Skocz do zawartości

Męskie vademecum wyborcze


Krugerrand

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Braci.

 

Dziś o północy rozpoczyna się cisza wyborcza, która potrwa do niedzieli wieczorem. W poniedziałek być może obudzimy się w nowej (ale pewnie starej) rzeczywistości. Część z nas jest już zdecydowana udać się w najbliższą niedzielę do urn, część z nas się jeszcze waha, część nie wie zapewne na kogo oddać swój głos, a i znajdą się też tacy, co wcale nie chcą głosować.

 

Znajdujemy się na forum poruszającym sprawy męskie, walczącym z zakłamaną rzeczywistością i wielu z nas utożsamia się z ideami tu głoszonymi. Wielu z nas ma za sobą przykre przejścia opisywane w odpowiednich działach. Są tacy co dopiero są na drodze w walce o swoją męską godność i o swoje prawa jako ojciec, facet, mąż.

 

W związku z tym Męski Głos postanowił popełnić tekst o najbliższych wyborach i sprawach męskich. Znajdziecie w nim całościowe spojrzenie na sprawy męskie oraz dyskryminację mężczyzn z podziałem na poszczególne, startujące w tych wyborach komitety. Całość znajdziecie tu:

 

https://czerwonapigulka.pl/wybory-a-sprawa-mezczyzn-meskie-vademecum-wyborcze/

 

Nie będę wklejał tu odpowiednich cytatów ani rozwodził się nad tym kto co prezentuje i jaki ma w tym aspekcie program. Zajrzycie tam sami, przeczytajcie to sobie samemu na spokojnie i sami wyciągnijcie wnioski. Nie będę nikogo namawiał na to na kogo głosować, gdyż każdy z nas jest dorosły i sam podejmuje decyzje. Mam jednak nadzieję, iż ten tekst pomoże niezdecydowanym podjąć decyzję, być może zdecydowani na nie głosowanie zmienią zdanie, a ci ktorzy są zdecydowani być może jeszcze zmienią zdanie.

 

Jedyne o co apeluję przy okazji tego posta to to, aby nie zostać w niedzielę w domu i poświecić tę chwilę, aby udać się do najbliższej komisji wyborczej. Pamiętajcie o tym, że politycy nie walczą o głosy tych biernych wyborców co to nie głosują, ponieważ z ich punktu widzenia nie ma to żadnego znaczenia, oni walczą o głosy tych co chcą głosować, ale nie wiedzą na kogo, walczą o głosy tych co są zdecydowani i pragną, aby zmienili zdanie i zagłosowali akurat na nich. Najgorszym co może spotkać nas obywateli w tym najgorszym z możliwych ustrojów jest właśnie wyborcza niechęć, która przekłada się na niską frekwencję i powoduje, że tak naprawdę na kształt tego co dzieje się w naszym kraju ma mniejszość.

 

Jeśli kogoś ten post przekonał cieszę się, jeśli nie to trudno.

Pozdrawiam

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem. Podobnie jak w wielu innych kwestiach, również i w sferach promęskich to podobnie jak w wielu innych kwestiach: nie ma partii, która wyrażałaby moją wizję Polski. Głosować oczywiście będę, ale nijakość tej kampanii i programów jest dołująca. Coraz mniej liczę na wyborców i polityków a coraz bardziej na siebie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.