Skocz do zawartości

Co w wyglądzie kobiety odrzuca mężczyzn?


timida

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Julia napisał:

 Może dziwne pytanie, ale takie coś ostatnio mi się przytrafiło bo akurat nie mialam przy sobie walizki, a wyjazd wyszedł spontanicznie i było mi strasznie głupio :D Zwłaszcza, że zaoferował swoja pomoc w niesieniu jej i taki elegancki facet niósł mi podarta torbę...

 

Haha :D  Ja bym na Twoim miejscu wtedy wzięła to na śmiech i sama z tego żartowała, wyszłoby nawet śmiesznie pod warunkiem, że ma poczucie humoru. Np. powiedziałabym, że mam nadzieję, że nie musi sie za mnie wstydzić, że niesie moją podartą torbę z sieciówki (oczywiście ze śmiechem, można byłoby sobie niezłe jaja z tego robić i żartować np., że teraz musi uważać żeby nie spotkał nikogo  znajomego bo jeszcze pomyślą, że skończył jako bezdomny).

Staraj się bardziej smiać ze swoich błędów, wtedy też bardziej pójdą w niepamięć i jeszcze obrócisz tą sytuację na lepszą bo pokażesz, że masz do siebie dystans. No może kiepsko wyszłoby to np. w razie choćby nieogolonych nóg i powiedzienie wtedy facetowi " no popatrz kochanie, jaki dywan dla ciebie wyhodowałam"- wtedy wyszło by to słabo ;)

A tak na poważnie to może nie jestem facetem, ale mnie osobiście wydaje się to bardziej śmieszne niż miałabym to uznać za jakiś niechlujstwo.

Chyba, że chłop jest przewrażliwiony, ale jeśli nie to raczej masz się czym przejmować.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Tomko napisał:

Zbyt mocny makijaż mnie odrzuca, długie paznokcie (wiocha jak ja pier... a dużo młodych dziewczyn ma teraz), nadwaga, śmierdzący pot i brzydki oddech z ust. Do tego brzydkie i niezadbane stopy mnie odrzucają. 

 

A najbardziej czego nie cierpię i od razu mnie odrzuca - nieważne jaka kobieta piękna by była - buty typu poniżej. Widzę dziewczynę w takich to od razu przechodzi mi ochota na cokolwiek i odruch wymiotny mam.
pol_pl_WINDSOR-SMITH-POLBUTY-damskie-39-

0000200028460_1___ab.jpg

lukasz-skorzane-czolenka-40-247x247.jpg

Rozumiem, ze jesli kobieta nie lubi obcasow i nosi plaskie buty np ze względów zdrowotnych, to ją skreslasz bo ma złe geny ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tomko napisał:

@MalVina To ma jakieś 10tys. rodzajów butów do wyboru. Buty mówią o człowieku bardzo dyżo. Te kojarzą mi się z ą ę jebniętymi karierowiczkami i ofiarami mody. 

Rozumiem. Ja sie na butach nie znam wiec dostrzeglam tylko tyle ze są płaskie ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Tomko napisał:

Zbyt mocny makijaż mnie odrzuca, długie paznokcie (wiocha jak ja pier... a dużo młodych dziewczyn ma teraz), nadwaga, śmierdzący pot i brzydki oddech z ust. Do tego brzydkie i niezadbane stopy mnie odrzucają. 

 

A najbardziej czego nie cierpię i od razu mnie odrzuca - nieważne jaka kobieta piękna by była - buty typu poniżej. Widzę dziewczynę w takich to od razu przechodzi mi ochota na cokolwiek i odruch wymiotny mam.
pol_pl_WINDSOR-SMITH-POLBUTY-damskie-39-

0000200028460_1___ab.jpg

lukasz-skorzane-czolenka-40-247x247.jpg

Te buty to nic, jak bym zobaczył laskę w czymś takim :

neil-armstrong-boots-not-match-footprint

To bym się zastanawiał czy to jest sen czy mistyfikacja ;)

 

Mnie odstraszają:

-wonsy(generalnie brak depilacji)

-zaburzenia psychiczne

-kolczyk w nosie taki jak u krowy

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Prawdziwa" kobieta zaczyna się od 175cm, o wymiarach 906090 i dodałbym jeszcze, że od 10k "na łapę".

Z własnej działalności, nie "u kogoś", z własnym "m", minimum 100m2, bo gdzie zaproszę kumpli?

?

5 godzin temu, Bohun napisał:

wonsy

Nie podświetla Ci na czerwono?

O ile kojarzę to astronauci przed "wyjściem" na księżyc zakładali na buty dodatkowy protektor czy coś, który zostawiał już prawidłowe odbicie na podłożu.

