Skocz do zawartości

Co w wyglądzie mężczyzny odrzuca kobietę


Vortex of Destruction

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę @tomekbat, że zagadnienie nie odnosi się do tego co jest dla danej kobiety osiągalne, a co jej się podoba/nie podoba

, a to są osobne pojęcia. 

Pytanie było ogólne, hipotetyczne. Wiec i takie odpowiedzi. 

Jak ktos chce tworzyc związek to nie trzyma sie sztywno listy idealnego typu. 

 

A mi sie wydaje, ze zadnych wygorowanych wymagan tu nie ma, tylko podstawy higeniczne ?

17 minut temu, bernevek napisał:
59 minut temu, MalVina napisał:

 

 

Ile wzrostu miała koleżanka

Z 1,80 m

Tak na oko, i moim zdaniem byla bardzo zgrabna. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, tomekbat said:

Sęk w tym że mi nie chodzi o to że takie wymagania są złe, tylko... no nie wiem, może "nieżyciowe", "naiwne" to odpowiednie słowo?

No moga byc niezyciowe ale zycie samo w sobie wiele weryfikuje. Panowie tez maja checklisty, co to jest dla nich kobieta 10/10 a czy zawsze udaje sie taka zlapac? Nie. Po prostu poznajesz kogos i podoba ci sie pomimo wszystkich prawdziwych i wymyslonych brakow w wygladzie.

 

13 minutes ago, tomekbat said:

Co proszę? :o

 

 

Niedawno lecialam w delegacje z kolegaami z roboty, troche daleko wiec jeden przycial komara w samolocie i jakos mu glowa opadla na moje ramie. On sie obudzil a ja ze zdzwieniem odkrylam, ze mam ramie uwalone podkladem. Szok, szok, szok. Caly czas myslalam, ze koles ma idealna cere i mu zazdroscilam. Nie wiedzialam, ze teraz faceci nosza makijaz do roboty. 

 

Niektorzy panowie przescigaja w makijazu panie. 

 

13 minutes ago, tomekbat said:

Najgorsze buractwo to korzystanie aktywnie z telefonu podczas rozmowy. Dla mnie ktoś taki od razu skreślony, kobieta jak i znajomy kumpel.

O wlasnie, dla mnie to od razu duzy minus. Rowniez jak kogos odwiedzam i caly czas gra tv. A jeszcze chyba gorsze jest jak kos wpada w odwiedziny i mowi "wez odpal tv". Nie mam tv w domu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, intestine_baalism napisał:

Niektorzy panowie przescigaja w makijazu panie. 

Gostek z tego filmiku jest "cieplejszy" niż grzejnik w Grudniu :D 

40 minut temu, intestine_baalism napisał:

przycial komara w samolocie i jakos mu glowa opadla na moje ramie. On sie obudzil a ja ze zdzwieniem odkrylam, ze mam ramie uwalone podkladem. Szok, szok, szok. Caly czas myslalam, ze koles ma idealna cere i mu zazdroscilam. Nie wiedzialam, ze teraz faceci nosza makijaz do roboty. 

Ja jestem człowiekiem starej daty. Kiedy ludzie odpierdalają tego typu cyrki: "męski make up", "męskie rurki", "męskie kurwa stringi" itp. to czuję się jak bohater jakiegoś filmu w klimacie antyutopii, gdzie bogatemu społeczeństwu z nadmiaru czasu i pieniędzy zaczyna odpierdalać na łeb... 

Jeszcze trochę i trzeba będzie się ratować ucieczką na Podlasie, albo i do Rosji, bo na Zachodzie to troszkę już ludziom się priorytety POPIERDOLIŁY.

Edytowane przez Funeral
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod jakim każdym postem? Znalazłem odpowiedź w temacie o Incelach której nie widziałem i odpisałem Ci teraz, odpisałem Ci też tam gdzie mnie lżyłeś, a tutaj już z czystego przypadku, bo rozbawił mnie komentarz o Rosji. Gdyby ktoś inny to napisał, też bym skomentował. O cie kurwa, dorobiłem się swojego własnego biedahejtera paranoika :) Może pora na lekarza specjalistę, skoro masz urojenia że ktoś Cie śledzi? Gość wypowiada się w tych samych tematach co ja, i doszukuje się utajonego sensu w tym że mu odpowiadam. Witki opadają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Helena K. napisał:

Musisz śmiesznie wyglądać przy kolegach, taki karzełek xd 

 

Wygladam przy kolegach przede wszystkim kobieco. Sami tez takie dziewczyny wybieraja wiec sie nie wyrozniam

4 godziny temu, Helena K. napisał:

androgeniczność nie sprzyja

Nie mam androgenicznych cech. To tylko nick.

