Skocz do zawartości

Co w wyglądzie mężczyzny odrzuca kobietę


Vortex of Destruction

Rekomendowane odpowiedzi

1. Brzydki zapach. Zwłaszcza starego potu. Moj ex np potrafil umyc pachy po wysiłku i zalozyc z powrotem te sama przepocona koszulke. Kilka razy. Koszmarek

2. Zaniedbanie i duża otyłość. 

3. Ja osobiscie nie cierpie wąsow i brody. Dla mnie są niemęskie i niehigieniczne. 

4. Różnego rodzaju wypryski na skórze. Ci sie łączy z pkt 2.

5. Brak higieny. 

6. I w drugą strone - przesadna, prawie że kobieca dbałość o wygląd. Jak ktoś wygląda jak Ken.. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie odrzuca brak higieny (np jak facet nie myje stóp miedzy palcami bo w ogóle nie wiedział że to sie robi), niski wzrost, bardzo chuda sylwetka, brzydka twarz.

17 godzin temu, MalVina napisał:

3. Ja osobiscie nie cierpie wąsow i brody. Dla mnie są niemęskie

Ok, dla Ciebie to może być niemęskie ale niski wzrost już niemęski nie moze byc?

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Androgeniczna napisał:

Ok, dla Ciebie to może być niemęskie ale niski wzrost już niemęski nie moze byc?

A napisalam, ze "ci co mają wąsy czy brodę to sieroty nie faceci"? Napisalam ze DLA MNIE jest to niemeskie. Co nie oznacza ze taka osoba jest niemeska. Przeniesienie uprawiasz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Brat Jan napisał:

Jak to nie idziesz z modą?

A co z zarostem u dołu?

Nie interesuje mnie moda akurat. Nie lubie takich dodatkow na twarzy. 

Na dole nie ma potrzeby wariowac. Choc mysle, ze lepiej jak szczota jest przystrzyżona i kobieta nie musi z pomiedzy zębów wyciągać wlosow po zabawie ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, MalVina napisał:

Ja osobiscie nie cierpie wąsow i brody.

 Z brodziskiem/wąsiskiem jest jak z kocurem u dziewuchy, jeden lubi inny nie - ja np. mogę przedzierać się przez dżungle jak Indiana Jones w poszukiwaniu groty szczęścia, albo wręcz przeciwnie niczym Lawrence z Arabii kroczyć krainą bez 1 źdźbła trawy, byleby w fajnym towarzystwie :) 

1 minutę temu, MalVina napisał:

Choc mysle, ze lepiej jak szczota jest przystrzyżona i kobieta nie musi z pomiedzy zębów wyciągać wlosow po zabawie ?

Nic tylko siurdaka rano i wieczorem pastą do zębów smarować wtedy mamy przyjemne z pożytecznym! :D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat lubię brody i dłuższe zarosty u facetów, ale, to co mnie ewidentnie odrzuca, a nie jest czymś tak oczywistym jak brak uzębienia, czy niedbanie o higienę (bo to jest tak oczywiste, że nie będe o tym wspominać) to:

-nieświeży oddech,

- zaniedbana cera, pryszcze,

- zupełny brak zarostu u młodych mężczyzn, wtedy czuje sie jakbym się spotykała bardziej  z chłopcem, choć wiem, że niby to od nich nie zależy,

- zbyt chuda sylwetka- zbyt gruba oczywiście też, ale z dwojga złego lepszy dla mnie jest lekki brzuszek ( do zniesienia) niż bardzo chudy facet,

- bardzo krzywe zęby,

- obgryzione paznokcie,

-bardzo bujne owłosienie na ciele lub totalny jego brak,

- aż przesadna dbałość o siebie typu nakładanie fluidu dla mężczyzn, czy bycie baaardzo wymuskanym,

- mało męski styl ubioru typu odsłoniete kostki, spodnie rurki, różowe opinające koszule itd.

- kolczyki, tatuaże itd. też mi się generalnie nie podobają.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Funeral napisał:
20 minut temu, Funeral napisał:

 

Nie no ja zawsze elegancko! :D

 

 

Może niekoniecznie takie jak na zdjęciu ;) ale nie ukrywam,  że faceci  elegancko ubrani np. w garniturze, albo modnej marynarce na odpowiednią okazję mnie kręcą...

Nie musi być zawsze elegancko, ale taki styl jak opisałam nie podoba mi się i tyle. Już lepsze dresy, albo zwykła bluza i spodnie na co dzień, albo ewentualnie jakaś codzienna koszula, czy t-shirt.   Dla mnie ważne jest żeby facet wyglądał po prostu męsko, obojetnie czy jest ubrany na okazję w garnitur czy idzie pobiegać w dresie. Choć mam koleżanki, którym podoba sie też taki styl, jaki opisałam, że mnie nie, więc kwestia gustu.