Słyszałem to w polaraxie Chrisa Miekiny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Ważniak napisał:

Mnie obrzydzają i odrzucają kobiety mające mniej niż 175 centymetrów wzrostu. Przy moich koleżankach 180+ wyglądają jak sieroty.

Wiem do czego pijesz ale akurat u kobiet jest odwrotnie.

23 godziny temu, Krugerrand napisał:

Mnie z kolei odrzucają wymiary inne niż 90-60-90. Kobieta o innych wymiarach nie jest kobieca.

Z tym się zgodzę i myślę że wielu tez uznało by grubsza za niekobieca. Widzę że mega was boli i wciąż nawiazujecie do poprzednich tematów :D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Julia napisał:

Hmm, a odrzuciłoby was gdyby kobieta jako cała była zadbana i nie miała tych cech, które opisujecie, ale zamiast z walizką pojechała na taki jeden wyjazd ( na 2 dni) z papierową torbą z sieciówki, która w dodatku sie jej rozdarła z jednej strony? Może dziwne pytanie, ale takie coś ostatnio mi się przytrafiło bo akurat nie mialam przy sobie walizki, a wyjazd wyszedł spontanicznie i było mi strasznie głupio :D Zwłaszcza, że zaoferował swoja pomoc w niesieniu jej i taki elegancki facet niósł mi podarta torbę...

Ja często tak robię bo nie przywiązuję uwagi do rzeczy materialnych. Wiem że niektórzy mogą to negatywnie odbierac ale to nie jest dla mnie ważne. Mój chłopak też raczej nie przywiązuje do takich rzeczy uwagi więc sie dobralismy :).

Moim zdaniem nie powinno sie takimi bzdurami przejmowac 

5 minut temu, m4t napisał:

Ja jestem wysoki i uwielbiam kobiety miedzy 175-180 ?

I masz do tego pełne prawo. Każdy co innego lubi :). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Androgeniczna napisał:

Wiem do czego pijesz ale akurat u kobiet jest odwrotnie.

Gówno tam prawda, jedni lubią małe inni nie, po prostu żeby mieć wysoką kobietę samemu trzeba być mega wysokim. Gdyby wszyscy mężczyźni mieli po 2 metry + to wiele wysokich kobiet miałoby powodzenie. Ja sam preferuję niższe ale to tylko dlatego, że sam mam tylko 175cm, nie ukrywam jednak, że długie, szczupłe nogi wysokich kobiet miażdżą wizualnie te małe babeczki.

 

24 minuty temu, Androgeniczna napisał:

Widzę że mega was boli i wciąż nawiazujecie do poprzednich tematów :D:D:D:D

To, że obca kobieta w internecie pisze co pisze raczej boli tylko tych, którzy mają bardzo niskie poczucie własnej wartości. Twoje wpisy to po prostu czasem takie farmazony, że stały się na tym forum takimi memami, dlatego też ludzie do nich nawiązują i nawiązywać będą jeszcze bardzo długo :) Ja np. dzięki Tobie wiem, że są w życiu tylko 3 pewne rzeczy:

 

- Śmierć.

- Podatki.

- Androgeniczna ma szczęśliwe życie i idealnego faceta.

 

Twoje wpisy to po prostu mem i dzięki temu jesteś często gdzieś na forum wspominana. W sumie win-win, my mamy zabawę, Ty atencję. Widząc na miniaturce, że Androgeniczna dodała odpowiedź już po prostu wiem co w niej się będzie znajdowało :) Jakby na forum był skrypt, który usuwa posty w których są zdania o idealnym życiu, super facecie, własnej firmie i sierotach to pobiłabyś chyba jakiś rekord forów dyskusyjnych mając sumę postów na minusie :)

  • Like 5
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Androgeniczna napisał:

Widzę że mega was boli

Dobrze widzisz, jak z resztą już nie pierwszy i zapewne nie ostatni raz:D Na dodatek masz rację, jak zwykle. Nieustanne ciśnięcie beki z kogoś lub raczej z tego co pisze oraz w jaki sposób to pisze, jest faktycznie mega bólem, a nie zabawą z uśmiechem na twarzy.

Edytowane przez Krugerrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, self-aware napisał:

Gdyby wszyscy mężczyźni mieli po 2 metry + to wiele wysokich kobiet miałoby powodzenie.

Przecież jest wiele związków gdzie wysoki jest z niską.

26 minut temu, Krugerrand napisał:

Dobrze widzisz, jak z resztą już nie pierwszy i zapewne nie ostatni raz:D Na dodatek masz rację, jak zwykle. Nieustanne ciśnięcie beki z kogoś lub raczej z tego co pisze oraz w jaki sposób to pisze, jest faktycznie mega bólem, a nie zabawą z uśmiechem na twarzy.

Jeśli to wzbudza w tobie tyle emocji to aż strach pomyśleć jak wygląda twoje życie realne.

