Skocz do zawartości

Co w wyglądzie mężczyzny odrzuca kobietę


Vortex of Destruction

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Helena K. napisał:

Uspokój się.

...

Tak, tamta wypowiedz byla bardzo niespokojna. Naprawde... Nie wiesz co powiedziec to mowisz typowe babskie teksty.

Teraz, Eleanor napisał:

@Androgeniczna @Helena K. proszę nie robić off topu.

Wiem, mowilam Helenie zeby przejsc na priv z tymi glupotami

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.10.2019 o 16:25, tomekbat napisał:

Mnie aż tak nie kłuje nic tutaj, tylko zastanawiam się jak np. 30 letnia panna (wydaje mi się że taki jest tu przekrój wieku) może jeszcze tworzyć takie opisy wymarzonego księcia. Jak rozumiem twórczynie takich opisów są niesamowicie atrakcyjne i mają wysoką wartość na rynku matrymonialnym, bo jeśli przeciętne z wyglądu babki i jeszcze do tego słabo zarabiające  sądzą że mają szanse u faceta takiego jak ze swoich bajkowych opisów, to chyba czas dorosnąć. Chyba że byłby to bezrobotny figlarz bumelant którego byście utrzymywały za seks i prestiż przed koleżankami. 

No tak, bo wymaganie od mężczyzny DBANIA O SIEBIE i HIGIENY to stawianie mu poprzeczki nie do przeskoczenia. Jakoś nie widzę tutaj wypowiedzi świadczących o tym, że kobietom podoba się mistyczny Chad, więc w czym problem?

 

Swoją drogą ciekawa jestem, czy wszyscy męscy użytkownicy to przystojni, wysocy, umięśnieni, dobrze zarabiający i świetnie ubrani faceci, skoro wymagają księżniczek (prześliczny, młodziutkich, szczuplutkich, o idealnie jędrnych piersiach, długich i gęstych włoskach, symetrycznej buzi, w ekskluzywnej bieliźnie i eleganckich, kobiecych/dziewczęcych ciuchach. Atutem będzie słodki zadarty nosek i śliczne, malutkie, urocze stópki). Bo z tego, co czytam, to zdecydowanie tak nie jest, a samotność wyżej wymienionych osobników nie leży we wrednej naturze kobiet, ale w tym, że niski, przeciętny, tak sobie ubrany i mało zarabiający facet z zakolami nie ma takiej księżniczce absolutnie niczego do zaoferowania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Niekontrolowany ogar łysiny i zakoli - jakieś zaczesy, próba przykrycia łysiny, dłuższe włosy przy ewidentnych zakolach i łysinie

Banalne tatuaże - dziary z wzorami które nosi pół miasta, nieprzemyślany estetyzm dziar, już nie wspomnę o "patrz komu ufasz" na przedramieniu

Chudość i otyłość, 

Widoczne zaniedbanie - brudne paznokcie, zęby

Trądzik w ogromnym nasileniu

Wyraznie zaburzone proporcje sylwetki wobec glowy - efekt drobnego kolesia, ktory ma mala glowe ale przepakowane na silowni cialo.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.09.2020 o 15:36, Devilsgirl napisał:

Niekontrolowany ogar łysiny i zakoli - jakieś zaczesy, próba przykrycia łysiny, dłuższe włosy przy ewidentnych zakolach i łysinie

Banalne tatuaże - dziary z wzorami które nosi pół miasta, nieprzemyślany estetyzm dziar, już nie wspomnę o "patrz komu ufasz" na przedramieniu

Chudość i otyłość, 

Widoczne zaniedbanie - brudne paznokcie, zęby

Trądzik w ogromnym nasileniu

Wyraznie zaburzone proporcje sylwetki wobec glowy - efekt drobnego kolesia, ktory ma mala glowe ale przepakowane na silowni cialo.

No patrz jakie pańcia ma wymagania, za chudy nie, za gruby też nie, czyli przypakowany wysportowany chad już będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minutes ago, matrixsterujenami said:

No patrz jakie pańcia ma wymagania, za chudy nie, za gruby też nie, czyli przypakowany wysportowany chad już będzie ok.

*Pani, jeśli już chcesz zwracać się do kogoś w 3 osobie (co jest oznaką braku kultury) - mam też nick, którym możesz zwrócić się na Ty. 

