasz-skorzane-czolenka-40-247x247.jpg

  • Like 5
  • Dzięki 1
  • Haha 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie? Generalnie jestem tolerancyjny wyglądowo jako, że również Bradem Pittem nie jestem, ale to co mnie odrzuca to karykaturalny makijaż i zabiegi upiększające, wąs i fryz na grzybka, trwałą czy jak to się tam zwie, chodzi o fryzurę typowej Grażynki po 40stce.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a odrzuciłoby was gdyby kobieta jako cała była zadbana i nie miała tych cech, które opisujecie, ale zamiast z walizką pojechała na taki jeden wyjazd ( na 2 dni) z papierową torbą z sieciówki, która w dodatku sie jej rozdarła z jednej strony? Może dziwne pytanie, ale takie coś ostatnio mi się przytrafiło bo akurat nie mialam przy sobie walizki, a wyjazd wyszedł spontanicznie i było mi strasznie głupio :D Zwłaszcza, że zaoferował swoja pomoc w niesieniu jej i taki elegancki facet niósł mi podarta torbę...

Albo drugi raz miałam majki z kostiumu kąpielowego bo nie myślałam, ze dojdzie do sytuacji intymnej, a doszło...Tego dnia nie byłam na basenie tylko tak wyszło :D 

Odebralibyście taką dziewczynę jako taką co nie dba nie tyle o siebie co o szczegóły? Wszystko to o czym narazie pisaliście niby mnie nie dotyczy bo nie maluje się zabytm mocno, nie mam nadwagi, zaniedbanych rąk, paznokci itd.

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Julia napisał:

Hmm, a odrzuciłoby was gdyby kobieta jako cała była zadbana i nie miała tych cech, które opisujecie, ale zamiast z walizką pojechała na taki jeden wyjazd ( na 2 dni) z papierową torbą z sieciówki, która w dodatku sie jej rozdarła z jednej strony? Może dziwne pytanie, ale takie coś ostatnio mi się przytrafiło bo akurat nie mialam przy sobie walizki, a wyjazd wyszedł spontanicznie i było mi strasznie głupio :D Zwłaszcza, że zaoferował swoja pomoc w niesieniu jej i taki elegancki facet niósł mi podarta torbę...

Albo drugi raz miałam majki z kostiumu kąpielowego bo nie myślałam, ze dojdzie do sytuacji intymnej, a doszło...Tego dnia nie byłam na basenie tylko tak wyszło :D 

Odebralibyście taką dziewczynę jako taką co nie dba nie tyle o siebie co o szczegóły? Wszystko to o czym narazie pisaliście niby mnie nie dotyczy bo nie maluje się zabytm mocno, nie mam nadwagi, zaniedbanych rąk, paznokci itd.

Pytam tutaj konkretnie o cechy wyglądu, a nie zachowanie ;) Nikt jeszcze nie wspomniał o zaniedbanych zębach, słabych włosach, braku depilacji czy też czerwonych krostkach na ciele, a to chyba ma znaczenie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko Te ostatnie buciki są całkiem całkiem, na zgrabnej nóżce wyglądały by ok. Środkowe są śmieszne, stopa się łamię w nich, a pierwsze kojarzą mi się z artystkami, kurna jego mać.

Jeśli jest coś w kobiecie co mnie pociąga, przymykam oczy na ideały wykreowane w mojej zepsutej głowie i robię takie ruchy do przodu do tyłu, gibu gibu gib gib, hehe

A jeśli do związku to już musi spełniać wytyczne.

@Julia Nie jedna panna by tupła nogą jak dziewczynka i powiedziała, że nigdzie nie jedzie, osobiście zdarzyło mi się tak robić, cenię zaradność i wyjebanie, lecę se z torbą z żąbki.
W sytuacji ze strojem kąpielowym, zawsze mogłabyś się wykąpać w moich płynach, hehe, nie zadręczaj się takimi pierdołami.