28 minut temu, self-aware napisał:

To, że obca kobieta w internecie pisze co pisze raczej boli tylko tych, którzy mają bardzo niskie poczucie własnej wartości.

Zgadzam się.

30 minut temu, self-aware napisał:

- Androgeniczna ma szczęśliwe życie i idealnego faceta.

Wiesz mnie dziwi że tyle osob na to reagowało oburzeniem. Ok czesto o tym pisałam ale tylko dlatego że ciągle ktoś mi zarzucał - pewnie cie facet utrzymuje, pewnie dawno nie miałas bolca, pewnie nikt cie nie chce. Śmieszne bylo to że mimo iż tyle razy to było napisane na forum to ludzie i tak zarzucali mi że firmy nie umiem prowadzic ze nie zarabiam że chłopak jest nieidealny itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mnie odrzuca w wyglądzie kobiety? 

-Chigiena a w zasadzie jej brak, smród potu przesadny, wiadomo, że czasem coś może być delikatnie czuć, np latem gdzie jest mega gorąco. Brak higieny okolic intymnych. 

-Palenie fajek

-Przesadzony makijaż że aż oczy bolą. 

-Tłuste włosy 

-Wąsy i brak depilacji. Jak kilkudniowe włoski to przecież nie tragedia. Byle buszu nie było. 

-Dziewczyny z grubo przesadzoną wagą zarówno w jedną jak i drugą stronę. Idealne proporcje dla mnie nie istnieją, lubię gdy kobieta ma kilka kilogramów nad program. Wtedy i tyłek, nogi i cała reszta jest pełniejsza co lubię. 

-Z racji wzrostu 185 cm najlepiej jak dziewczyna ma 168-175 cm. Poniżej i powyżej masakra. A wyższa ode mnie budzi strach, czuję się jak krasnal. A z kolei kurdupel ma mi pod pachę wejść? 

-Kolczyki w innych miejscach niż uszy. 

-Modowy dziwny ubiór. Kobieta ma być ubrana sensownie a nie jak klaun w cyrku. 

-Za długie paznokcie. Powinny mieć odpowiednią długość. Nie muszą być pomalowane ale kolor paznokci zwraca moją uwagę. 

-Chlanie. 

Co do tej papierowej torby, to totalna bzdura. Rozdarło się i tyle. A jeśli chodzi o strój kąpielowy, to jeśli bym nie miał zastrzeżeń do higieny to nie zwrócił bym na to nawet uwagi @Julia, czy to strój kąpielowy czy nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Androgeniczna napisał:

Jeśli to wzbudza w tobie tyle emocji to aż strach pomyśleć jak wygląda twoje życie realne.

Znowu nie zrozumiałaś, znowu nie zatrybiło. Jakoś mnie to nie dziwi.

Sarkazm, ironia...

 

Napiszę jaśniej, może dotrze: to zwierzę przy tobie jest jak Stephen Hawking wobec zwykłego Janusza (przy całym szacunku dla tegoż Janusza):

 

Image result for kura

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, sekacz19 napisał:

-Z racji wzrostu 185 cm najlepiej jak dziewczyna ma 168-175 cm. Poniżej i powyżej masakra. A wyższa ode mnie budzi strach, czuję się jak krasnal. A z kolei kurdupel ma mi pod pachę wejść? 

Do Ciebie @sekacz19 nic nie mam i uważam że masz rację.

Teraz na forum będą znowu podwójne standardy. Bo kiedy ja napisałam że niski facet dla mnie to sierota ludzie sie burzyli a o to że niska to kurdupel pewnie nikt nie bedzie miał ale...

Tak samo że wyższa budzi strach.

@Helena K., @Krugerrand, @tomekbat itp

3 minuty temu, Krugerrand napisał:

Znowu nie zrozumiałaś, znowu nie zatrybiło. Jakoś mnie to nie dziwi.

Sarkazm, ironia...

Chyba ty nie zrozumiałeś. Przecież śmiech i beka z czegoś to emocja. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tempy wyraz twarzy (nieoczytanie, brak zaradności, brak kontroli, brak racjonalności, prymitywność, wieśniactwo ...)

2. Nieforemna figura (absolutny brak wysiłku fizycznego, lenistwo, niedbalstwo o zdrowie)

3. Bezguście jeśli chodzi o ubieranie się (beznadziejne połączenia i niestosowne stroje np. gruba+legginsy)

4. Szara, zmęczona skóra ( .. jak za długo pali, imprezowy styl życia )

5. Włosy ufarbowane na tęczowe ( ..lewackie :)  ) kolory (niebieski, żółty ...)

6. Zbyt duża ingerencja w wygląd twarzy ( tyle szpachli, że matko bosko ... , kolczyki gdzie indziej niż uszach)

7. Tatuaże .. (po ostatniej lekturze któregoś tu wątku, to dla mnie mocna czerwona flaga, brak kontroli nad impulsami )

8. Jak jest nie wydepilowana (albo pod pachami, albo na dole, po prostu się boje wtedy :))
 

W sumie najwięcej rzeczy to mnie odrzuca w charakterze, chociaż jak sobie przeczytałem co mnie odrzuca, to wychodzi na to,

że większość cech na które zwracam uwagę, to pewnego rodzaju "markery" na cechy charakteru ...