3 godziny temu, bernevek napisał:

Krzykliwy maluszku :P

Tu cie zaskocze. Maluszek jestem ale krzykliwa nie :-). Praktycznie nigdy sie nie denerwuje. Wole cos olac niz krzyczec jesli chodzi o zycie prywatne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Funeral napisał:

męski make up", "męskie rurki", "męskie kurwa stringi" itp. to czuję się jak bohater jakiegoś filmu w klimacie antyutopii, 

Biedroniowate pewnie mają już męskie wibratory ?

 

A propo wzrostu. Dziś byłem w pewnym urzędzie u mnie w mieście i mijałem bardzo młodą dziewczynę (pracowała tam) o wzroście powyżej 180cm. Sam mam 181cm (yeah, @Androgeniczna mnie nie wyzwie od niemęskiego przykurcza) i musiałem lekko unieść wzrok. Było w niej coś dziwnego, na pewno wzrost i długość nóg był ekstraordynarny, ale też sposób poruszania. Z twarzy była dość ładna, jednak ten gigantyzm też mnie pociągał, może nawet bardziej. 

Co do kompleksów, to mam koleżankę, która ma 175cm i w młodości miała straszne schizy odnośnie znalezienia chłopaka. W wysokich butach była za wysoka dla większości chłopaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tomekbat napisał:

Sęk w tym że mi nie chodzi o to że takie wymagania są złe, tylko... no nie wiem, może "nieżyciowe", "naiwne" to odpowiednie słowo?

Tez mi tak wmawiali. Ja jednak ciagle szukalam idealu i takiego znalazlam. Nie mozna miec wymagam z kosmosu ale trzeba miec realny ideal ktorego sie szuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MalVina napisał:

Z 1,80 m

Tak na oko, i moim zdaniem byla bardzo zgrabna. 

No to jak na kobietę fakt, wysoka. Ale myślałem, że ma ze 190... 

Godzinę temu, Androgeniczna napisał:

Wygladam przy kolegach przede wszystkim kobieco.

Powiedzieli ci to czy tak o sobie myślisz? Weź też poprawkę na nawijających na uszy, miłych kolesi prawiących komplementy.

Cytat

Tu cie zaskocze. Maluszek jestem ale krzykliwa nie :-). Praktycznie nigdy sie nie denerwuje. Wole cos olac niz krzyczec jesli chodzi o zycie prywatne

OK połącz inne cechy osobowości, którą często ma osoba krzykliwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Helena K. napisał:

Bez nich już nie?

Również

13 godzin temu, Helena K. napisał:

A skąd ten pomysł na taki nick?

Konto zakładałam już dawno. Nick jest bez znaczenia. Wpisałam zwykłe słowo. Nie wiem czy wtedy nie czytałam jakiegoś artykułu o androginiczności i stąd tak wpisałam. Jednak na pewno nie pokrywa sie to z moim wygladem :)

13 godzin temu, bernevek napisał:

Powiedzieli ci to czy tak o sobie myślisz?

Powiedzieli. Poza tym wiem jak wyglądam :). Nie jestem chłopczycą jesli chodzi o wygląd. Jestem szczuła, powabna, mam podkreślone kszałty, długie gęste blond wlosy, jasna karnacje. No ciężko byłoby powiedzieć że jestem męska :)

13 godzin temu, tomekbat napisał:

widzisz przecież, że to znajomi ją definiują, a nie Ona sama siebie. 

Wcale nie. To że przy kolegach wyglądam kobieco napisałam bo Helena napisała że muszę przy nich smiesznie wygladac. 

11 godzin temu, Posejdon napisał:

Gorzej jakby wyglądała męsko, androgenicznie.

Haha nie, tak nie wygladam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Androgeniczna napisał:

 

Powiedzieli. Poza tym wiem jak wyglądam :). Nie jestem chłopczycą jesli chodzi o wygląd. Jestem szczuła, powabna, mam podkreślone kszałty, długie gęste blond wlosy, jasna karnacje. No ciężko byłoby powiedzieć że jestem męska :)

 

Mogli to zrobić z uprzejmości. Mało, który facet leci komplementami do panny, która ma faceta. 

