Skocz do zawartości

Artysta grafik wojenny, czy jest tu taki?


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Pomyślałem o plakatach, najpierw wirtualnych - takich jak te z biciem kobiet bo zupa była za słona. Będą mówiły o zaprzestaniu przemocy psychicznej wobec mężczyzn, i krótko wyliczą kilka faktów o kobietach, które są ukrywane.

 

Potrzebny jednak ładny i śmieszny rysunek. Ktoś podjąłby się tego dla rozrostu (rakowego w systemie) forum i idei przewodniej czyli wyzwolenia mężczyzn od dominacji feminizmu i kobiecych kłamstw?

 

Najpierw byłby fanpage odpowiedni, później może by je druknąć - jak to widzicie, tylko tak szczerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest poważny, bo przemoc jest głównie psychiczna, począwszy od podejścia faceta i milczenia w oczekiwaniu aż się wykrwawi i przystanie na warunki a skończywszy na odstawianiu seksu w małżeństwie by wymusić ustępstwa. Ciężki temat, bo tu prawie NIC nie da się udowodnić a blacie wszelkiej maści żądają statystyk :D posiłkując się danym z Policji, że takiś troglodyta nie wytrzymał już nacisku psychicznego i przefastrygował dziuni buźkę. Niestety ja nie mam żadnych zdolności w tym temacie aczkolwiek widziałem parę gotowców na fejuniu, choć każdy niemal z nich był w formie żartu, typu właśnie bo chciałem iść na mecz i facet z podbitym okiem. To tylko pokazuje jak ludzie mają zakodowane głupoty w głowach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiek, ale ja wiem co napisać na takim plakacie - fakty.

 

1. Kobieta jest silniejsza niż mężczyzna, bo gdyby mięśnie decydowały o sile, niedźwiedzie by rządziły światem

 

Itd.

 

Pikacz, ale to co piszesz ludzie wezmą za jaja i żarty, a ja chcę na poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek prosta sprawa im głupsza reklama tym wieksza publika ją pamieta.jak jest przekaz to kazdy cos do siebie podpasuje.typu horoskop"niedługo baran dostanie sraczki"i ktos ma sraczke a w mysli ja pierole medium mi przyszłosc pokazało.

podobnie ze wypłata jest za mała.a niunia na kosmetyki niema i robi misiowi jazde.nie jest tak?jesti to w nie jednym zwiazku%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, Brzytwa zobaczymy, jak się nikt nie zgłosi to narysujesz coś ekstra, bo to myślę całkiem niezły pomysł. Plakaty propagandowe, na ostro, oburzenie i szok kobiet - oraz nowy Bracia na forum. Zrobimy coś dobrego dla ludzkości i dla forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babka ze Shrink4Men (psycholog pomagająca wychodzić facetom z toksycznych relacji) tworzy od jakiegoś czasu fajne plakaty, co prawda po angielsku ale może to będzie jakaś inspiracja? Polecam w ogóle i stronę i fanpage na FB przy okazji bo to kopalnia wiedzy o zjebanych kobietach. Na forum są takie przypadki, że mózg staje - nie wiem czy da się jeszcze zarejestrować, bo to nie idzie z automatu, ale jak ktoś zna język to warto.

 

e8275512.jpg

 

92478dd3.jpg

 

9f77e8aa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mialem takie pomysly zeby zalozyc fundacje praw mezczyzny i 'odklamywac' to gowno ktore feminazistki wrzucaja do mediow. 

 

Na slynny plakat z zupa mam pomysl na nastepujace haslo:

 

"To nie zupa byla slona, tylko żona pokurwiona...."

 

albo

 

"Zupa była za słona, ale czy to powód by kucharka doprowadzała do przemocy domowej?" - pod spodem cytaty z amerykanskich statystyk ktore juz mowia ze kobiety odpowiadaja za 70% przypadkow przemocy domowej w sutacji gdy ta przemoc jest obustronna - czyli mowiac po ludzku - atakuja mezczyzn i dostaja za to w dziub. Zdjecie z uniesiona, atakujaca kobieca dlonia (moze walek) przy twarzy faceta ewentualnie spoliczkowany facet. a na drugiej czesci baba z limem jako rezultat.

 

Cos w tym stylu - trzeba to dopracowac oczywiscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.