No ale czy nie jest tak, że im kobieta starsza, tym bardziej charakter ma wpływ na wygląd ?

Edytowane przez StatusQuo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Androgeniczna napisał:

Bo kiedy ja napisałam że niski facet dla mnie to sierota ludzie sie burzyli a o to że niska to kurdupel pewnie nikt nie bedzie miał ale...

Nie widzisz roznicy miedzy sierotą a kurduplem? Ktos niski wie ze jest kurduplem. I to zaden przytyk.

Ale to nie znaczy ze jest sierotą, niemęski itd. Bo to już są obrażające epitety. 

Ktos powie cos na luzie, a ty to zrownujesz ze swoimi nacechowanymi pogardą wypowiedziami. 

Czytaj czasem sama siebie, bo nawet nie widzisz ile jadu w sobie nosisz. 

25 minut temu, StatusQuo napisał:

Tempy wyraz twarzy (nieoczytanie,

Tak to tu zostawie, bo jednak zeby komuś cos wytykac to samemu trzeba dbać. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, MalVina napisał:

Nie widzisz roznicy miedzy sierotą a kurduplem? Ktos niski wie ze jest kurduplem. I to zaden przytyk.

Nie widzę. Oba mają wydźwięk negatywny. 

 

15 minut temu, MalVina napisał:

Czytaj czasem sama siebie, bo nawet nie widzisz ile jadu w sobie nosisz. 

Nazywam rzeczy po imieniu. Nie jestem negatywną osobą. Tylko nie zachowuje dyplomacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Androgeniczna napisał:

Przecież śmiech i beka z czegoś to emocja. 

Emocje mają to do siebie, że pojawiają się nagle. W tym przypadku jest zupełnie odwrotnie, gdyż już chyba każdy/każda z nas wie czego się spodziewać po twoich postach. Jest to jedna wielka beka, która poza uśmieszkiem pod nosem, spadnięciem z krzesła podczas czytania tych wypocin, może wywołać jeszcze tylko politowanie i stukanie się palcem po czole. Jednyną kwestią dyskusyjną jest tylko temat jaki ta beka będzie obejmować. Cała reszta jest przewidywalna aż nadto.

 

Tak więc co to piszesz, w kategoriach emocji, wywołać może jedynie pozytywne emocje jak radość, a każdy u kogo taki stan został wywołany ma automatyczną tendencję do jego podtrzymywania.

 

51 minut temu, Androgeniczna napisał:

Nie jestem negatywną osobą

Jest to tylko Twoja opinia, co przy postach połączonych z percepcją rzeczywistości na poziomie jak najbardziej negatywnym wywołuje na moim przykładzie politowanie połączone ze stukaniem się po głowie.

Jest to opinia anonimowego gościa z forum internetowego, która nie powinna cię zbytnio obchodzić, gdyż mnie nie znasz.

 

 

Edytowane przez Krugerrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Krugerrand napisał:

Tak więc co to piszesz, w kategoriach emocji, wywołać może jedynie pozytywne emocje jak radość, a każdy u kogo taki stan został wywołany ma automatyczną tendencję do jego podtrzymywania.

Dokładnie dlatego jeśli posty na forum wzbudzają w tobie tyle emocji to jestem ciekawa jakie masz życie realne. Zobacz że ja nie emocjonuję się tym forum i postami które piszecie. Nie jest to ważna część mojego życia. Skoro w tobie potrafi wzbudzic tyle emocji tz ze realnie masz ubogie zycie emocjonalne. To nic złego ale dziwne jest to żeby az tak sie angażowac w forum. Nie masz zycia realnego? Gdybym ja miała sie czepiac i robic beke z kogos tu na tysiąc stron to dużo bardziej wole spedzic czas z realnymi znajomymi bo oni mnie bardziej rozweselaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AndrogenicznaZadawałaś mi to pytanie ledwie niedawno przy okazji innego tematu. Odpowiedziałem i przez te kilka dni niewiele się zmieniło, a twoja ocena mojej osoby jest zupełnie nietrafiona i mam jakieś nieodparte wrażenie, że próbujesz przerzucić swoje własne niedociągnięcia na kogoś innego w ramach mechanizmu projekcji. Nie czytasz tego co do ciebie piszą, czy kompletnie tego nie rozumiesz?

 

Edytowane przez Krugerrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.