Sporo dziewczyn jest "szczupłych, powabnych o kobiecych kształtach".  Z tego co piszesz, to urodę masz typowo słowiańską. Dla mnie to nic nadzwyczajnego. Opis zdrowej dziewczyny, ze zdrowym układem hormonalnym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bernevek napisał:

Mogli to zrobić z uprzejmości. Mało, który facet leci komplementami do panny, która ma faceta.

Znam się z nimi od dziecka. To moim przyjaciele. Komplementujemy się zawsze bo mamy relacje jak brat z siostrą.

1 minutę temu, bernevek napisał:

Dla mnie to nic nadzwyczajnego

Przecież nie jestem nadzwyczajna. Nigdzie tak nie napisałam. Napisałam tylko że kobieca bo na pewno nie jestem męska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Androgeniczna napisał:

Znam się z nimi od dziecka. To moim przyjaciele. Komplementujemy się zawsze bo mamy relacje jak brat z siostrą.

No właśnie. Nic takie komplementy nie znaczą. Uważam, że nawet odwrócenie się faceta za laską nic nie znaczy, bo jego uwagę mogło przykuć wiele innych rzeczy.

Natomiast to co ma znaczenie to "błysk" w oku. Jakieś nerwowe zachowanie. To jest znak, że się podobasz facetowi. 

Cytat

Przecież nie jestem nadzwyczajna. Nigdzie tak nie napisałam. Napisałam tylko że kobieca bo na pewno nie jestem męska

"Powabna, kobieca" to przymiotniki wartościujące. Nie wiem, kto sam siebie takimi opisuje. Chyba ktoś kto... uważa się za nadzwyczajnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bernevek napisał:

uważa się za nadzwyczajnego.

Uwazam sie za zwyczajna.

Jeśli ktoś o sobie dobrze nie mówi tz że dobrze o sobie nie myśli. Wtedy bym podejrzewała o jakaś depresję czy zaniżoną samoocene. Ktoś pewny siebie i swojej wartości mówi o sobie pozytywne rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Androgeniczna napisał:

Uwazam sie za zwyczajna.

Jeśli ktoś o sobie dobrze nie mówi tz że dobrze o sobie nie myśli. Wtedy bym podejrzewała o jakaś depresję czy zaniżoną samoocene. Ktoś pewny siebie i swojej wartości mówi o sobie pozytywne rzeczy

Przeczysz sama sobie. Skoro coś jest zwyczajne to po co o tym mówić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, bernevek napisał:

Skoro coś jest zwyczajne to po co o tym mówić? 

W tym temacie akurat przytoczyłam swój wygląd bo ktoś skomentował że muszę wyglądać męsko, śmiesznie itp. Napisałam więc jak wyglądam żeby te pomówienia uciąć. 

 

Poza tym o wielu rzeczach zwyczajnych się pisze. Przypomnę tylko że jak napisałam o czymś nadzwyczajnym to też miałeś pretensje że o tym napisałam (mówie o firmie, pracy itp). To uważam za coś nadzwyczajnego bo to spełnienie moich marzeń a realizacja zajęła wiele czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Androgeniczna napisał:

W tym temacie akurat przytoczyłam swój wygląd bo ktoś skomentował że muszę wyglądać męsko, śmiesznie itp. Napisałam więc jak wyglądam żeby te pomówienia uciąć.  

 Akurat to, że wyglądasz kobieco i powabnie napisałaś w kontrze do mnie, kiedy ja napisałem że nogi laski 175 przyćmią nogi dziewczynki 160. Chciałaś tym poprawić potencjalny odbiór ciebie przez innych? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bernevek napisał:

Chciałaś tym poprawić potencjalny odbiór ciebie przez innych? 

Słucham? Nie, jak to miałoby poprawić mój odbiór. 

Nie pisałam tego w kontrze do ciebie. Przeczytaj cała moja wypowiedz. Jest tam odpowiedz do innych użytkowników którzy posądzili mnie o meski wyglad 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już pominiemy wygląd to jakie braki w charakterze mężczyzny mogą sprawić, że kobieta nas odrzuci? Pomijam już tutaj oczywiste oczywistości takie jak bycie 'ciamajdą'. Ostatnimi dni zauważyłem u siebie zmianę na plus, ale widzę, że to powoli staje się bez sensu. Nie wiem na jakim etapie utknąłem skoro dziewczyny wolą stukać w ekran telefonu swoimi tipsami i pisać z 'psiapsiółami' zamiast się rozejrzeć i chociażby odwzajemnić uśmiech. Ja wiem, że każda osoba jest inna i ma inne gusta, ale czasami czuję się bezsilny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.