 

Nie, przypakowanych tez nie lubię, widzę że nie doczytałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Devilsgirl napisał:

*Pani, jeśli już chcesz zwracać się do kogoś w 3 osobie (co jest oznaką braku kultury) - mam też nick, którym możesz zwrócić się na Ty. 

 

Nie, przypakowanych tez nie lubię, widzę że nie doczytałeś.

A ty jak wyglądasz i co masz w zamian do zaoferowania, że takie wymagania? Co? Ciekawy jestem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, matrixsterujenami napisał:

No patrz jakie pańcia ma wymagania, za chudy nie, za gruby też nie, czyli przypakowany wysportowany chad już będzie ok.

Kobiety definiują ideał i piszą, że nie mają wygórowanych wymagań, a cechy genetyczne uznają jedynie za oznakę zadbania.

 

Facet idealny, to facet bez wad, facet, który nie jest idealny to facet, który ma przynajmniej jedną wadę.

 

Facet, który jest nie za gruby, nie za chudy ma idealną masę, facet, który nie jest za wysoki, a ni za niski ma idealny wzrost, facet, którego skóra nie jest ani za gładka, ani za szorstka ma idealną skórę itp.

 

W ten sposób kobiety kreują faceta, który nie może mieć wad. Facet, który nie jest ideałem zawsze będzie miał wady, będzie za niski albo za wysoki lub za gruby albo za chudy lub coś innego będzie z nim nie tak. Kobiety żyją złudzeniem, że ich wymagania są normalne i nie wygórowane.

Edytowane przez DuchAnalityk
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.09.2020 o 15:36, Devilsgirl napisał:

Wyraznie zaburzone proporcje sylwetki wobec glowy - efekt drobnego kolesia, ktory ma mala glowe ale przepakowane na silowni cialo.

Lol.?? Serio zwracasz uwagę na takie rzeczy, aż tak skanujesz ludzi?

Mierzysz głowę centymetrem czy na pewno nie za mała i pasuje czy wystarczy na oko? xD:lol: Makabra. ??

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Florence said:

Lol.?? Serio zwracasz uwagę na takie rzeczy, aż tak skanujesz ludzi?

Mierzysz głowę centymetrem czy na pewno nie za mała i pasuje czy wystarczy na oko? xD:lol: Makabra. ??

Rysowałaś kiedyś jakiś budynek? Potrafisz ocenić, czy osoba którą widzisz na ulicy wbija się w przeciętność wzrostem, jest raczej niska czy wysoka? Czy ktoś ma duży nos w stosunku do twarzy?

 

To czemu uważasz, że trzeba centymetru, żeby ocenić proporcje A do B? Nie osłabiaj mnie ? Tak, zwracam uwagę na wiele różnych szczegółów. I nie, świadomym wyborem nie jest to czy mi się to podoba czy nie, bo gust wynika z podobania się nie postanowienia.

 

Czemu mnie to nie pociąga, nie wiem. Równie sensowne pytanie jak "czemu wolisz blondynki od brunetek". ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DevilsgirlAle się naprodukowałaś. :D 

11 minut temu, Devilsgirl napisał:

To czemu uważasz, że trzeba centymetru, żeby ocenić proporcje A do B? Nie osłabiaj mnie ? 

Piszesz to na serio? :lol:

To był sarkazm, mający coś podkreślić, ale widzę, że jest Ci to obce, także na tym zakończe... ;)

 

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5 minutes ago, bernevek said:

@Devilsgirl Akurat to co piszesz to normalne męskie proporcje wskazujące na dymorfizm płciowy. Szeroka klatka piersiowa.

Widziales kiedys roznice w proporcjach ciala miedzy drobnym (male dlonie, glowa, stopy, kosciec) mocno przepakowanym kolesiem, a kolesiem ktory ma naturalnie wieksza rame? O tym mowie. Nie czy statystycznie szersza w stosunku do kobiet klata, jest dymorfizmem plciowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, Devilsgirl said:

 

Widziales kiedys roznice w proporcjach ciala miedzy drobnym (male dlonie, glowa, stopy, kosciec) mocno przepakowanym kolesiem, a kolesiem ktory ma naturalnie wieksza rame? O tym mowie. Nie czy statystycznie szersza w stosunku do kobiet klata, jest dymorfizmem plciowym.