Tak samo kobieta może wyglądać kobieco czy ubiera się w wieczorową sukienkę, czy ubiera się na sportowo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MalVina napisał:

Przystojniacha. Pod warunkiem ze zdejmiesz te kamizele i zgolisz dziewiczego wąsika ?

pan-jarek-01-1620x1080.jpg

 

To co... może wyskoczymy na jakiegoś SZAŁYKA? :D 

 

2 minuty temu, Natii napisał:

Nie musi być zawsze elegancko, ale taki styl jak opisałam nie podoba mi się i tyle. Już lepsze dresy, albo zwykła bluza i spodnie na co dzień. Choć raczej facetom go nie narzucam, po prostu jak nie jest w moim typie to się nie umawiam i tyle ;) 

Ano miałem kiedyś taki przypadek, w planach restauracja gdzie gwiazdki Michelin się zgadzają, ja odjebany jak szczur na otwarcie kanalizacji a laska elegancko w dresiku Pumka "to co mordo może jakiegoś kebsa wciągniemy?" grzecznie odpowiedziała niewiasta plując pestkami na chodnik - oj te spojrzenia ludzi dookoła, coś bezcennego! Polecam randki z internetu fanom mocnych wrażeń! ?

Teraz, Helena K. napisał:

Ja tu widzę wybitnego matematyka.

Biere ?

Dziś promocja, piąteczek będę po spożyciu alkoholu musisz tylko mnie doholować do taksówki o 1:30, a będę Twój niczym skradziony wór ziemniaków typu IRGA :) 

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Funeral napisał:

Ano miałem kiedyś taki przypadek, w planach restauracja gdzie gwiazdki Michelin się zgadzają, ja odjebany jak szczur na otwarcie kanalizacji a laska elegancko w dresiku Pumka "to co mordo może jakiegoś kebsa wciągniemy?" grzecznie odpowiedziała niewiasta plując pestkami na chodnik - oj te spojrzenia ludzi dookoła, coś bezcennego! Polecam randki z internetu fanom mocnych wrażeń! ?

No to musiało być mocne :D

Ale wg mnie im bardziej facet strojem podreśla swoją męskość np. przez garnitur, czy marynarkę odpowiednio podkreślającą choćby szerokie ramiona,  a kobieta  swoją kobiecość, czy dziewczęcość  np. przez spódnice, sukienki, długie włosy, tym są bardziej atrakcyjni. Jakoś osobiście nie trafia do mnie dziwna moda na noszenie męsko wyglądających ciuchów przez kobiety i mało męskich ubrań przez facetów, choć takich w dzisiejszych sklepach nie brakuje. 

Co jak co, ale kiedyś moda jednak była normalniejsza np.  ze 30 lat temu i wcześniej. Teraz wszystko idzie w kierunku mody uniseks.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Polecam randki z internetu fanom mocnych wrażeń! ?

Mnie się zdarzyła sytuacja (dawno temu i nieprawda :P) że dziewczyna zapoznana na pewnym portalu miała NIEAKTUALNE zdjęcia, tzn. okazało się że "troszkę" wagi jej przybyło :P  w dodatku jak wypisywała że jest leniem i jej się nigdzie z domu nie chce ruszać to łatwo te dwa fakty można było połączyć...

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Natii napisał:

A tak na serio to wg mnie im bardziej facet strojem podreśla swoją męskość np. przez garnitur, a kobieta kobiecość np. przez spódnice, sukienki, długie włosy, tym są bardziej atrakcyjni. Jakoś osobiście nie trafia do mnie dziwna moda na noszenie męsko wyglądających ciuchów przez kobiety i mało męskich ubrań przez facetów, choć takich w sklepach nie brakuje. 

Ja jestem takim starym trutniem, że pamiętam czasy kiedy modne były "wory", bo się chłopaki lansowali na czarne 50 groszówki z USA. Później była moda na hipsterów, popylali typki przebrani za meneli w kapeluszach waciakach spodniach w kant i adidasach. Przyszła też moda na metroseksualnych typków w spodniach ciaśniejszych niż prezerwatywa super slim, z ulizanymi grzywami i toną fluidu na mordzie. To ludziom odwaliło w drugą stronę, "drwaloidealni" odwalali małpie harce kupując 40 toników, lakierów, wosków i innych gówien do brody sięgającej pasa do tego koszule w kratę i mamy macho wymuskanego bardziej niż Panna młoda przed weselem... Jedno pozostaje niezmienne, elegancja i schludny styl - garniak!!! :D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.