Skocz do zawartości

Co w wyglądzie mężczyzny odrzuca kobietę


Vortex of Destruction

Rekomendowane odpowiedzi

- Brudne i obgryzione paznokcie, 

- Pogniecione i brudne ciuchy, bo paniczowi się nie chciało wyprasować ani wyprać 

- Nadwaga, lubię facetow masywnych, ale nie ze sterczącym bębnem, ile taki w seksie wytrzyma  

- Zakola i łysina, niby to kwestia genów itd ale okropnie to wyglada szczególnie u młodych 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-nadmierne owłosienie na ciele i niewydepilowane miejsca intymne:unsure:

-zaniedbane paznokcie

-nie lubię niskich mężczyzn (mojego wzrostu)

-niechlujny ubiór lub przesada w drugą stronę - wymuskani faceci

-wąsy

-cycki :D

-otyłość

-"brzuch piwny"

-kolczyki

-mocny trądzik 

-nieprzyjemny zapach z ust

-nadmierna potliwość (spotkałam się z czymś takim niestety, aż mnie zemdliło i nie chodziło o zapach...:()

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja nie będę oryginalna- odrzucają mnie:

zaniedbane zęby

trądzik

brzydki zapach

otyłość, brzuch nieadekwatny do reszty ciała

brudne paznokcie

Nie lubię:

przerzedzających się włosów, zakoli, rzadkich włosów, piskliwego głosu, zbyt wychudzonej jaki nadmiernie napakowanej sylwetki (ma się wrażenie, że wystarczy ukłuć mięsień igłą a osoba uniesie się w górę jak balonik:D), zapuchniętych oczu.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Still napisał:

Mam w dupie co kobiety lubią, czego nie w wyglądzie facetów. Mam brodę, ubieram się pod siebie, nie pod wymagania księżniczek.

I żyje się lepiej ;)

Pod tym względem to i nie ma co słuchać :D Ile razy słyszałem od kobity, że zarost be, a potem wzdychanie do drwali, hehe :D 

Nie ma co zwracać uwagę na takie pierdolenie, bo to tylko i wyłącznie pierdolenie. Trzeba dodać jedną rzecz, istotną, która w naszym temacie odnośnie kobit też nie padła. Są rzeczy, które nam się w płci przeciwnej nie podobają, np. nie wiem, farbowane kudły u bab czy zarost u faceta, czasem jednak zdarza się, że facet trafi na taką właśnie laskę, która z jakichś innych powodów, mimo farbowanego łba, wpadnie mu w oko. I to samo z babami niecierpiącymi zarostu. Tu niby "fe", "sre" itp. a trafi na drwala, na widok którego będzie się robić mokra.

 

Edytowane przez lxdead
  • Like 4
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, lxdead napisał:

Pod tym względem to i nie ma co słuchać :D Ile razy słyszałem od kobity, że zarost be, a potem wzdychanie drwali, hehe :D 

 

Zarost akurat jest spoko ;) Im bardziej męski styl, tym generalnie lepiej wg mnie.

Tzn. ok, facet powinien być też w miarę zadbany, ale generanie do mnie nie trafia taki styl jak wstawiłam powyżej, a niestety taki ostatnio jest dosc modny. Tylko, że moda nie zawsze jest atrakcyjna i u facetów i u kobiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, deomi napisał:

Panowie są w szoku

Taaa i to w wielkim:lol: 

 

3 minuty temu, deomi napisał:

kobiety też mają wymagania co do wyglądu. 

Wiadomo, że facet patrzy na twarz kobiety/dupę/cycki i to mu starcza. Kolejnym etapem jest czy to, czy potrafi kobieta dodawać 2+2= 4 i czy wie co jest stolicą Polski.

 

Kobiety schemat. ----> Gęba faceta/wzrost/ubranie/pewność siebie i czy dobrze nawija makaron na uszy-----> Następnie jego zasoby.

2 godziny temu, MalVina napisał:

A ja kocham kościstych

Spotkajmy się ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-nadwaga lub same kości

-zbyt duże mięśnie (wyglądają karykaturalnie)

-wzorst niższy niż 170

-zakola, łysina

- odrzucają mnie wąsy ale do zarostu mam słabość, tylko odpowiednio zadbanego

-zbyt duże lub zbyt dopasowane spodnie

-zbyt piskliwy głos

-makijaż i za mało męski styl ubierania

Pomijam higienę, bo to sprawa oczywista.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Natii napisał:

 

Niektórzy jeszcze ujdą z nich np. 3 i 5 z kolei, ale generalnie o coś takiego mi chodziło.  Choć niektórym moim koleżankom nawet takie coś się podoba, ale akurat nie mnie ;)

Uliczna moda z Mediolanu

 

 

Uliczna moda z Mediolanu

Uliczna moda z Mediolanu

Jakbym się tak ubrał, to na osiedlu byłby wpierdol.

Cytat

Dziś promocja, piąteczek będę po spożyciu alkoholu musisz tylko mnie doholować do taksówki o 1:30, a będę Twój niczym skradziony wór ziemniaków typu IRGA

Tylko żebyś zachowywał się przyzwoicie w tej taksówce i przypadkiem nie wybił szyby typu szkło.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Ki2 napisał:

Nie podobają mi się:

- przesadna muskulatura
- androgyniczny typ urody
- zbyt duże usta
- krótkie palce u rąk
- otyłość
- noszenie zegarków większych od pięści
- styl tzw. sportowa elegancja
- odkryte kostki + skarpetki stopki

 :rolleyes:

34 minuty temu, _oliv2407 napisał:

-nadwaga lub same kości

-zbyt duże mięśnie (wyglądają karykaturalnie)

-wzorst niższy niż 170

-zakola, łysina

- odrzucają mnie wąsy ale do zarostu mam słabość, tylko odpowiednio zadbanego

-zbyt duże lub zbyt dopasowane spodnie

-zbyt piskliwy głos

-makijaż i za mało męski styl ubierania

Pomijam higienę, bo to sprawa oczywista.

A niech to... Rano 170 a wieczorem 168, bo według nauki człowiek -2cm pod koniec dnia :/ 

 

Edytowane przez bernevek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Helena K. napisał:

Mów gdzie, sama zapłacę za ubera ??

Oj jak kobieta płaci za faceta to jest jego matka, albo jego nerki są do wycięcia - wyjdę z optymistycznym nastawieniem, mamo będę jutro o 13, zrób opiekane ziemniaczki tak jak lubię, kocham Cię! :D 

2 godziny temu, ewelina napisał:

Nie lubię:

przerzedzających się włosów, zakoli, rzadkich włosów,

z23112991Q,Mulletfest-2018.jpg

 

Hej spadłaś z nieba czy zawsze wyglądasz na lekko poturbowaną? Może zatańczymy? :D 

2 godziny temu, Lana07 napisał:

Nadwaga, lubię facetow masywnych, ale nie ze sterczącym bębnem, ile taki w seksie wytrzyma  

Pozory mogą mylić! 

denise_ron.jpg

  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam nie kręcą facety wyglądu i sposobu bycia na przykładzie p.Michała Szpaka.

Laski, przeginacie.

Jakby Mojemu się chciało częściej ruchnac po robocie, to naprawdę byłoby dla mnie miło. Mój czasem w pracy musi upieprzyc się smarem, czy się spoci. Ja tam lubię taki męski smrodek. ??

Nie lubię tego, gdy facet dosłownie goli się od stóp do głów. Dosłownie!

Flochaty torsik, nogi, pachy, rece, a nawet dupka - to jest to!

A reszta mnie tito.

  • Like 2
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.