Ja niestety jestem tym typem. I to takim dosadnym. Jakby na wikipedii było hasło ektomorfik to mogłoby tam być moje zdjęcie, tak jak ludzie z reguły mają częściowo cechy ekto-mezo czy mezo-endo tak ja jestem po prostu 100% ektomorfem. I tak jak mówisz, przypakowanie spowodowałoby, że wyglądałbym jak kretyn. Niesamowicie mnie to wkurwia, bo fajnie byłoby być bestią, łatwiej z kobietami, łatwiej w wielu miejscach, ale nie dziwi mnie, że nie podoba Ci się takie coś bo i ja sam nie chciałbym zobaczyć siebie w takiej formie.

 

#genetykaToKurwa

Edytowane przez self-aware
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Devilsgirl napisał:

Widziales kiedys roznice w proporcjach ciala miedzy drobnym (male dlonie, glowa, stopy, kosciec) mocno przepakowanym kolesiem, a kolesiem ktory ma naturalnie wieksza rame? O tym mowie. Nie czy statystycznie szersza w stosunku do kobiet klata, jest dymorfizmem plciowym.

Czysty blackpill symetryczna szczęka, symetryczne wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, self-aware napisał:

Ja niestety jestem tym typem. I to takim dosadnym. Jakby na wikipedii było hasło ektomorfik to mogłoby tam być moje zdjęcie, tak jak ludzie z reguły mają częściowo cechy ekto-mezo czy mezo-endo tak ja jestem po prostu 100% ektomorfem. I tak jak mówisz, przypakowanie spowodowałoby, że wyglądałbym jak kretyn. Niesamowicie mnie to wkurwia, bo fajnie byłoby być bestią, łatwiej z kobietami, łatwiej w wielu miejscach, ale nie dziwi mnie, że nie podoba Ci się takie coś bo i ja sam nie chciałbym zobaczyć siebie w takiej formie.

Kropka w kropkę :)

Dodam, że mogę sobie ćwiczyć do woli (wiem z doświadczenia) i nie wiele mi to pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Carl93m said:

Kropka w kropkę :)

Dodam, że mogę sobie ćwiczyć do woli (wiem z doświadczenia) i nie wiele mi to pomoże.

To nawet nie kwestia tego czy mi to coś pomoże :) To nie byłby problem gdybym tylko nie mógł przytyć. Bo z wiekiem może byłoby łatwiej. Zawsze można zmienić dietę, cokolwiek. Problem jest taki, że nawet jakby się udało to wyglądałbym wtedy debilnie :) Nie mogę zrobić nic żeby być usatysfakcjonowanym, jest to mentalnie męczące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój brat był za młodu taki 10/10. Panienki o niego się biły. Wysoki, przystojny, kanciasta szczęka, duże niebieskie oczy, zachowanie bad boya. Dużo przebolcował w swoim życiu. Teraz się ustatkował z taką 6/10 i są szczęśliwi. Oboje chorobliwie o siebie zazdrośni i zwariowani na swoim punkcie (czy to dobre nie mnie oceniać). I teraz już nie wygląda na 10/10. Tak mu sie utyło fajnie, że kanciastej szczęki nie widać, ino bojler pod koszulą ? wiec i taki przystojniacha zdziadzieje. Takie życie ? Wiec dont worry chłopaki

 

Btw. W wiekszosci wypowiedzi tutaj podane zostały podstawy można powiedzieć higieniczne. Nie faceta ideała. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Devilsgirl napisał:

 

Widziales kiedys roznice w proporcjach ciala miedzy drobnym (male dlonie, glowa, stopy, kosciec) mocno przepakowanym kolesiem, a kolesiem ktory ma naturalnie wieksza rame? O tym mowie. Nie czy statystycznie szersza w stosunku do kobiet klata, jest dymorfizmem plciowym.

Ale o czym Ty mówisz? Bo jeżeli o karykaturalnym wyglądzie typów po sterydach to rozumiem. Ale o naturalach to tego nie rozumiem. Akurat drobne stawy w stosunku do klaty to plus w kulturystyce. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.