Ogólnie nie mamy na to wpływu albo się komuś podobamy, albo i nie

Edytowane przez Fortis
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, timida napisał:

Pytam tutaj konkretnie o cechy wyglądu, a nie zachowanie ;) Nikt jeszcze nie wspomniał o zaniedbanych zębach, słabych włosach, braku depilacji czy też czerwonych krostkach na ciele, a to chyba ma znaczenie? ;)

No tak, ale to trochę się jednak wiąże z pytaniem, choć może nie dotyczy wyglądu bezpośrednio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Julia napisał:

Hmm, a odrzuciłoby was gdyby kobieta jako cała była zadbana i nie miała tych cech, które opisujecie, ale zamiast z walizką pojechała na taki jeden wyjazd ( na 2 dni) z papierową torbą z sieciówki, która w dodatku sie jej rozdarła z jednej strony? Może dziwne pytanie, ale takie coś ostatnio mi się przytrafiło bo akurat nie mialam przy sobie walizki, a wyjazd wyszedł spontanicznie i było mi strasznie głupio :D Zwłaszcza, że zaoferował swoja pomoc w niesieniu jej i taki elegancki facet niósł mi podarta torbę...

Albo drugi raz miałam majki z kostiumu kąpielowego bo nie myślałam, ze dojdzie do sytuacji intymnej, a doszło...Tego dnia nie byłam na basenie tylko tak wyszło :D 

Odebralibyście taką dziewczynę jako taką co nie dba nie tyle o siebie co o szczegóły? Wszystko to o czym narazie pisaliście niby mnie nie dotyczy bo nie maluje się zabytm mocno, nie mam nadwagi, zaniedbanych rąk, paznokci itd.

Moze trochę bym śmiechnał ale takie coś nikogo nie przekreśla

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kolejności od najbardziej odrzucającej rzeczy do najmniej:

1. Brzydka twarz
2. Nadwaga (kilka kilo więcej to nie problem, gorzej jak jest tego duzo więcej)

3. Brak cycków i tyłka
4. Zbyt wysoki wzrost
5. Zbyt krótkie włosy.

 

Aczkolwiek u mnie jest tak, że jak laska jest 5/10 z twarzy to mając duże piersi staje się automatycznie 7/10 :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Rozstępy

2) Krótkie włosy (na chłopaka, bądź krótsze niż do ramion)

3) Palenie, chlanie

4) Bluzganie, rynsztokowa mowa

5) Zbyt duży wzrost.

6) Brak piersi

7) Płasko-dupie

8) Zbyt wielka tusza

9) Zniszczona cera (wypryski, syfy itp)

10) Tona makijażu na pyszczydle

11) Kolczyki w nosie, ustach i więcej niż 1-2 w uszach

12) Tatuaże

13) "Skurwiały" styl noszenia się

14) Tłuste, zaniedbane włosy

 

Tyle na początek ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Albo drugi raz miałam majki z kostiumu kąpielowego bo nie myślałam, ze dojdzie do sytuacji intymnej, a doszło...Tego dnia nie byłam na basenie tylko tak wyszło :D

Może chłop pomyślał " tak jej mokro na samą myśl o spotkaniu ze mną, że musi nosić kąpielówki" i się trochę dowartościował tym odkryciem.

 

Mi z kolei nie podobają się wszelkiej maści patusiary. Rzucają kurwami gorzej niż niejeden chłop na budowie, mają pazury dłuższe od dłoni. usta glonojada, wyraz mordy jakby wiecznie coś knuły, tak drą mordę podczas zwykłej rozmowy z psiapsiółką w galerii, jakby do megafonu mówiły.

Ten podgatunek charakteryzuje się różnym wyglądem, ale przejawia podobny zestaw zachowań. Jedne wyglądają jak chłopczyce ( nierzadko jest to zestaw dres albo jeansy i sportowe obuwie, odsłonięte kostki), inne mają wygląd ala Godlewskie albo pozornie normalny wygląd z malującą się na twarzy spierdoliną umysłową.

 

Poza tym nie podobają mi się skrajności- albo zbyt dużo nadprogramowych kilogramów, albo kościsty, anemiczny wygląd. Lubię kobiety szczupłe, ale bez odstających żeber, jak i kobiety z krągłościami, ale bez brzucha, jakby były w 9 miesiącu ciąży z fałdami tłuszczu, w które jakbyś włożył rękę, to znikłaby z pola widzenia.

 

 

 

 

 

Edytowane przez Infernal Dopamine
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.